Kreditų bendrovės – kodėl jų tiek daug?

Tie, kurie kada nors yra ieškoję kredito, ko gero pastebėjo, kiek daug yra greitųjų kreditų bendrovių. Didelė konkurencija, vis griežtėjantis Lietuvos banko apribojimai, tačiau bendrovių kiekis vis dar labai aukštas. Kodėl dygsta greitųjų kreditų bendrovės ir ar tai labai sudėtingas verslas bandėme aiškintis dar pernai, tiesa, iki galo į kylančius klausimus taip ir nepavyko atsakyti.

Šiai dienai Lietuvoje oficialiai veikia net 150 kredito davėjų. Vieni jų veiklos realiai nevykdo, kiti priešingai – valdo net ne vieną prekinį ženklą, pvz. bendrovė 4finance valdo ir vivus, ir smscredit. Tai vieni žinomiausių ir sėkmingiausių kredito rinkos ženklų mūsų šalyje.

Kreditų bendrovės turi atitikti nemažai reikalavimų, joms galioja daugiau taisyklių nei daugumai kitų verslų, o reikalingos investicijos iš tiesų nemažos. Visgi, didelės palūkanos (nors ir stipriai apribotos), daugybė kitų mokesčių ir ganėtinai didelis paskolų poreikis leidžia bendrovės ne tik išsilaikyti rinkoje, bet ir nemenkai uždirbti. Galime tik spėlioti, koks pelnas yra minėtos bendrovės 4finance, bet jos apyvarta siekia apie 20-30 mln. eurų, o pati bendrovė patenka į 500 daugiausiai sumokėjusių mokesčių į VMI sąskaitą. Iš tiesų neblogi rezultatai. Be abejonės, menkai žinomos kreditų bendrovės negali pasigirti tokiais skaičiais. Netgi puikiai žinoma bendrovė Mogo LT, kuri specializuojasi automobilių lizingo, šiuo metu nurodžiusi ~1 mln. eurų apyvartą.

Įeiti į šią rinką dabar neturėtų būti labai lengva, tačiau nusiteikus ilgam darbui, pasirinkus tinkamą strategiją ir turint užtektinai lėšų investicijoms – kodėl gi ne? Tai puikus, pelningas verslas, kuriame galima uždirbti labai daug, o ir pati verslo idėja yra naudinga žmonėms, nes suteikiami kreditai tuomet, kai jiems to reikia, dėl to paslaugos teikimas tik palengvėja.

Žinoma, naujokams būtų reikalinga labai didelė reklama, reikėtų pasiūlyti ką nors, kas pagelbėtų išsiskirti iš šio didelio kreditų davėjų būrio, tačiau kartu reikia nepasiduoti norui uždirbti daugiau ir atidžiai vertinti paskolų prašytojus – blogos paskolos gali labai greitai sužlugdyti puikią verslo idėją. Taigi, jei turite labai daug investicijų, norite išmėginti finansų sektorių – paskolos ir greitieji kreditai gali būti puikus pasirinkimas Jums.


Ar pirmi kreditai nemokamai vis dar suteikiami?

Kad pritraukti kuo daugiau klientų, ir kad žmonės susiviliotų bankų teikiamomis paskolomis ar kreditais, yra ir tokia privilegija – pirmas kreditas nemokamai. Dauguma žmonių be abejo bijosi imti bet kokią paskolą ar kreditą, kad ir kaip to reikėtų ar norėtųsi, jau vien todėl, kad gąsdina jau pati proceso pradžia. Pirmiausia užpildomi reikiami dokumentai, nustatomos didesnės ar mažesnės palūkanos, kurios priklauso nuo paskolos ar kredito dydžio, ir tada jau nuo pirmo žengto žingsnio jau sekantį mėnesį žmogus yra įpareigotas pradėti grąžinti paskolą ar kreditą, darant kokias tai įmokas į banko sąskaitą. Todėl pirmas kreditas nemokamai – tai tramplinas į glaudesnį ir draugiškesnį bendradarbiavimą su banku.

Paimdamas pirmą kreditą nemokamai, klientas vykdo tuos pačius įsipareigojimus kaip ir eiliniais atvejais darydamas bet kokį sandorį su banku. Tik tai šiek tiek palengvina žmogui situaciją, ir jis turi laiko bent jau psichologiškai nusiteikti bendradarbiauti su banku. Pirmą kreditą nemokamai galima gauti ir telefonu, ir prisijungus internete per savo asmeninės bankininkystės puslapį. Reikia tik nusistatyti kredito dydį, slaptažodžio pagalba prisijungti prie savo elektroninės bankininkystės puslapio, susivesti reikiamus duomenis, ko prašo pildomi laukeliai ir, įsitikinus, kad pirmas kreditas nemokamai, tai jokia banko apgaulė, o realus pasiūlymas klientui, pabaigti operaciją patvirtinant parašu. Paprasta ir patogu.

Gavus pirmą kreditą nemokamai, iškyla realus noras kuo labiau pasitikėti banku. Juk jis irgi atsižvelgia i esamą sunkią materialinę žmonių padėtį, palengvindamas savo siūlomomis naujovėmis. Be abejo pirmas kreditas nemokamai visada yra nedidelis, tiesiog tai noras padrąsinti žmogų nebijoti lengvinti savo gyvenimo imant bet kokio dydžio kreditus. Patenkinęs savo pirmą norą, pasiėmus pirmą kreditą nemokamai, žmogus įgauna drąsos, bankas gauna pasitikėjimą, abi pusės lieka patenkintos. Po tokių sandorių klientui norisi ir toliau bendradarbiauti su banku, naudotis ir kitomis teikiamomis paslaugomis, dingsta baimė pasiimti antrą ir jau didesnį kreditą, nes maloniai nuteikia jau vien banko geri norai padėti žmogui žengti pirmą nedrąsų žingsnį – paimti nemokamą kreditą.


Greita sms paskola

Dar viena populiari ir patogi bankų teikiama paslauga – tai , kai paskolą galite užsisakyti telefonu nusiuntę sms žinutę. Tokių situacijų gyvenime, kai mums staiga prisireikia greitų pinigų, pasitaiko dažnai. Ir kad nereikėtų žmogui sukti galvos, kur gauti reikiamų pinigų, bankai siūlo naudotis būtent šia populiaria paslauga – greita sms paskola. Tai taip patogu, kad net nekyla jokių abejonių, ar verta ja pasinaudoti. Ji gelbsti ir tada, kai jums dar gal savaitė ar daugiau iki atlyginimo gavimo, galų gale galbūt norite išvažiuoti kur nors apsipirkti, ar tiesiog iškilo galimybė nenumatytai trumpai kelionei. Tereikia žinoti, kad jūs tikrai esat atsakingi ir dėl paskolos grąžinimo nebus jokių problemų.

Norint greit gauti paskolą nusiuntus sms žinutę, reikia susirasti greitųjų kreditorių įmonės kodą, prisijungti, ir vykdyti visus nurodymus, kurių prisireiks, kad paslauga būtų tikslinga ir tvarkingai atlikta. Tą padaryti galite, pavyzdžiui, čia – www.Greitos-Paskolos-Internetu.info. Be abejo, pirmiausia bus norima nustatyti jūsų tapatybę, kad įsitikinti, jog paslaugos gavėjas yra pilnametis respublikos pilietis. Turbūt bus norima, kad susimokėtumėt kelių centų mokestį į greitųjų kreditorių įmonės sąskaitą. Po to seka visi būtini veiksmai, kad užtikrinti jūsų konfidencialumą. Jei yra prieiga prie interneto, galima tai padaryti ir internetu, svarbu pasirinkti tinkamiausią ir patį patogiausią būdą tuo momentu. Ir be jokios abejonės reikia žinoti, kad paskolos grąžinimo tvarka bankui yra vienodai svarbi, nežiūrint, kokiu būdu paslauga užsakyta.

Aišku, jei greitai gautos paskolos neišeina taip pat greit ir grąžinti, yra būdų, kaip prasitęsti grąžinimo terminą galbūt už nedidelį mokestį. Tai reikėtų padaryti iš anksto, kad nereikėtų po to mokėti bankui delspinigių.Visada prieš priimant bet kokį sprendimą, susijusį su pinigais, reikia gerai apmąstyti, nes greitai gauti pinigai po to gali sukelti ilgą galvos skausmą dėl grąžinimo. Nors tokios greitos paskolos dažniausiai būna nedidelės, bet tai vistiek reikalauja atsakingumo. Jos mums padeda sunkiu momentu, todėl mokėkime savo problemas spręsti greitai ir užtikrintai, naudodamiesi  tokia patogia galimybe, kai galime paskolą greitai gauti tiesiog nusiuntę sms.


Greitieji kreditai. Imti ar neimti?

greitieji kreditaiNors Hamletas klausė Būti ar nebūti, šiai dienai ko gero populiaresnis išsireiškimas yra imti ar neimti, ypač kai kalbame apie kreditus trumpam laikui. Greitieji kreditai yra daug klausimų ir diskusijų kelianti paskolų sritis, kurią vieni peikia, o kiti džiaugiasi galėdami pasiskolinti pinigų greitai ir paprastai.

Norintys išmėginti greituosius kreditus pajutus pinigų stygių ar didelį norą čia ir dabar įsigyti tam tikrą prekę gali tai padaryti nemokamai, šiam reikalui yra skirta akcija pirma paskola nemokamai. Šios akcijos metu naujiems klientams yra suteikiamos paskolos be atlygio, tai yra, nereikia mokėti nei palūkanų, nei kokių nors kitų paslėptų mokesčių. Kitaip tariant, jei pasiskolinote 1000 eurų, tai tiek ir turėsite grąžinti. Didelis akcijos pirma paskola nemokamai trūkumų – dažniausiai tai yra trumpalaikės (30-90 dienų) paskolos.

Jei pirma paskola nemokamai Jums netinka, pavyzdžiui, reikalingi didesnės apimties ar trukmės greitieji kreditai, esate anksčiau turėję paskolą akciją taikančiose bendrovėse ir t. t., didelis bendrovių pasirinkimas suteikia galimybę pasiskolinti visai pigiai. Greitieji kreditai nepasižymi labai žema kaina, tačiau didelė konkurenciją ją pakoreguoja Jūsų naudai.

Nemažai įvairių nuolaidų bei kitų spec. pasiūlymų gali sulaukti ne tik nauji, bet ir lojalūs klientai. Pavyzdžiui, jei skolinatės ne pirmą kartą Jums gali būti siūloma kiek didesnė paskolos suma ar ilgesnis kredito terminas, taip pat galite tikėtis ir šiek tiek mažesnių palūkanų nei tie, kurie imą tokią pat paskolą pirmąjį kartą. Žinoma, tai galioja tik tuo atveju jei ankstesnę paskolą grąžinote be didesnių problemų (laiku, sumokėdami visus mokesčius).

Tiek įprastomis sąlygomis paimti greitieji kreditai, tiek ir akcijos metu pasinaudojus pirma paskola nemokamai, labai svarbu vykdyti visus įsipareigojimus, stengtis nieko nepradelsti, nes visa tai gali labai neigiamai atsiliepti Jūsų kredito istorijai, o bloga kredito istorija užveria duris kitoms paskoloms ir kai kuriems ilgalaikiams įsipareigojimams.


Informacija apie kreditus ir paskolas

Sunkiai besiverčiantis nepalankiu ekonominiu laikotarpiu vis dažniau tenka pasikliauti ne savo santaupomis, o kreditais ir įvairiomis paskolomis. Tiek kreditų, tiek paskolų pasiūla šiuo metu yra itin didelė. Mes trumpai aptarsime, kaip, kur ir kada skolintis, kokie kreditai yra pigiausi ir kokios paskolos yra jums palankiausios.

Gauti kreditą yra labai nesunku. Patogiausia jį pasiimti – internete. Jūs tiesiog užsiregistruojate greitųjų kreditų įmonės tinklapyje, atliekate registracijos procesą, patvirtinate savo banko sąskaitą ir jau galite pasiimti kreditą, jeigu atitinkate įmonės kredito gavėjo reikalavimus. Pasirašius sutartį, pinigai į sąskaitą dažniausiai atkeliauja labai greitai – tereikia palaukti apie 5 – 15 minučių. Gauti paskolą galite, jeigu prieš tai neturėjote jokių įsiskolinimų ir esate pilnametis.

Paskolą galite gauti apsilankę banke. Nesvarbu ar tai būtų būsto paskola, ar tiesiog vartojimo kreditas, jums teks pasirašyti sutartį prieš tai pasikonsultavus su banko darbuotoju ir privalėsite pateikti savo pajamų įrodymus. Na o greitųjų kreditų įmonėse jums tereikia turėti banko sąskaitą (patogiausia būtų turėti ir elektroninės bankininkystės paslaugą) ir privalėsite būti pilnametis.

Paskolos ir kreditai yra naudingi, kai jūs neturite, arba nenorite leisti savo santaupų. Prieš imdami paskolą arba kreditą, įsitikinkite, kad galėsite jį laiku grąžinti, kadangi greitųjų kreditų įmonės skaičiuoja didelius delspinigius vėluojantiems, o bankai gali daugiau nebeleisti imti paskolų.

Papildomai vertėtų paminėti ir tai, kad skolindamiesi jūs didinate savo kredito reitingą. Būtent remiantis šiuo reitingu kreditoriai nusprendžia du dalykus:

1. Ar jums galima suteikti paskolą, t.y. ar jūs suteikiate pakankamai pasitikėjimo tam, kad grąžintumėte paskolą?

2. Jei nuspręsta jums paskolą suteikti, kokio dydžio ji turėtų būti?

Skolindamiesi ir laiku grąžindami paskolas jūs didinate savo kredito reitingą, kas leis ateityje skolintis didesnes sumas už mažesnes palūkanų normas.


Ilgalaikės paskolos įvairioms reikmėms

Kartais atrodo, jog Lietuvoje tėra tik greitieji kreditai ir paskolos būstui, tačiau skolintis galima ir įvairioms kitoms reikmėms, kurioms reikalingos ilgalaikės paskolos ar specializuoti kreditai.

Ilgalaikės paskolos puikiai tinka įsigyjant senesnį automobilį, kuris neatitinka automobilio finansavimo (lizingo) sąlygų, taip pat siekiant atnaujinti būstą, įsigyti naujos buitinės technikos ar siekiant sukurti modernų sodą savo namo, sodybos kieme.

Visgi, ilgalaikės paskolos neša ir ilgalaikius įsipareigojimus, tad vertėtų įvertinti ir tai. Žinoma, kartais geriau ilgalaikiai įsipareigojimai nei didelės kasmėnesinės įmokos, kurios ypač apsunkina kasdienius pirkinius, būtinuosius įsipareigojimus (tokius kaip komunaliniai mokesčiai, atsiskaitymas už telefoną, internetą ir kt.) Tad siūlome prisiminti posakį, devynis kartus pamatuok, o dešimtą pjauk. Tai ypač puikiai pritaikoma paskoloms.

Imtis ilgalaikės paskolos dažniau siūloma tiems, kurių pajamos nėra pakankamai didelės. Galintiems kas mėnesį skirti šiek tiek daug, vertėtų rinktis mažesnės trukmės paskolas – taip pavyktų šiek tiek sutaupyti, paskola truputėlį (o kartais visai ir ne truputėlį) mažiau pabrangtų.

Tačiau pastebima, kad dažnu atveju ilgo termino paskolos pabrangsta mažiau nei greitieji kreditai. Visuomet gali pasitaikyti išimčių, todėl akylai lyginkite skirtingus pasiūlymus, atsižvelkite į siūlomas akcijas, specialius pasiūlymus. Tai irgi vienas iš geresnių būdų sutaupyti, išvengti pernelyg didelio permokėjimo.

Skolinantis atidžiai galima pasiekti labai daug naudos, tiek finansinės, tiek ir moralinės. Sutikite, kad kur kas maloniau žinoti, kad pasirinkote pigiausią, geriausią pasiūlymą, o ne paėmus paskolą sužinoti, kad kita kreditų bendrovė siūlė pasiskolinti bent 10 proc. pigiau. Jei imama 1500 € dydžio ilgalaikė paskola – 10 proc. jau šis bei tas (priklausomai nuo palūkanų galima sutaupyti apie 30-50 €). Būkite atidūs ir pasirinkite Jums geriausią paskolos, nesvarbu, ilgalaikės ar trumpalaikės, sprendimą.


Greitas kreditas imamas net ir brangioms prekėms įsigyti

Lietuvoje daugelį pirkinių įprasta pirkti lizingo būdu, tačiau norint patenkinti savo poreikius, ne visada pardavėjai suteikia galimybę išsvajotą prekę ar paslaugą pirkti išsimokėtinai. Greitas kreditas yra imamas būtent tada kai siekiama išsisukti iš tokių situacijų. Pasiskolinti reikiamu metu galima gana nemažas sumas, tačiau aišku – ne kiekvienas kreditorius skolina pinigus apskritą parą. Kreditai internetu yra populiarūs įvairių pirkinių pirkimo metu, todėl galime apžvelgti ką gi galima įsigyti už dažniausiai siūlomas paskolos sumas.

Mobilieji telefonai yra pagrindinės prekės, kurias žmonės perka skolindamiesi iš greitųjų kreditų bendrovių. Tai yra labai puikus pasirinkimas, nes svarbiausia tai, kad ne visos lizingo bendrovės nustato asmenims palankias palūkanas. Kai kuriose bendrovėse greitas kreditas yra suteikiamas net keliems metams, o didžiausias privalumas yra tas, kad viena kita kredito bendrovės siūlo mažesnes palūkanas negu lizingo įmonės. Tai yra elementari priežastis kodėl dažnai greitųjų kreditų bendrovės yra pasirenkamos vartotojų – ne visos lizingo įmonės gali pasiūlyti prekę už palankią kainą. Kreditus imantys, ir už juos perkantys išmaniuosius telefonus, dažniausiai išsisuka nuo didelių palūkanų.

Be telefonų, dažnai yra ieškoma ir buitinės technikos. Ne paslaptis, kad už kelis šimtus eurų galima įsigyti kokybišką televizorių, o jį galime rašyti į antrą vietą pagal pirkinius su greitaisiais kreditais. Taip, yra kredito teikėjų, kurie televizoriui išsigyti paskolins net kelis šimtus eurų. Dabar skolinimosi sumos pranoksta lūkesčius ir nebėra tokios mažos kaip buvo anksčiau. Skolindamiesi buitinės technikos įsigijimui, dauguma žmonių vėl gi – sutaupo nemažas sumas, nes palūkanos daug mažesnės.

Net ir kelionėms užsisakyti dažnai pritrūkstama pinigų, todėl greitas kreditas net ir šiam tikslui vis dažniau yra imamas keliauninkų. Įprasta matyti, kad daug žmonių gaudo pigių kelionių bilietus, bet galiausiai vis tiek pritrūksta kelių eurų. Mažoms sumoms gauti reikiamu metu ko gero nerastumėte geresnės alternatyvos nei kreditai. Gauti mažas sumas yra taip paprasta, kad net nesinori skolintis iš artimiausių žmonių. Taip pat nedidelės paskolos sumos yra lengviau gaunamos, nes čia lengviau yra įvertinti kliento mokumo galimybes.


Ar greitieji kreditai tikrai geriausias pasirinkimas?

Dažniausiai kuomet staiga prireikia pinigų skubiai ieškodami iš kur galime gauti reikiamą kiekį – elgiamės gana neracionaliai. Problema tame, kad skubus poreikis paskatina priimti prastus sprendimus. Būtent todėl nuoširdžiai jums rekomenduojame susigalvoti alternatyvas, kurios gali padėti išspręsti finansines problemas dar prieš tai, kai susidursite su problemomis.

Greitieji kreditai dažnai pristatomi kaip pats patraukliausias būdas palepinti savo kiaulę taupyklę. Kol vieni akcentuoja, jog tai puikus pasirinkimas, kiti mano – geriau jau vengti, jei tik yra tokios galimybės. Paprasčiausiai palygindami su kitais variantais, kurie gali padėti išspręsti finansines problemas mes jums padėsime suvokti, kaip greitieji kreditai gyvena kitų pasirinkimų tėkmėje.

Bankai. Siekiant gauti reikiamą pinigų sumą iš bankų jūs privalote turėti reguliarias pajamas, kurios šiuo atveju įvardijamos kaip darbas. Tuo pačiu bankai reikalauja ir užstato bei laiduotojo, kurie galėtų patvirtinti, kad pinigus tikrai grąžinsite. Greitieji kreditai paskolas suteikia nepalyginamai paprasčiau. Dažniausiai tenka ilgai ir nuobodžiai varstyti bankų duris, kol reikiama pinigų suma pasiekia jūsų bako sąskaitą.

Šeima ir giminaičiai. Nekalbame jau apie tai, kad toli gražu ne visi jums gali paskolinti. Tačiau net ir tokiu atveju, jei paskola yra suteikiama, dažnai susiduriama su įvairiausiais psichologiniais sprendimai, kurie vėliau trukdo išlaikyti gražius santykius. Sakoma, kad norint susipykti su draugu reikia iš jo pasiskolinti. Geriau jau nerizikuoti.

Nepažįstami asmenys. Kai kurie žmonės skelbiasi internete, kad teikia paskolas kur kas mažesnėmis palūkanomis nei kitos institucijos. Šiuo atveju visa veikla vykdoma nelegaliai, tad geriau jei neįklimpti į tokio pobūdžio aferas, nes jei pinigų negalėsite grąžinti gali kilti labai daug problemų, kurių neišspręs jokie teisiniai reikalavimai.

Greitas lizingas. Dažnai pasirenkamas, tačiau jų teikiamos sumos būna didelės, o ir reikia palikti dažniausiai kokį nors nekilnojamąjį turtą.

Matyti, jog akivaizdūs veiksniai lemia rinktis būtent greitojo kredito siūlomas paslaugas. Tai patogiausias būdas išspręsti susidariusias finansines problemas. Jei jums kyla kokie nors klausimai – būtinai skambinkite konkrečios firmos paslaugos tiekėjams ir domėkitės.


Greitieji kreditai, paskolos internetu

Greitieji kreditai – investicija ar lengvas gyvenimo būdas?

Paskolos internetu. Ko laukti iš jų?

Greitieji kreditai – šiuolaikinė populiari naujovė, kurią stengiasi išnaudoti kiekvienas. Vieni šį kreditą renkasi tam, jog galėtų investuoti į savo asmeninį verslą, tikėdamiesi, jog ši suma atsipirks per ateinančius mėnesius, kiti – įvairiausioms išlaidoms, kad ir pasibūvimams su draugais. Iš tiesų, tikriausiai daugelis sutiksite, jog pirmasis mano minėtasis variantas yra ko ne kelis kartus geresnis, taip? Žmonės turi suvokti, jog kreditai yra lygiai tas pats, kas paskola ir reikia įvertinti visus faktorius prieš ja naudojantis. Galiu pabrėžti tai, jog greitieji kreditai – puiki investicija, leidžianti pasijusti padėties „šeimininku“ ir pozityviai žvelgti į priekį.

Visų pirma, manau, kad daugelis norėtumėte sužinoti greitųjų kreditų pliusus bei minusus. Kaip yra įprasta, pradėsiu nuo tos dalies, kurių yra daugiau – pliusų. Na, tikriausiai, kad verčiausias privalumas yra tas, jog pirmoji greitojo kredito paskola – visiškai nemokama. Daugelis žmonių, dėl tokios esamos situacijos, susigundo išmėginti šią naujovę ir, tiesa, lieka patenkinti. Dar vienas, ne ką mažiau svarbus faktorius ir teigiama sąvybė – „užsisakius“ greitąjį kreditą, jį gausite neįtikėtinai greitai – maždaug penkiolikos minučių bėgyje. Tai yra naudinga tiems žmonėms, kuriems iš tiesų skubiai prireikia pinigėlių – greitieji kreditai padeda užkamšyti šią „spragą“. Taip pat, žinoma, reikėtų paminėti ir kitą, galbūt mažiau svarbią teigiamą sąvybę – itin lankstus grąžinimo terminas – šį galite pasirinkti pagal save. Nors pradinis, kaip ir įprasta, yra trisdešimties dienų, už papildomus pinigėlių procentus galite prasitęsti – išties naudinga funkcija. Be jokių abejonių, nereikėtų pamiršti ir to, jog greitųjų kreditorių bendrovės teikia neįtikėtinai išsamias konsultavimo paslaugas. Jeigu nesate tikras, ar jums reikėtų išmėginti šią finansų sferą, abejojate dėl savų sprendimų – kreipkitės į atitinkamos institucijos konsultavimo centrą ir šie jums padės įvykdyti asmeninių finansų analizę. Iš tikrųjų, tai yra beprotiškai pravartu, ypač tiems, kurie, kaip ir teigiau šiek tiek anksčiau, abejoja dėl savo sprendimų.

Palaipsniui pereinant prie greitųjų kreditų minusų, galime pateigti pastebėjimą, jog dažniausiai jie – dėl žmonių kaltės. Turima omeny, jog žmonės, beatodariškai pasiemę paskolas, nebesugeba jų grąžinti, dėl to prastai atsiliepia. Iš lūpų į lūpas einantys žodžiai gali sukelti neigiamą nuomonę apie įmonės, o tai populiarumo tikrai nepridės. Žinoma, kiekviena teigiama pusė turi ir savų minusų. Kompanijoje tai – antrųjų, trečiųjų, ketvirtųjų, ir taip toliau, paskolų palūkanos yra tikrai nemažos ir, jeigu galima taip išsireikšti, „kerta“ per kišenę. Iš esmės, daugiau realių minusų greitieji kreditai, kaip ir neturi.

Viską reziumuojant, greitieji kreditai gali būti išties puikus šansas laikinai praturti arba susikurti idealią investiciją pradiniam verslui. Prisiminkite, jog visos Jūsų galvose kilusios mintys gali būti įdiegtos greitųjų kreditų bei pastangų pagalba.