Konditerio patarimai

Ir iš pačios sudėtingiausios tešlos galima iškepti… tik blynus. Kad kepinys pavyktų, pravers ne tik as­meninė, bet ir profesionalų patirtis.

Iš ko gaminamas purus sūrio pyrago sluoks­nis: iš sūrio ar varškės? Kokį produktą naudoti geriausia?

Šiam pyragui gaminti tinka minkštas tepamasis sū­ris, pavyzdžiui, lietuviškas „Panemunės pievų“ be priedų, natūralus „Rama Creme Bonjour” arba „Philadelphia“.

Kokius džiovintus vaisius ir uogas galima naudoti desertams?

Desertams praktiškai tinka visi džiovinti vaisiai ir uogos. Tiesiog juos reikia tinkamai paruošti. Tam naudojamos vandens vobelės bei kiti konditerijos būdai.

Kaip virti spurgas, kad į jas kuo mažiau įsigertų riebalų?

Kad į spurgas įsigertų mažiau riebalų, nedėkite jų į nepakan­kamai įkaitintą aliejų. Spurgų tešla turi būti ne per skysta.

Kokios tešlos gaminius iš­kepus reikia palaikyti or­kaitėje atvėsti, o kokius – ištraukti iškart?

Paliekant gaminius atvės­ti orkaitėje, rizikuojama juos sudeginti ar perdžiovinti. Biskvitų, sausainių, bandelių orkaitėje jokiu būdu negali­ma palikti.

Jeigu kepate baltymų ma­sės saldumynus, ypač orinukus (morengus), ir riešutinės tešlos gaminius, juos galite palikti orkaitėje išdžiūti. Taip pat galima palikti baigti kepti kai kuriuos pyragus su sūriu, varške, bet jie turi būti gana stori.

Kokios rūšies tešlą galima užšaldyti? Kaip tai padaryti? Kaip užšaldytą tešlą atitirpinti?

Užšaldyti galima visų rūšių teš­lą. Ją reikia suvynioti į sviestinį popierių ar įdėti į polietileninį maišelį, kad neapdžiūtų. Geriausia tešlą užšaldyti 40°C temperatūroje, o užšalusią lai­kyti 18°C šaltyje.

Atšildant tešlą reikia išimti iš šaldiklio ir laikyti kambario temperatūroje, tik visiškai neatšildyti, nes iš pernelyg minkš­tos sunku formuoti gaminius.

Kokios rūšies aliejus kepiniams tinkamiausias?

Kepiniams tinka visų rūšių rafinuotas alie­jus – rapsų, sojų, pal­mių. Svarbiausia, kad jis neturėtų pašalinių kvapų.

Kaip paruošti gaivų, nerie­bų ir skanų kremą tortui pertepti?

Gaivų ir neriebų kremą tortui geriausia ruošti iš trintų vai­sių. Ištrinkite šaldytas braškes, bana­nus, persikus ir išmaišykite su paruoštu želės cukrumi, kad sustingtų.

Su tuo pačiu želės cukrumi galima išplakti jogurtą, grie­tinėlę, varškę ir pagardinti vaisių gabaliukais ar braškių skonio cukraus milteliais.

Ką daryti, kad pirktinis glajus nebūtų lipnus ir užpiltas ant kepinio gražiai sustingtų?

Ant glajaus pakuotės turėtų būti nurodomas jo paruošimo būdas. Ruošiant cukraus glajus svarbu suderinti tinkamą vandens ar baltymų kiekį. Jeigu glajus bus per tirštas – nepadengs gaminių, jeigu per skystas – blogai stings. Spalvin­gam ir gardžiam glajui paruošti tinka „Dansukker“ braškių ar šo­kolado skonio cukraus milteliai. Maišant glajų iš cukraus miltelių nereikėtų baimintis koreguoti pro­duktų kiekio, kol gausite reikiamą tirštumą.

Kokiomis gyvomis gėlėmis galima puošti kepinius?

Visokiomis. Kepiniai puošiami ir tulpėmis, ir frezijomis, ir ramunėmis – kokios labiausiai patinka. Dažniausiai gėlėmis puošiami vestuviniai ir kiti proginiai tortai. Yra keli puošimo būdai. Pirmasis – žiedlapiai pamerkiami į želatinos tirpalą, apvoiiojami cukruje ir iš jų ant torto sudėliojami žiedai. Tokiu atveju labiausiai tinka rožės, nes jų žiedlapius galima valgyti. Kitas būdas – gėlės pamerkiamos į specialias kolbeles su vandeniu, šios ¡vyniojamos į foliją ir įsmeigiamos į tortą. Taip formuojamos ištisos kompozicijos, tam tinka visokios gėlės, tačiau tokiu atveju jos – tik dekoras, yra nevalgomos.

Receptuose kartais minimas želatinos lapelis ir vanilės laz­delė. Kiek šie kiekiai atitinka gramų?

Kepant namuose už­tektų žinoti, kad lapelis želatinos vidutiniškai sveria du gramus. Vanilės lazdelės – tai smulkinti vanilės ankš­čių gabaliukai, jie gali būti įvairių dydžių ir svorių. Vidutinė vanilės lazdelė sveria apie vie­ną gramą.

Ką geriau naudoti pyragams arba pyragaičiams: vanilės esenciją, lazdeles, ankštis ar vanilinį cukrų?

Vanilės produktų naudojimas priklauso nuo to, ką gaminate. Jei baltymų kremą – geriau berti vanilinio cukraus arba vanilino (būna kristalų pavidalo), nes nuo esencijos baltymai sukrenta. į kitokius kremus galima įlašinti ir vanilės esencijos. Vanilės ankštis geriau naudoti verdamiems sirupams drėkinti arba desertams dekoruoti.

Į kokius kepinius pilama alkoho­lio, pavyzdžiui, romo? Kodėl?

Alkoholio pilama į mielines spurgas, bobas – jos geriau kyla, turi gerą sko­nį. Tešlai naudoti galima ne tik romą, bet ir degtinę, brendį, konjaką.

Vieną kartą sausainiai išeina trapūs, kitą kartą – kieti. Kas tai lemia?

Miltų glitimo stiprumas, tešlos kietumas, maišymo laikas. Iš per ilgai maišytos tešlos sausainiai išeina kietesni.

Ką galima iškepti iš ryžių dribsnių?

Iš ryžių dribsnių galima ruošti desertus, jų dėti į kepinius. Štai vienas ryžių dribsnių deserto receptas.
Reikės: stiklinės ryžių dribsnių, 1,5 stiklinės pieno, 2 stiklinių grietinėlės, 100 g šokolado, 2-3 šaukštų „Dansuk-
ker“ želės cukraus „Multi“, 3-4 šaukštų cukraus pudros.
Ryžių dribsnius užpilkite verdančiu pienu ir išmaišykite.
Stiklinėje grietinėlės ištirpinkite šokoladą, suberkite želės cukrų, cukraus pudrą, išmaišykite ir atšaldykite. Paskui į kremą supilkite išplaktą likusią grietinėlę. Masę išmaišy­kite su ryžių dribsniais ir sukrėskite į desertinius indelius. Papuoškite persikais ir užpilkite likusiu kremu


Profesionalaus fotografo paieška

Kaip nebūna vienodų snaigių, taip ir žmonės yra be galo individualūs. Mes visi matome gyvenimą savaip, teikiam pirmenybę įvairiems dalykams, savaip vertinam gyvenimo momentus.

Kiekviena šeima turi unikalią istoriją, kuri verta profesionalaus šeimos fotografo dėmesio, juk nepakartojami laimingi momentai praeina ir „prisiliesti“ prie jų galima tik vartant šeimos albumą.

Kaip ir bet koks meno kūrinys, fotografijos paslaugos neša savyje autoriaus asmenybės antspaudą, įkūnija jo pasaulio supratimą. Būtent todėl svarbu surasti artimą jūsų sielai fotografą. Kaip gi tarp daugelio jų atpažinti tą fotomenininką, kuris galės taikliai pagauti ir meistriškai įamžinti Jūsų šeimos įvykius?

fotografijos paslaugosProfesionalus fotografas turi individualų stilių, kuris visada suranda kaip šalininkus, taip ir priešininkus, todėl verta atsiminti, kad vienu iš svarbiausių sėkmės sąlygų yra Jūsų ir fotografo grožio supratimo sutapimas. Suprasti kaip Jums artima fotografo maniera padės jo portfolio.

Atliktų darbų galerijas fotografai kaip įprasta talpina savo tinklapiuose, blogose, specializuotuose interneto resursuose ir socialiniuose tinkluose. Prieš pasirenkant pasižiūrėkite ne tik atskiras nuotraukas, bet ir serijas pateiktas jo tinklapyje. Jeigu tokių nerandate, būtinai paprašykite jas pateikti. Tai padės Jums suformuoti nuomonę apie fotografo meistriškumą. Suprasite ar aprašytos fotografijos paslaugos tikrai atitinka fotografo darbus.

Menininko portfolio, patalpintas specializuotose tinklapiuose dažnai susideda iš vienetinių, parodomųjų autoriaus darbų. Jie gali neatspindėti pilno paveikslo ir fotosesijos realizacijos, kas gali tapti priežastimi pervertintų lūkesčių ir nusivylimo po darbų atlikimo.

Peržiūrėdami nuotraukas, Jūs iš karto suprasite, ar verta patikėti tokį atsakingą darbą. Jeigu kadrai sužavi savo stiliumi, idėjos originalumu ir apdorojimo maniera, reiškia, tai autorius kurio akimis verta pažvelgti į Jus ir Jūsų šventės dalyvius.

Vaiko ar šeimos fotosesija puikai tiks, jeigu tarp fotografo ir modelių atsiras pasitikėjimas ir draugiški santykiai. Vaikų fotografas turi būti ir psichologu. Gebėjimas surasti kontaktą darbe su mažyliais ypatingai svarbus, juk jie iš karto apstebi netikrus jausmus ir atsiveria tik nuoširdiems, draugiškiems žmonėms. Dirbkite tik su tuo fotografu kuri malonus jums, su kuriuo greitai rasite bendrą kalbą jau pirmajame numatomų darbų aptarimo etape.


Pokerio pamokos internete

Jeigu planuojate užsiimti profesionaliu pokeriu, turite suvokti, kad jums bus reikalingas ne tik žinių bagažas, bet ir nemaža pinigų suma. Aišku, ją galite padidinti žaisdami, tačiau nepamirškite, kad net ir šiame azartiniame žaidime labai dažnai pasitaiko nesėkmių, dėl kurių kalti dažniausiai lieka patys žaidėjai. Dabar įvairios pokerio pamokos internete yra vedamos pačių žaidėjų, tačiau negalvokite, kad šie mokymai padės jums lengvai laimėti. Mokymų esmė yra suteikti kuo daugiau žinių, kurias  galėtumėte pritaikyti žaidime. Tos žinios negarantuoja, kad jūs laimėsite, nes laimėjimus garantuoja būtent pasiruošimas ir strategijos laikymasis.

Prieš pradedant žaisti pokerį, turite žinoti ir šio žaidimo galimas pasekmes. Ne, tai nėra laimėjimai – nuostoliai laukia kiekvieno, kuris žais neatsakingai, nepagalvotai ir be jokio plano. Todėl pokerio profesionalai ir akcentuoja, jog kiekvienas žaidėjas turi pradėti nuo strategijos kūrimo. Ją sudaro būtent taisyklės, kurių laikymasis padeda išvengti žaibiškų pralaimėjimų. Nenustebkite, kad apsišvietę, jūs vis tiek pralaimėsite. Kelias iki profesionalo yra labai ilgas ir kiekvienas save profesionalu vadinti gali tik tada, kai žaidžiama reguliariai ir į pliusą. Jeigu kas antrą kartą jūs laimite, jūs savęs profesionalu laikyti negalite. Mėgėjų yra daug, o pradedančių – dar daugiau, todėl siūlytume pirmiausia pradėti nuo žinių kaupimo. Tai liečia abejas žaidėjų kategorijas.

Pokerio pamokos internete dažnai būna nemokamos, tačiau geriausias informacijos šaltinis visada bus apmokestintas kažkokiu tai mokesčiu. Aiškiau kalbant, geriausios pamokos yra mokamos, nes jas veda profesionalūs žaidėjai. Internete tų pamokų yra daug, tačiau sunkiausia yra atsirinkti kuo tikėti, o kuo ne. Dag žaidėjų varto kiekvieną pokerio puslapį iš eilės – tai naudos neatneš. Jums reikia ieškoti geriausius atsiliepimus turinčių kursų, nes tik juose kažko išmoksite. Neretai kai kurie žmonės tiesiog perkopijuoja informaciją ir ją perparduoda dar pigiau. Taip elgtis nereikėtų – tai yra neteisėta. Pirmiausia, ieškokite meistrų, kurie jau turi nemažus laimėjimus. Yra internete specialūs sąrašai bei programos, kurios padės nustatyti žaidėjo kompetenciją – jeigu mokytojas visada laimi nemažas sumas, tai jo mokymai jums tikrai pravers.


Darbas internetu: išsilaisvinkite iš administracinio darbo grafiko

Darbas internetu: išsilaisvinkite iš administracinio darbo grafiko

darbas internetuInternetas – nuostabi sistema, padedanti mums komunikuoti, rinkti informacija, priimti bei teikti įvairias paslaugas, atlikti pinigų pavedimus, bei daugybę kitų funkcijų, be kurių neįsivaizduojame šiuolaikinio gyvenimo. Tačiau dar viena nuostabi galimybė – darbas internetu. Ar norėtumėte kiekvieną dieną keltis kada tik norite ir dirbti namuose? Uždarbis internete – tai galimybė išsilaisvinti iš nelankstaus darbo grafiko, kai darbdavys jums moka už bevertes darbo valandas, o ne už tikrąjį darbą, kurį atliekate. Šiame straipsnyje aptarsime porą būdų, kuriais darbas internetu gali padėti Jums išsilaisvinti iš tradicinio darbo grafiko.

Darbas internetu investuojant bei spekuliuojant valiuta

Kone pats pelningiausias darbas internetu – įvairios investicijos bei manipuliacijos valiutų kursų pokyčiais. Pagrindiniai šio darbo privalumai – dirbti galėsite namuose, o patyrusius toks uždarbis internete apdovanos tikrai solidžiomis sumomis pinigų. Be to manipuliacijos valiutų kursų pokyčiais nereikalaus Jūsų atlikti jokių sudėtingų veiksmų, nes į pagalbą Jums ateis valiutų skaičiuoklė, o ir registruotis sudėtingose sistemose nereikės. Tačiau šis darbas internetu neabejotinai turi ir trūkumų. Visų pirma – būtinas tam tikras pradinis kapitalas, už kurį pirktumėte užsienio valiutą ar įmonių akcijas. Taip pat viską apsunkina rizika, kurios visiškai išvengti nepavyks net turint visą galybę specifinių žinių. O išmanyti, norint šioje srityje pasipelnyti reikės tikrai daug. Tačiau įdėjus laiko, pastangų bei pinigų anksčiau ar vėliau toks darbas internetu išmokys jus pastebėti akcijų kainų bei valiutų kursų tendencijas, o įgijus patirties atlygis Jus dar labiau motyvuos.

Uždarbis internete spaudinėjant nuorodas

Jei neturite pakankamai pradinio kapitalo užsiiminėti aukščiau minėta veikla, jį sukaupti jums padės darbas internetu spaudinėjant reklamas. Šis uždarbis internete yra vienas lengviausių bei paprasčiausių! Tiesa, šis darbas neretai reikalauja pradinės investicijos, tačiau minimali suma dažniausiai siekia vos vieną eurą. Už šią sumą nusiperkate tam tikrą reklamų paketą. Viskas, ko toks darbas internetu iš Jūsų reikalauja tai kiekvieną dieną prisijungti prie sistemos, kuri pateiks jums nuorodas. Toliau belieka tik spaudinėti reklamas. Pagrindinis privalumas – šis uždarbis internete itin paprastas!

Tačiau tai tik pora pavyzdžių. Iš tiesų darbas internetu tikrai neapsiriboja vien šiais būdais. Daugybę kitų galimybių galite rasti interneto platybėse. Tad kam nuolatos važinėti į darbą, kai dirbti galite tiesiog namuose? Išsilaisvinkite iš nelankstaus administracinio darbo ir dirbkite patys sau!


Originalios ir praktiškos dovanų idėjos! Tinka visiem!

Kreida / žymekliu rašoma lipni lenta – dovana visai šeimai

Jeigu Jūsų šeimos ar draugų ratas labai didelis, kiekvienam nupirkti dovaną gali būti prabanga. Puiki išeitis dovana tinkanti visai šeimai – Kreida / markeriu rašoma lipni lenta, kuria galės pasinaudoti kiekvienas šeimos narys. Galite naudoti kaip priminimų lentą, rašyti meniu, žaisti mokyklą, ar spręsti užduotis…Kreida rašoma lipni lenta gali pasitarnauti kaip lipni sienų dekoracija. Lipnią lentą galima karpyti. Taigi, pasitelkę fantaziją atnaujinsite sienas, ar paslėpsite defektus.

Puodelis gali būti  originali ir praktiška dovana

Tai žaisminga ir šmaikšti, tačiau kartu ir labai praktiška dovana visiems – vaikams, mokytojams, seneliams, paauglimas. Jie bus maloniai nustebinti. Ant puodelio galima rašyti kreida –  palikti žinutę, piešti, mokytis raideles.

Ši dovana gali praversti tuo atveju, jei netyčia pamirštumėte nupirkti dovaną kuriam nors bet kokio amžiaus netikėtam svečiui. Dovanokite merginai ar vaikinui, mamai ar tėčiui, seneliui ar seneliui, kolegai, bosui. Dažniausiai sunku būna išrinkti dovaną paaugliams, jie dažnai slepia savo emocijas, jausmus. Tačiau tikrai nepaliks abejingų jei ant puodelio ras mamos parašytą žodį „myliu” iš ryto.

Originali ir praktiška dovana VARDO lipdukai

Vaikam patinka įvairiausi lipdukai. Žaismingais, pačių susikurtais VARDO lipdukais sužymėti daiktai ne tik patiks bet ir padės vaikams išsaugoti jų daiktus, drabužius bei avalynę nuo praradimų ar sumaišymų su kitų vaikų panašiais ar vienodais daiktais. VARDO lipdukai naujiena Lietuvoje, tai puiki dovana visko turintiems vaikams arba kai nežinote ką padovanoti!


Vestuvių fotografas

vestuviu fotografasPrieš keliolika metų užfiksuota akimirka buvo prabanga, o fotografai būdavo privilegijuoti menininkai, galintys leisti sau įpirkti fotoaparatą. Tačiau dabar, pigių technologijų ir išmaniųjų telefonų dėka kiekvienas iš mūsų gali pasijausti jei ne profesionalai, tai bent jau kaip mėgėjai fotografai. Tačiau ką turėtų žinoti žmogus, norintis tapti profesionalu? Ką pavyzdžiui turėtų žinoti būsimasis vestuvių fotografas?

Tiems, kurie dar tik planuoja savo ateitį sieti su vedybų šventės įamžinimu, pravartu būtų susipažinti su kasdienybe, kurioje gyvena profesionalus vestuvių fotografas. Priešingai daugumos nuomonei, šie menininkai toli gražu neleidžia didžiosios laiko dalies vien fotografuodami. Juk ši sritis yra ne tik menas, bet ir verslas. Dažniausiai žmonės tuokiasi tik vieną savaitės dieną – šeštadienį, tad iš pirmo žvilgsnio pagalvotumėte, jog tai vienintelė darbo diena. Iš tiesų ši diena yra vienintelė savaitėje, kai vestuvių fotografas fotografuoja. Jei planuojate šią karjerą, turėtumėte žinoti, jog didžioji dalis darbų jūsų laukia kitomis savaitės dienomis.

Kaip žinia, teisingas kompozicijos parinkimas ir fotosesija – tai tik ledkalnio viršūnė, kurią visi mato. Iš tiesų, toli gražu ne visos nuotraukos būna pavykusios. Tam, kad fotografai turėtų ką parodyti, jie padaro kur kas daugiau nuotraukų, nei jūs įsivaizuojate. Tačiau juo daugiau nuotraukų padaroma, juo ilgiau užtrunka tinkamų parinkimas, o nepavykusius kadrus tenka ištrinti. Kai lieka tik tinkamos fotografijos, tai dar toli gražu nėra darbo pabaiga. Jei būsite profesionalus vestuvių fotografas, jums teks išmokti naudotis programine įranga, skirta nuotraukų retušavimui, koregavimui. Šios programos yra sudėtingos, todėl maždaug trečdalį viso darbo laiko turėsite skirti nuotraukų parinkimui ir jų koregavimui.

fotografaiKiekvienas vestuvių fotografas žino, jog neatsiejama šio darbo dalis įrangos priežiūra. Aukštos kokybės fotoaparatą galima lyginti su kompiuteriu ar automobiliu. Visa naudojama įranga anksčiau ar vėliau genda. Taip pat nemažą dalį laiko suryja nuotraukų ryškinimas. Ką jau kalbėti apie kitus šio darbo aspektus. Vestuvių fotografas gerą vardą turi ne tik užsitarnauti, bet ir jį reklamuoti, ieškoti klientų ir bendrauti su jais. Šis darbas yra tiek pat svarbus, kiek ir pats fotografavimas, todėl ir laiko tam skirti turėsite nemažai.

Apibendrinus galima teigti, jog vestuvių fotografas – specealybė reikalaujanti daugybės laiko. Ir tai tikrai nebus vien tik šventės momentų įamžinimas. Jei ateityje norite būti vestuvių fotografas, neabejotinai turėtumėte atkreipti dėmesį ir į kitus šios specealybės aspektus, bei jiems pasiruošti.


Greitai ir pigiai atnaujintas vaiko kambario interjeras

Artėjant rugsėjo 1-ąjai, dauguma tėvų pagalvoja apie vaiko kambarį, kaip jį įrengti ar atnaujinti. Vieni vaikai pradės naujus mokslo metus, kiti galbūt lankys darželį. Kuriant vaiko kambario interjerą, nepamirškite pasitarti su juo. Sienos užima didelę dalį vaiko kambario erdvės, kur yra didžiulės galimybės pasireikšti. Sienų lipdukų pagalba kambario neįrengsite, tačiau greitai ir pigiai atnaujinsite – įnešite azarto, švelnumo, vaikiškumo, svajonių pojūtį į bet kokio amžiaus vaiko kambarį.

Tiek darželinuko, tiek moksleivio kambariui puikiai tiks kreida rašoma lipni lenta. Galite klijuoti ant sienos,spintos,durų, veidrodžio… visą arba sukarpytą norimais ornamentais.   Vaikai galės spręsti užduotis, piešti, žaisti, tarnaus kaip priminimų bei pastabų lenta! Dauguma mūsų užaugome žaisdami –mokyklą, o čia ir tikra lenta ant sienos, savo namuose! Patys mažiausieji, taip pat galės pildyti savo svajonę – piešti ant sienos, juk dažniausiai tai draudžiama.

Futbolo aistruolio kambaryje, ant sienos, užklijuokite futbolo žaidėjo sienų lipduką, svajotojo – priklijuokite fosforines žvaigždes prie lubų, ar šviečiantį tamsoje sienų lipduką su miesto vaizdu. Vaikai, auga, keičiasi jų pomėgiai, pabodusį sienų dekoracinį lipduką lengvai nuklijuosite ir pakeisite nauju. Jei ant sienos atsirado defektas – sienų lipdukas puikiai tiks jį paslėpti.

Kur matuojate augančio vaiko ūgį? Gal žymite brūkšnelius ant durų staktos? Tačiau, kai mažylis užaugs durų staktos neįdėsite į prisiminimų dėžutę. Vaiko ūgiui matuoti galite naudoti sienų lipduką – ūgio matuoklį/liniuotę. Užaugus vaikui , ar keliantis gyventi į kitą vietą, ūgio matuoklio lipduką susuksite į ritinėlį ir saugiai padėsite.

El. parduotuvėje www.lipdukai.eu rasite ir daugiau įvairių, originalių idėjų Jūsų namams bei dovanoms – kreida rašomi puodeliai, SOS apsaugos apyrankės, VARDO lipdukai. Prekių siuntimas Lietuvoje -NEMOKAMAS!


Sužymėkte VARDO lipdukais visus stovyklautojų daiktus

Ką daryti, kad vaikai iš stovyklų parsivežtų visus savo daiktus?
Pasibaigus mokslo metams tėvai jau ieško, kaip pasirūpinti neišdildomais vasaros įspūdžiais savo atžaloms, kaip juos turiningai užimti. Kol tėveliai dirba, vaikai leidžia laiką vasaros stovyklose, kieme. Čia vaikų laukia daug įspūdžių, nelabai ir spėja pasirūpinti savo daiktais. Grįžus tėvai pasigenda vaiko daiktų arba randa svetimų.
Išeitis – sužymėti viską ko nenorite prarasti – VARDO lipdukais.
Sužymėkite visus mažojo stovyklautojo daiktus VARDO lipdukais

Iki šiol tėvai Lietuvoje, vaikų drabužius ar daiktus sužymėdavo užrašydami vardus arba inicialus pieštuku ar markeriu. Dabar galite www.lipdukai.eu susikurti savo VARDO lipdukus. Visi sužymėti daiktai atrodys tvarkingai, užrašai aiškūs ir gražūs. Išsirinksite norimą lipduko dydį, spalvą, kiekį, paveikslėlį ir užrašysite pageidaujamą informaciją. Leiskite vaikui pačiam susikurti savo VARDO lipduką!

 

 

VARDO lipdukai ne tik stovyklai bet ir mokyklai

Sužymėkite  drabužius, daiktus, žaislus, visa ko nenorite, kad vaikas prarastų. Vardiniai lipdukai – puikiai žinomi JAV, Vakarų Europoje ir netgi Australijoje. Šiose šalyse yra įprasta sužymėti vaikų daiktus, taip lengviau vaikams, pedagogams ir tėvams, kurie sutaupo laiką ir pinigus, nereikia pirkti pakartotinai tų pačių daiktų.
VARDO lipdukais sužymėkite avalynę, daiktus, drabužius Read the rest of this entry »