Lipni plėvelė / kreidinė lenta – namams, mokyklai, biurui

Sienų lipdukas užrašams – namuose, biure, mokykloje, darželyje…

Kreida rašoma lipni plėvelė  Ne vienas tikriausiai sukome galvą kur ir kaip namuose palikti raštelius namiškiams. Dažniausiai jie nutūpdavo ant šaldytuvo durelių, prilaikomi magnetais, buvo tvirtinami lipnia juosta ant sienų, kai kurie tikriausiai net buvo įsigiję šiam tikslui magnetines ir kitokias lentas, skirtas užrašams. Dažniausiai jos ilgai namuose neužsibūna, nes rašyti jose reikia specialaus markerio, be to, norėdami pritvirtinti tokią lentą, turime gadinti sieną – kalti vinį. Ir nors mobiliuosius telefonus turime beveik visi: nuo vaiko iki senelio, poreikis rašyti laiškelius – išliko iki šiol. Jų neatstoja nei SMS žinutės, nei kiti šiuolaikiški susirašinėjimo būdai. Dabar tokiam šeimyniniam susirašinėjimui yra kur kas paprastesnis būdas – kreida rašomos lentos lipdukai. Ir ne tik šiam tikslui. Jas galima panaudoti sumaniai, įdomiai ir naudingai.

Pranešimų lenta

Lipni plėvelė – kreidinė lenta puikiai tarnauja kaip vieta įvairiems pranešimas. Suraskite matomą vietą koridoriuje ir ant lygaus paviršiaus prilipdykite: tiks sienos, spintos, veidrodžio, durų paviršius. Lipdukui lentai tikrai rasite vietą, nes jų yra įvairių dydžių.

  Be to galėsite pasidaryti originalią norimo dydžio, galbūt   geometrinės figūros formos, gyvūno, žmogaus ar mistinės būtybės, komiško personažo silueto lentą. Toks paprastas daiktas kaip kreida rašomas lenta suburs visą šeimą kartu nuspręsti jos vietą, formą ir turinį. Galbūt joje pirmasis užrašas bus visiems priimtinos, aptartos namų taisyklės? Toks sienų lipdukas nepamainoma studentų bendrabučio kambaryje, vaikų darželio grupėje, mokykloje ar net biure.

Kreida rašoma plėvelė
Vieta lažyboms ir spėjimams

Sienos lipdukas – kreidinė lenta tiks sporto aistruoliams, kurie mėgsta spėlioti rungtynių baigtį arba kokia komanda kaip sužais, kokiu rezultatu, kas įmuš įvartį, įmes į krepšį daugiausia taškų ir kt. Kreida rašomos lentos lipduko vieta tokiu atveju – greta televizoriaus bendrame kambaryje svetainėje. Bus proga surengti šeimos totalizatorių! Jeigu nenorite, kad tokia lenta nuolat kabotų svetainėje, pasibaigus pvz. olimpinėms žaidynėms, pasaulio, Europos čempionatui, ją galima be didelių pastangų nuimti.

Vis dėlto neskubėkite išmesti, kreida rašoma lenta  – lipduka pravers ir sulaukus svečių. Juk nuobodu visą vakarą sėdėti prie stalo. Galima sugalvoti įvairių smagių žaidimėlių: nereikės jokių papildomų kortelių ar atlaisvinto stalo, tik jūsų fantazijos ir kreidos bei kempinės nuvalyti.

Elektoroninėje parduotuvėje www.lipdukai.eu rasite įvairių dydžių bei spalvų kreida ar markeriu rašomų lipnių plėvelių.


Kas lemia ar tavo dovana patiks?

kalėdinės dovanosVisi kalba apie pasiruošimą didžiausioms Kalėdų šventėms, eglutės puošimo dizainą, kalėdinių dovanų idėjų rinkimą, apsipirkimus dovanoms. Patarimų yra begalė, tačiau kaip susigaudyti tarp jų, kuomet vieni sako, jog šio daikto nedovanoti, o kiti teigia, jog tai praktiškas dovanos pasirinkimas? Todėl šiandien pakalbėsime apie kelias įvairias emocijas keliančias dovanas.

Pinigai

Vieniems tai pati banaliausia ir nuobodžiausia dovana. “Kur stebuklas, kur siurprizas?”, – klausia jie. O kitiems tai atrodo praktiška ir neįpareigojanti dovana. Abi pusės teisios. Pinigai vokelyje yra pati blogiausia dovana Kalėdoms. Tačiau pinigus ne tik vokelyje galima dovanoti. Štai, pavyzdžiui, naujakuriams dovanojama keraminė skylėta plyta, į kurios skyles sukaišiojami susukti banknotai. Dar perrišta kaspinu ar įvyniota į permatomą popierių ši plyta tampa išties šmaikščia ir prasminga dovana. Dar pinigus galima padovanoti ne banknotų, o monetų pavidalu. Ir sudėtus į kiaulę taupyklę, ant kurios jūs savo ranka užrašėte “Atostogoms Karibuose” ir pridėjote sveikinimo žodžius bei pasirašote.

Saldumynai

Taip, saldumynai turi daug angliavandenių ir kalorijų, kurie “nutupia” mums ant pilvo ir verčia raudonuoti, kai nebegalime įlįsti į džinsus. Tačiau tai vis tiek mėgstamiausias desertas. Visgi, saldumynų rinkiniai parduodami prekybos centre yra pati nemėgstamiausia dovana. Visų pirma, rinkiniai nėra pigus malonumas, o antra ten tikrai nėra aukščiausios kokybės produktai. Visgi, norint padovanoti saldumynų, verčiau pasitelkti fantaziją ir surinkti “išgyvenimo rinkinį” iš tų saldainių, kuriuos tikrai mėgsta saldumynų gavėjas.

Žieminiai daiktai

Megztinis su elniukais, storos pirštinės, vilnonės kojinės – visa tai asocijuojasi su vaikyste ir močiutės dovanomis. Niekas nesako, jog močiutės megztos kojinės nebuvo šiltos ir geros, bet verčiau tokias dovanas palikti močiutėms. O štai jei norite, kad draugas nešaltų kojyčių šaltais žiemos vakarais, verčiau padovanokite termo kojines ar apatinius. Naujausios technologijos užtikrina, jog neteks šalti net šalčiausią žiemą. Kitas įdomus variantas – vardinės kojinės, tokios, ant kurių atspausdinamas gavėjo vardas. Tokios kojinės turi didelę vertę šeimoje, kurioje gausu vyrų ir nuolatinė problema po skalbimo yra išsiaiškinti kur kieno kojinės.


Patarimai, kad vestuvės būtų jaukios

vestuvės žiemąJeigu ieškote optimalaus vestuvių varianto, kad nereikėtų nei išleisti per didelės sumos pinigų, nei reikėtų taupyti tų dalykų, kurie jums svarbiausi sąskaita, tuomet jums bus įdomu ir naudinga paskaityti jaukių vestuvių patarimus, kuriuos mes pasiūlysime šiame straipsnyje.

Susiplanuokite visą dieną

Jaukios vestuvės mėgsta organizuotumą, taigi vestuvių planavimas yra raktas į sėkmę. Norėdami tikrai užtikrinti, kad gražiausią jūsų gyvenimo dieną nebus jokių nesklandumų, susiplanuokite, kada vyksite į santuokų rūmus, kada bus galima atvykti į bažnyčią. Taip pat, apgalvokite ar vakarinės dalies laikas yra patogus ne tik jums, bet ir jūsų svečiams bei pasidomėkite, ar visi svečiai turi su kuo atvažiuoti, jeigu vestuvių vakarinė dalis bus rengiama kitame mieste. Po bažnyčios ar santuokų rūmų, jaunieji įprastai leidžiasi į tik jiems skirtą fotosesiją. Nepalikite svečių likimo valiai ir pasirūpinkite, kad tuo metu jie turėtų veiklos. Taip pat, labai rekomenduojama, kad viskas vyktų viename mieste ar bent jau netoliese, tokiu atveju neteks daug laiko praleisti automobiliuose.

Kadangi jaukios vestuvės turi būti įamžintos, tai reikia pasirūpinti, jog vestuvių fotografams ir filmuotojams būtų puikiai žinomas vestuvių scenarijus. Tai padės jiems geriausiai realizuoti savo galimybes ir pristatyti jums patį geriausią vestuvių fotografavimo ir filmavimo rezultatą.

Apgalvokite smulkmenas, suteikiančias vestuvėms originalumo

Nors labai gražu, kai vestuvės būna susijusios su tradicijomis, tačiau neverta pamiršti ir originalumo – galbūt jūs norėsite apdovanoti smulkiomis dovanėlėmis kiekvieną šventės svečią? O galbūt vietoj įprastų vestuvinių žaidimų norite surengti profesionalią šokių pamoką? Dabar visa tai padaryti įmanoma, kadangi jaukios vestuvės bus dar įdomesnės su specialiu šou, galinčiu pagyvinti apsnūdusius svečius ir priversti visus plačiai nusišypsoti.

Taip pat pagalvokite ir apie vestuvių šventės dekorą – jis gali būti ir profesionalus, atliktas geriausių dizainerių ar floristų. Tačiau, taip pat verta pagalvoti ir apie kelis savo nuožiūra parinktus akcentus, o galbūt jie gali būti net pagaminti savo rankomis.

Gerai pailsėkite prieš vestuves

Dar vienas auksinis patarimas – kad jaukios vestuvės vyktų kaip planuota, būtinai gerai išsimiegokite ir pailsėkite. Tai maloni šventė – ko gero pati maloniausia jūsų gyvenime. Tačiau, ji tikrai iš jūsų pareikalaus ir daug jėgų, tad verta pradėti šventę žvaliems ir su šypsena veiduose – ne tik bus dar smagiau, bet ir nuotraukose išeisite visu savo gražumu!


Apie ką būtina pagalvoti planuojant vestuves?

puokštėsTurbūt beveik kiekvienas žmogus pritartų, kad vestuvės – svarbiausia gyvenimo šventė. Vadinasi, ir pasiruošti reikia tinkamai. Išorinis grožis turi būti suderintas su vidiniu, tad jeigu norite, kad jūsų vestuvių svečiai jaustųsi itin gerai ir ateitų su pakilia nuotaika, pasirūpinkite gražiais vestuvių kvietimais. Šiais laikais galite lengvai nusipirkti jau paruoštus vestuvių kvietimus tiesiog internetu. Tačiau, įdėję šiek tiek pastangų ir laiko, galite nebrangiai pasidaryti ir unikalius, niekur kitur nenaudojamus, tik pagal jūsų norus sukurtus kvietimus. Be abejo, tai kur kas geresnis variantas nei šabloniškas ir jau kažkur kitur naudotas kvietimo variantas.

Vienas iš svarbiausių dalykų, kurį atsimins tiek jaunieji, tiek svečiai yra vestuvių vieta. Taigi, labai svarbu išsirinkti puikią sodybą ar kokią nors kitą gražią vietą vestuvėms. Kadangi Lietuva yra iš tiesų nuostabi savo grožiu, daugelis porų renkasi savo vestuves švęsti šiltuoju laikotarpiu, kai žydi ir žaliuoja gamta. Žemaitijoje ir Aukštaitijoje yra tikrai nuostabių kaimo turizmo sodybų, kurios idealiai pritaikytos vestuvių šventei. Taip pat, nereikia pamiršti ir Lietuvą skalaujančios Baltijos jūros, nes vestuves ant jūros kranto prisimins kiekvienas. Taigi, jums tereikia atlikti nedidelę paiešką ir greitai rasite tinkamiausią variantą savo šventei.

Būtinai pasirūpinkite, kad jūsų vestuvės būtų įamžintos. Reikia profesionalaus fotografo, kuris turėtų nemažai patirties ir visuomet žinotų, kaip „pagauti“ pačią gražiausią akimirką. Patikėkite, po kelerių metų, kai vartysite savo vestuvių foto albumą, tikrai suprasite, ar jūsų fotografas buvo profesionalus. Tai yra nepaprastai svarbu, nes gera nuotrauka visuomet pažadina pačius šilčiausius jausmus ir prisiminimus. Taigi, netaupykite ant profesionalaus fotografo, kad vėliau netektų gailėtis, nes čia antro dublio jau nebus.

Vestuves gerokai pagyvins muzikantai, kurie visą vakarą gros jūsų mėgstamas dainas ir kvies jus bei jūsų gimines ir draugus linksmai pašokti. Rinkdamiesi gyvai grojančią muzikos grupę, įsitikinkite, kad jie galės atlikti įvairią muziką, kuri patiks Jums ir Jūsų svečiams. Vis populiariau tampa samdyti ir didžėjus. O jeigu norite dar ko nors egzotiškiau, tuomet užsisakykite dabar labai populiarų fejerverkų arba ugnies šou – tai tikrai prajudins jūsų vestuvių svečius ir suteiks neišdildomų įspūdžių. Tesiog būkite atviri visokiausioms vestuvių idėjoms ir išsirinkite tai, kas tinka būtent jūsų vestuvėms.

Kalbant bendrai, pasistenkite organizuoti savo vestuves taip, kaip jums patinka – ne visi žmonės mėgsta labai didelius balius ir daug skirtingų pramogų – kitiems galbūt patinka ramiai ir šiltai pabūti ir pabendrauti su savo mylimiausiais žmonėmis. Svarbiausia – organizuoti viską nuoširdžiai ir pasirūpinti, kad ir jūsų svečiai jaustųsi laukiami ir mylimi. Taip sukursite geriausią nuotaiką, kurią įamžins profesionaliausi vestuvių fotografai ir filmuotojai.