Lipni plėvelė / kreidinė lenta – namams, mokyklai, biurui

Sienų lipdukas užrašams – namuose, biure, mokykloje, darželyje…

Kreida rašoma lipni plėvelė  Ne vienas tikriausiai sukome galvą kur ir kaip namuose palikti raštelius namiškiams. Dažniausiai jie nutūpdavo ant šaldytuvo durelių, prilaikomi magnetais, buvo tvirtinami lipnia juosta ant sienų, kai kurie tikriausiai net buvo įsigiję šiam tikslui magnetines ir kitokias lentas, skirtas užrašams. Dažniausiai jos ilgai namuose neužsibūna, nes rašyti jose reikia specialaus markerio, be to, norėdami pritvirtinti tokią lentą, turime gadinti sieną – kalti vinį. Ir nors mobiliuosius telefonus turime beveik visi: nuo vaiko iki senelio, poreikis rašyti laiškelius – išliko iki šiol. Jų neatstoja nei SMS žinutės, nei kiti šiuolaikiški susirašinėjimo būdai. Dabar tokiam šeimyniniam susirašinėjimui yra kur kas paprastesnis būdas – kreida rašomos lentos lipdukai. Ir ne tik šiam tikslui. Jas galima panaudoti sumaniai, įdomiai ir naudingai.

Pranešimų lenta

Lipni plėvelė – kreidinė lenta puikiai tarnauja kaip vieta įvairiems pranešimas. Suraskite matomą vietą koridoriuje ir ant lygaus paviršiaus prilipdykite: tiks sienos, spintos, veidrodžio, durų paviršius. Lipdukui lentai tikrai rasite vietą, nes jų yra įvairių dydžių.

  Be to galėsite pasidaryti originalią norimo dydžio, galbūt   geometrinės figūros formos, gyvūno, žmogaus ar mistinės būtybės, komiško personažo silueto lentą. Toks paprastas daiktas kaip kreida rašomas lenta suburs visą šeimą kartu nuspręsti jos vietą, formą ir turinį. Galbūt joje pirmasis užrašas bus visiems priimtinos, aptartos namų taisyklės? Toks sienų lipdukas nepamainoma studentų bendrabučio kambaryje, vaikų darželio grupėje, mokykloje ar net biure.

Kreida rašoma plėvelė
Vieta lažyboms ir spėjimams

Sienos lipdukas – kreidinė lenta tiks sporto aistruoliams, kurie mėgsta spėlioti rungtynių baigtį arba kokia komanda kaip sužais, kokiu rezultatu, kas įmuš įvartį, įmes į krepšį daugiausia taškų ir kt. Kreida rašomos lentos lipduko vieta tokiu atveju – greta televizoriaus bendrame kambaryje svetainėje. Bus proga surengti šeimos totalizatorių! Jeigu nenorite, kad tokia lenta nuolat kabotų svetainėje, pasibaigus pvz. olimpinėms žaidynėms, pasaulio, Europos čempionatui, ją galima be didelių pastangų nuimti.

Vis dėlto neskubėkite išmesti, kreida rašoma lenta  – lipduka pravers ir sulaukus svečių. Juk nuobodu visą vakarą sėdėti prie stalo. Galima sugalvoti įvairių smagių žaidimėlių: nereikės jokių papildomų kortelių ar atlaisvinto stalo, tik jūsų fantazijos ir kreidos bei kempinės nuvalyti.

Elektoroninėje parduotuvėje www.lipdukai.eu rasite įvairių dydžių bei spalvų kreida ar markeriu rašomų lipnių plėvelių.


Originalios ir praktiškos dovanų idėjos! Tinka visiem!

Kreida / žymekliu rašoma lipni lenta – dovana visai šeimai

Jeigu Jūsų šeimos ar draugų ratas labai didelis, kiekvienam nupirkti dovaną gali būti prabanga. Puiki išeitis dovana tinkanti visai šeimai – Kreida / markeriu rašoma lipni lenta, kuria galės pasinaudoti kiekvienas šeimos narys. Galite naudoti kaip priminimų lentą, rašyti meniu, žaisti mokyklą, ar spręsti užduotis…Kreida rašoma lipni lenta gali pasitarnauti kaip lipni sienų dekoracija. Lipnią lentą galima karpyti. Taigi, pasitelkę fantaziją atnaujinsite sienas, ar paslėpsite defektus.

Puodelis gali būti  originali ir praktiška dovana

Tai žaisminga ir šmaikšti, tačiau kartu ir labai praktiška dovana visiems – vaikams, mokytojams, seneliams, paauglimas. Jie bus maloniai nustebinti. Ant puodelio galima rašyti kreida –  palikti žinutę, piešti, mokytis raideles.

Ši dovana gali praversti tuo atveju, jei netyčia pamirštumėte nupirkti dovaną kuriam nors bet kokio amžiaus netikėtam svečiui. Dovanokite merginai ar vaikinui, mamai ar tėčiui, seneliui ar seneliui, kolegai, bosui. Dažniausiai sunku būna išrinkti dovaną paaugliams, jie dažnai slepia savo emocijas, jausmus. Tačiau tikrai nepaliks abejingų jei ant puodelio ras mamos parašytą žodį „myliu” iš ryto.

Originali ir praktiška dovana VARDO lipdukai

Vaikam patinka įvairiausi lipdukai. Žaismingais, pačių susikurtais VARDO lipdukais sužymėti daiktai ne tik patiks bet ir padės vaikams išsaugoti jų daiktus, drabužius bei avalynę nuo praradimų ar sumaišymų su kitų vaikų panašiais ar vienodais daiktais. VARDO lipdukai naujiena Lietuvoje, tai puiki dovana visko turintiems vaikams arba kai nežinote ką padovanoti!


Greitai ir pigiai atnaujintas vaiko kambario interjeras

Artėjant rugsėjo 1-ąjai, dauguma tėvų pagalvoja apie vaiko kambarį, kaip jį įrengti ar atnaujinti. Vieni vaikai pradės naujus mokslo metus, kiti galbūt lankys darželį. Kuriant vaiko kambario interjerą, nepamirškite pasitarti su juo. Sienos užima didelę dalį vaiko kambario erdvės, kur yra didžiulės galimybės pasireikšti. Sienų lipdukų pagalba kambario neįrengsite, tačiau greitai ir pigiai atnaujinsite – įnešite azarto, švelnumo, vaikiškumo, svajonių pojūtį į bet kokio amžiaus vaiko kambarį.

Tiek darželinuko, tiek moksleivio kambariui puikiai tiks kreida rašoma lipni lenta. Galite klijuoti ant sienos,spintos,durų, veidrodžio… visą arba sukarpytą norimais ornamentais.   Vaikai galės spręsti užduotis, piešti, žaisti, tarnaus kaip priminimų bei pastabų lenta! Dauguma mūsų užaugome žaisdami –mokyklą, o čia ir tikra lenta ant sienos, savo namuose! Patys mažiausieji, taip pat galės pildyti savo svajonę – piešti ant sienos, juk dažniausiai tai draudžiama.

Futbolo aistruolio kambaryje, ant sienos, užklijuokite futbolo žaidėjo sienų lipduką, svajotojo – priklijuokite fosforines žvaigždes prie lubų, ar šviečiantį tamsoje sienų lipduką su miesto vaizdu. Vaikai, auga, keičiasi jų pomėgiai, pabodusį sienų dekoracinį lipduką lengvai nuklijuosite ir pakeisite nauju. Jei ant sienos atsirado defektas – sienų lipdukas puikiai tiks jį paslėpti.

Kur matuojate augančio vaiko ūgį? Gal žymite brūkšnelius ant durų staktos? Tačiau, kai mažylis užaugs durų staktos neįdėsite į prisiminimų dėžutę. Vaiko ūgiui matuoti galite naudoti sienų lipduką – ūgio matuoklį/liniuotę. Užaugus vaikui , ar keliantis gyventi į kitą vietą, ūgio matuoklio lipduką susuksite į ritinėlį ir saugiai padėsite.

El. parduotuvėje www.lipdukai.eu rasite ir daugiau įvairių, originalių idėjų Jūsų namams bei dovanoms – kreida rašomi puodeliai, SOS apsaugos apyrankės, VARDO lipdukai. Prekių siuntimas Lietuvoje -NEMOKAMAS!


Informaciniai ir nuorodų lipdukai

Informaciniai ir nuorodų lipdukai

Tikriausiai visi jau įsitikino lipdukų efektyvumu. Informaciniai ir nuorodų lipdukai gali praversti įvairiausiose situacijose. Kaip žinoma, praktiškai visi viešieji pastatai, daugiabučiai namai ir pan., turi būti paženklinti specialiu žymėjimu – šiam reikalui puikiausiai tinka lipdukai. Jų pagalba nesunkiai sužymėsite visas reikiamas nuorodas, o reikalui esant, jas pakeisti bus taip pat lengva ir nebrangu. Tai daug paprasčiau, nei naudoti įvairius ženklus, pagamintus iš metalo, plastmasės ir pan., kuriems reikia specialių tvirtinimo detalių ir jų konvertavimas yra kur kas sudėtingesnis.

Informaciniai ir nuorodų lipdukai taip pat labai šauniai tarnauja organizuojant įvairiausius renginius. Tik pagalvokite, jei yra organizuojamas koks nors festivalis ar koncertas, kiek daug įvairiausių ženklų tenka suveikti organizatoriams. Klijuoti informacinius lipdukus tikrai lengviau, nei įsigyti ar nupiešti visus reikiamus ženklus ir juos sumontuoti tam tikrose vietose.

Informaciniai ir nuorodų lipdukai gali būti įvairių dizainų ir formų, tad jie tuo pačiu gali pasitarnauti ne vien kaip informacijos šaltinis, bet ir kaip reklama. Tereikia į pagalbą pasitelkti savo fantaziją ir išradingumą, nebijoti būti originaliems. Šioje vietoje gali pagelbėti profesionalus dizaineris, kuris sukurtų ir sumaketuotų jūsų norimą lipduką. Šiuolaikinės technologijos leidžia įgyvendinti daugelį idėjų, todėl lipdukai gali būti patys įvairiausi.

Dažna problema, ypač smulkiojo verslo srityje, jog klientams yra gana keblu surasti jūsų biurą ar darbo vietą, į kurią jie turi atvykti. Nuorodų lipdukai pakabinti keletoje vietų, vedančių link  vietos kurioje jūs esate įsikūręs, gali labai efektyviai išspręsti šią problemą. Tokiu atveju išloš abi pusės – klientas bus patenkintas, jog jam nereikia gaišt savo laiko klaidžiojant ir ieškant jūsų biuro, o jūs džiaugsitės jog neprarandate klientų, kurie neranda jūsų buveinės.