Lipni plėvelė / kreidinė lenta – namams, mokyklai, biurui

5.00 avg. rating (98% score) - 1 vote

Sienų lipdukas užrašams – namuose, biure, mokykloje, darželyje…

Kreida rašoma lipni plėvelė  Ne vienas tikriausiai sukome galvą kur ir kaip namuose palikti raštelius namiškiams. Dažniausiai jie nutūpdavo ant šaldytuvo durelių, prilaikomi magnetais, buvo tvirtinami lipnia juosta ant sienų, kai kurie tikriausiai net buvo įsigiję šiam tikslui magnetines ir kitokias lentas, skirtas užrašams. Dažniausiai jos ilgai namuose neužsibūna, nes rašyti jose reikia specialaus markerio, be to, norėdami pritvirtinti tokią lentą, turime gadinti sieną – kalti vinį. Ir nors mobiliuosius telefonus turime beveik visi: nuo vaiko iki senelio, poreikis rašyti laiškelius – išliko iki šiol. Jų neatstoja nei SMS žinutės, nei kiti šiuolaikiški susirašinėjimo būdai. Dabar tokiam šeimyniniam susirašinėjimui yra kur kas paprastesnis būdas – kreida rašomos lentos lipdukai. Ir ne tik šiam tikslui. Jas galima panaudoti sumaniai, įdomiai ir naudingai.

Pranešimų lenta

Lipni plėvelė – kreidinė lenta puikiai tarnauja kaip vieta įvairiems pranešimas. Suraskite matomą vietą koridoriuje ir ant lygaus paviršiaus prilipdykite: tiks sienos, spintos, veidrodžio, durų paviršius. Lipdukui lentai tikrai rasite vietą, nes jų yra įvairių dydžių.

  Be to galėsite pasidaryti originalią norimo dydžio, galbūt   geometrinės figūros formos, gyvūno, žmogaus ar mistinės būtybės, komiško personažo silueto lentą. Toks paprastas daiktas kaip kreida rašomas lenta suburs visą šeimą kartu nuspręsti jos vietą, formą ir turinį. Galbūt joje pirmasis užrašas bus visiems priimtinos, aptartos namų taisyklės? Toks sienų lipdukas nepamainoma studentų bendrabučio kambaryje, vaikų darželio grupėje, mokykloje ar net biure.

Kreida rašoma plėvelė
Vieta lažyboms ir spėjimams

Sienos lipdukas – kreidinė lenta tiks sporto aistruoliams, kurie mėgsta spėlioti rungtynių baigtį arba kokia komanda kaip sužais, kokiu rezultatu, kas įmuš įvartį, įmes į krepšį daugiausia taškų ir kt. Kreida rašomos lentos lipduko vieta tokiu atveju – greta televizoriaus bendrame kambaryje svetainėje. Bus proga surengti šeimos totalizatorių! Jeigu nenorite, kad tokia lenta nuolat kabotų svetainėje, pasibaigus pvz. olimpinėms žaidynėms, pasaulio, Europos čempionatui, ją galima be didelių pastangų nuimti.

Vis dėlto neskubėkite išmesti, kreida rašoma lenta  – lipduka pravers ir sulaukus svečių. Juk nuobodu visą vakarą sėdėti prie stalo. Galima sugalvoti įvairių smagių žaidimėlių: nereikės jokių papildomų kortelių ar atlaisvinto stalo, tik jūsų fantazijos ir kreidos bei kempinės nuvalyti.

Elektoroninėje parduotuvėje www.lipdukai.eu rasite įvairių dydžių bei spalvų kreida ar markeriu rašomų lipnių plėvelių.Parašykite komentarą