Cat ir Getnord telefonai – patvariausi telefonai rinkoje

Cat telefonai ir Getnord telefonai – atspariausi rinkos lyderiai

Cat telefonaiTelefonus renkamės atsižvelgdami į įvairiausius kriterijus. Dauguma vartotojų atkreipia dėmesį į baterijos talpą. Kiti išmanieji telefonai pasirenkami dėl patogaus dydžio ar reikiamo galingumo. Dar kitiems svarbi vaizdo, kameros kokybė,  funkcijų gausa ar net prekinis ženklas. Tačiau yra dar viena vartotojų grupė nuolatos susidurianti su telefono trapumo problema.  Įrenginiai gali sudužti bet kur ir bet kada, todėl šie iššūkiai sprendžiami sukuriant vis tvirtesnius ekranus, bei siūlant vartotojams gausybę silikoninių ar guminių dėkliukų, apsaugančių įrenginį nuo galimų smūgių. Tačiau ką daryti žmonėms, kurių gyvenimo ar darbo specifika neleidžia išsaugoti mobiliojo nepažeisto? Būtent šiai vartotojų grupei buvo sukurti specialūs Cat telefonai, jau užsitikrinę vietą specifinėje nišoje. Tai statybų ar sunkiojoje pramonėje dirbantys, ekstremaliais sportais užsiiminėjantys vartotojai, ar paprasčiausiai žmonės, praleidžiantys daug laiko aplinkoje, kurioje telefonai nuolatos gali sudužti, įkristi į vandenį ar pridulkėti. Jei visgi esate linkę rinktis lietuvišką prekę, mūsų tautiečių kompanijos gaminami Getnord telefonai taip pat puikiai tiks. Tad kodėl gi neįsigijus įrenginių, kurie sukurti specialiai patvarumui?

Cat telefonai sukurti specialiai Jums

Daugiau, nei 90 metų patirties yra tikrai ilgas laiko tarpas. Per nepilną šimtmetį technologijos keitėsi radikaliai, nuolatos tobulėjo, todėl šiandien Cat telefonai turi visas naujausias, moderniausias technologijas ir gaminami pasitelkus inovatyviausius inžinerinius sprendimus. Įdomu yra tai, jog Cat telefonai yra orientuoti ne į plačiąsias mases, o specialiai į tam tikrose srityse dirbančius vartotojus. Tai įrodo ne tik šių įrenginių išvaizda, bet net ir tokios smulkmenos, kaip gamintojų siūlomos šiems įrenginiams pritaikytos aplikacijos, skirtos specialiai žemės ūkiu užsiimantiems specialistams. Kitas pavyzdys – 4G S50 modelio Cat telefonai skirti sportininkams. Įsigiję šį įrenginį daugiau nesuksite sau galvos dėl sklandaus telefono veikimo. Šis yra atsparus vandeniui net iki 1m gylio. Taip pat šie Cat telefonai atsparūs sukrėtimams, bei smūgiams krentant net iš 1,8m aukščio. Šį produktą be vargo pritvirtinsite prie savo dviračio ar baidarės, o speciali technologija leidžia sėkmingai naudotis įrenginiu šlapiais pirštais.

Getnord telefonai – itin patvarūs lietuvių kompanijos produktai

Getnord-telefonaiNors šie įrenginiai atsirado ne taip ir seniai, tūkstančiai jų jau parduodami tiek Lietuvoje, tiek Vokietijoje bei kitose šalyse. Pagaminti lietuvių kompanijos, Getnord telefonai yra tikrai patvarūs, ir tai Jums patvirtins ne tik specialūs testai, kuriais tikrinami šie mobilieji, bet ir daugybė klientų, jau išbandžiusių produktus. Vis dėlto, jei tyrimai Jums svarbūs, Getnord telefonai tiriami atliekant žemo slėgio, aukštų bei žemų temperatūrų, ekstremalių temperatūrų pokyčių, pralaidumo drėgmei, dulkėms bei smėliui, testus. Taip pat atliekami atsparumo smūgiams ir vibracijoms, bei chemikalams, testai. Visa tai garantuoja, jog išmanieji telefonai Jums tarnaus visur ir visada, nepriklausomai nuo oro, purvo, bei kitų veiksnių, kurių taip bijo tradiciniai išmanieji telefonai.


Naujos kartos bendravimo priemonė – SMS pažintys

SMS pazintys

Pats metas atsisveikinti su nuolatiniu ir dažnai visiškai bergždžiu naujų pažinčių ieškojimu baruose, klubuose, renginiuose ir kitose masinėse žmonių susibūrimo vietose. Šiandien mūsų rankose yra kur kas pranašesni bendravimo būdai. Smspazintukas.lt – tai kuo puikiausias pavyzdys.

Jums nebereikia su kažkuo susitikinėti savaitę, mėnesį ar pusę metų vien tam, kad galų gale suprastumėte, jog tai nėra žmogus, su kuriuo norėtumėte praleisti savo gyvenimą. Ką jau kalbėti apie labai skirtingus žmonių interesus ir siekius. Jei realybėje ištisus mėnesius megsite pažintį su konkrečiu vienu žmogumi, ilgainiui gali pasirodyti, kad jūsų keliami reikalavimai ir jaučiami poreikiai yra radikaliai skirtingi. Žinoma, kad tai suvokus, greičiausiai teks pasukti skirtingais keliais.

Tuo tarpu SMS pažintys įprastai tokiais nepatogumais nepasižymi. Kiekvienas žmogus, kuris nusprendžia pasinaudoti tokio tipo pažinčių sistema, iš anksto žino tai, ko labiausiai nori. Būtent tai būna nurodoma SMS pažinčių portaluose publikuojamose žinutėse. Jei jūsų paskelbta žinutė ką nors sudomins – sulauksite atsakymo į savo nurodytą kontaktinį telefono numerį. Tai reiškia, kad tikimybė, jog su jumis susisiekęs žmogus bus vedinas panašių tikslų, gerokai padidės.

Be abejo, kiekviena nauja pažintis yra kupina naujovių. Todėl nereikėtų tikėtis, kad visuomet nuo pačių pirmųjų SMS žinučių viskas klostysis būtent taip, kaip to norite. Tačiau nepaisant to, visų svarbiausia, kad vos tik pastebėjus, jog pašnekovas ar pašnekovė jums nėra prie širdies ir vargiai gali atitikti jūsų keliamus reikalavimus, pokalbį galite akimirksniu nutraukti ir toliau ieškoti kitos jums labiau tinkančios antrosios pusės. Tokiu atveju sutaupoma labai daug brangaus laiko, o nusivylimo tikimybė sumažėja iki minimumo.

Taipogi, nereikia pamiršti, kad jums nėra būtina publikuoti savo žinučių – jūs galite būti stebėtojais ir laukti to vienintelio ir išskirtinai jūsų reikalavimus atitinkančio žmogaus, kuris SMS pažinčių portale paskelbs savo žinutę, ieškodamas būtent tokio žmogaus kaip jūs. Kita vertus, jei nemėgstate laukti ir eikvoti savo brangaus laiko, viso to galite išvengti, jei imsitės iniciatyvos ir savo žinutę paskelbsite pirmieji.

Taigi, SMS pažintys yra naujos kartos bendravimo sistema, kuri kur kas efektyvesnė, paprastesnė ir nepalyginti pranašesnė. Jei jums jau seniai įgriso nuolatiniai ir nesibaigiantys pasimatymai realybėje, kurių metu esate priversti bendrauti su jums visiškai nepatinkančiais pašnekovais – vykite į šalį beviltiškas mintis ir pradėkite naujų pažinčių mezgimą pasirinktame SMS pažinčių portale, kuriame kasdien publikuojami nauji skelbimai.


OnePlus One – išmanieji telefonai laužantys standartus

OnePlus One – kitokie išmanieji telefonai

 

OnePlus OneTelefonai šiais laikais yra pagrindinė susisiekimo priemonė. Šie nuostabūs įrenginiai leidžia mums būti pasiekiamais visur ir visada. Yra daugybė telefonų rūšių, skirtingų gamintojų, įvairiausių formų ir funkcijų, tačiau retas iš jų savo galingumu bei kokybe prilygsta Oneplus One. Juk jau senai telefonai nebėra skirti vien tik rašyti žinutes ir skambinti. Šiuolaikiniai išmanieji telefonai gali atlikti daugiau funkcijų nei galėdavo stacionarūs kompiuteriai prieš keletą metų. Plėtojantis technologijoms kokybiškesnė techninė įranga užimdavo vis mažiau vietos ir taip išsivystė išmanieji telefonai atliekantys be galo daug funkcijų. Oneplus one vienas geriausių pavyzdžių. Tokie įrenginiai gali mums atstoti navigaciją bei pagrindines kompiuterio funkcijas. Taip pat galima įrašinėti garsą, filmuoti, klausytis muzikos, žaisti žaidimus bei bendrauti internetu skambučiais su vaizdu.

 

Viena firma, kurianti kone kokybiškiausius išmaniuosius telefonus – tai Oneplus. Ši įmonė nėra populiari, tačiau prekės, kurias ji siūlo – tai kokybė. Dauguma įmonių šiais laikais uždirba vien iš populiaraus bei madingo firmos pavadinimo, kuris visuomet be išimties prekei prideda papildomą vertę. Žmonės nori būti madingi, todėl perka viską, kas atrodo populiaru, išreklamuota ir naudojama draugų.  Tuo tarpu Oneplus siūlo jums prekę, kuri nėra labai žymi. Tačiau pasirinkdami pirkti įmonės siūlomą prekę jūs mokate tiek, kiek ji verta iš tikrųjų. Mokate už kokybę, o ne įžymų prekinį ženklą.

OnePlus One – pavyzdys kitiems telefonams

OnePlus

Naujausias ir neabejotinai pranašiausias Oneplus kūrinys – tai Oneplus One išmanusis telefonas. Visų pirma akį patraukia jo dydis. Dėl plono jo korpuso ir lengvo svorio jūs jo net nejausite savo kišenėje, o idealus Oneplus One ekranas yra pakankamai didelis skaityti straipsniams bei žiūrėti įvairius video, tačiau tuo pat metu jis yra mažas ir telpą į ranką todėl naudoti jį – patogu.

 

Oneplus One telefonai taip pat pasižymi ir savo galingumu. Juose diegiama naujausia android sistema, leisianti jums parsisiųsti daugybę nemokamų programėlių kurios jums niekada nestrigs, kaip ir pats telefonas. Filmus galite žiūrėti pačia aukščiausia kokybe be jokių trukdžių ar strigimo. Jei mėgstate mobiliuoju žaisti žaidimus, šiuo telefonu taip pat nenusivilsite. Oneplus One telefono galingumas leis jums nevaržomai mėgautis nemokamai atsisiųstais žaidimais

 

Apibendrinant galima teigti, kad prekinis ženklas – tai ne viskas. Pirkdami iš žinomų įmonių jūs gausite kokybišką gaminį, tačiau už prekinį ženklą sumokėsite papildomai. Mažiau žinomų įmonių gaminiai, tokie kaip Oneplus One savo kokybe gali stipriai pranokti žinomų įmonių prekes, nes investuojama ne į reklamą, o į pačią technologiją. Tai ir yra didžiausias mažiau žinomų prekinių ženklų pranašumas. Informaciją paruošė www.delo.lt.


Krikštynų atributika

Dabar kiekvienas krikštynų atributiką gali pirkti internetu – visos dekoracijos yra siūlomos pagal įvairių švenčių tradicijas. Internete yra daug el. parduotuvių, kurios gali suteikti ir nemažai nuolaidų – tai leis jums sutaupyti gana nemažą pinigų sumą. Perkant įvairias dekoracijas, reikėtų jas rinktis tik gerai žinomose el. parduotuvėse, nes ne kiekvienas pardavėjas šiuo metu užsiima sąžininga prekyba. Taip, internete visada galima išvysti įvairiausių istorijų, kuriose pasakojama kaip kai kurie žmonės buvo apgauti. Blogiausia tai, kad tokie informaciniai straipsniai ne visada padeda išvengti bėdų kitiems žmonėms – jie vis tik pasimauna ant to paties kabliuko.

Norintiems saugiai įsigyti įvairias šventines dekoracijas, pirmiausia reikėtų detaliai apžvelgti ir šventės pobūdį bei organizavimo ypatumus. Jeigu krikštynų šventėje viskas turės būti puošnu, faktas, kad jums nepakaks eilinių girliandų ir t.t. Jums reikės pirkti ir kitas dekoracijas, kuriomis galėtumėte papuošti bažnyčią ar šventės vietą. Tokių papuošimų reikės gana nemažai, priklausomai nuo šventės vietos bei turimo biudžeto. Jeigu į krikštynas susirinks daug žmonių, faktas, kad nemažai išlaidų patirsite ir nuomodamiesi vietą, bet čia ne viskas – tos išlaidos bus nemažos, nes tą šventinę vietą reikės papuošti – teks pirkti gėles, įvairius papuošimus t.t.

Besidomint kokia yra šių laikų krikštynų atributika, reikėtų paminėti, kad kiekviena tokia šventė yra skirtinga ir kiekviena jų yra organizuojama vis kitaip. Kai kurie tėvai mažai dėmesio skiria bažnyčiai – simboliškai nuvyksta tik artimieji žmonės, todėl bažnyčios puošimas tokiais atvejais nėra būtinas, na nebent vieną kitą dekoraciją tikrai reikėtų paruošti. Daugiausia dėmesio reikėtų skirti  šventės vietai. Ji turėtų būti papuošta, bet nepamirškite, kad į tokią šventę susirenka ir nemažai vaikų, tad didžiausia problema bus ne atributai, o būtent vaikų užimtumas. Perkant krikštynų atributiką, būtinai rinkitės el. parduotuves, nes jose jūs tikrai galėsite nemažai sutaupyti. Daugiau išlaidų patirsite kuomet ruošitės pačiai šventei. Siūlytume labiau pasidomėti vaikų užimtumu t.y. pasidomėti ką surengti vaikams, jog jiems tokioje šventėje būtų linksma. Visada krikštynų metu reikėtų labiau rūpintis vaikais, tai nėra suaugusių šventė.


Vestuvinių suknelių nuoma – vienas iš būdų sutaupyti

Per savo vestuves norite atrodyti pritrenkiančiai? Tada reikėtų rinktis vestuvinių suknelių nuomą, nes pirkimas jums tada atsieitų labai brangiai. Be suknelės įsigijimo, vestuvių planavimo metu jūs patirsite ir kitų išlaidų. Kaip gi jas sumažinti reikėtų, jog ateityje smarkiai nesijustų taupymo pasekmės? Be abejo, kad taupyti negalima tik tada, kai konkrečius darbus turėtų atlikti profesionalai. Taupyti galite tais atvejais, kai darbai nereikalauja specifinių žinių bei įgūdžių. Trumpai tariant, nerekomenduojama taupyti vedėjų, muzikos grupių ar planavimo specialistų samdymo metu.

Kaip gi yra taupoma samdant šiuos specialistus? Paprasčiausiai, jie dažniausiai yra pasirenkami ne pagal darbų kokybę, o būtent pagal siūlomą paslaugą kainą. Jeigu ji maža, galima spėti, kad ir kokybiškų paslaugų nereikėtų tikėtis. Trumpai tariant, vedėjas, kuris neturi daug patirties, visada paims mažą paslaugų mokestį, tačiau ar manote, kad jis sugebės pralinksminti jūsų svečius? Jis turbūt labai nervinsis renginio metu, jeigu matys, kad nepavyksta iš jūsų svečių išspausti šypsenos. Jam tai pakiš koją. Be abejo, nemažai darbo reikalauja ir pasiruošimas bei auditorijos analizavimas. Jeigu jūs vedėją samdote už mažą kainą ir matote, kad jam svarbiausia yra paimti pinigus, atkreipkite dėmesį į tai ar jis domisi kokia svečių auditorija bus. Jeigu jam nerūpi kiek svečių ir kokio amžiaus jie bus, tai kaip jis žinos kokią programą pasirinkti? Juk retai kada galima pritaikyti tuos pačius elementus tiek jaunai, tiek vyresnei auditorijai. Būtina tai pastebėti – jeigu vedėjas nesidomi kokie svečiai bus jūsų vestuvėse, reiškia kad jam tūpi tik pinigai, o ne paslaugų kokybė.

Taupymas galimas tik prekių prikimo metu. Paprasčiausiai, tai gali būti dekoracijos, o taip pat kaip minėjome – vestuvinės sukneles bei aksesuarai ir t.t. Dekoracijos juk neturi būti itin patvarios, jos bus naudojamos tik kartą, tad čia galite ieškoti ir mažų kainų. Taupyti suknelių atžvilgiu geriausia būtų ieškant nuomos galimybės, nes pirkimas tikrai bus gana nuostolingas. Tuo labiau, kad nėra tikslo garderobo nuomotis vienai ar dviem dienoms – kur paskui jį dėsite?


Pokerio pamokos internete

Jeigu planuojate užsiimti profesionaliu pokeriu, turite suvokti, kad jums bus reikalingas ne tik žinių bagažas, bet ir nemaža pinigų suma. Aišku, ją galite padidinti žaisdami, tačiau nepamirškite, kad net ir šiame azartiniame žaidime labai dažnai pasitaiko nesėkmių, dėl kurių kalti dažniausiai lieka patys žaidėjai. Dabar įvairios pokerio pamokos internete yra vedamos pačių žaidėjų, tačiau negalvokite, kad šie mokymai padės jums lengvai laimėti. Mokymų esmė yra suteikti kuo daugiau žinių, kurias  galėtumėte pritaikyti žaidime. Tos žinios negarantuoja, kad jūs laimėsite, nes laimėjimus garantuoja būtent pasiruošimas ir strategijos laikymasis.

Prieš pradedant žaisti pokerį, turite žinoti ir šio žaidimo galimas pasekmes. Ne, tai nėra laimėjimai – nuostoliai laukia kiekvieno, kuris žais neatsakingai, nepagalvotai ir be jokio plano. Todėl pokerio profesionalai ir akcentuoja, jog kiekvienas žaidėjas turi pradėti nuo strategijos kūrimo. Ją sudaro būtent taisyklės, kurių laikymasis padeda išvengti žaibiškų pralaimėjimų. Nenustebkite, kad apsišvietę, jūs vis tiek pralaimėsite. Kelias iki profesionalo yra labai ilgas ir kiekvienas save profesionalu vadinti gali tik tada, kai žaidžiama reguliariai ir į pliusą. Jeigu kas antrą kartą jūs laimite, jūs savęs profesionalu laikyti negalite. Mėgėjų yra daug, o pradedančių – dar daugiau, todėl siūlytume pirmiausia pradėti nuo žinių kaupimo. Tai liečia abejas žaidėjų kategorijas.

Pokerio pamokos internete dažnai būna nemokamos, tačiau geriausias informacijos šaltinis visada bus apmokestintas kažkokiu tai mokesčiu. Aiškiau kalbant, geriausios pamokos yra mokamos, nes jas veda profesionalūs žaidėjai. Internete tų pamokų yra daug, tačiau sunkiausia yra atsirinkti kuo tikėti, o kuo ne. Dag žaidėjų varto kiekvieną pokerio puslapį iš eilės – tai naudos neatneš. Jums reikia ieškoti geriausius atsiliepimus turinčių kursų, nes tik juose kažko išmoksite. Neretai kai kurie žmonės tiesiog perkopijuoja informaciją ir ją perparduoda dar pigiau. Taip elgtis nereikėtų – tai yra neteisėta. Pirmiausia, ieškokite meistrų, kurie jau turi nemažus laimėjimus. Yra internete specialūs sąrašai bei programos, kurios padės nustatyti žaidėjo kompetenciją – jeigu mokytojas visada laimi nemažas sumas, tai jo mokymai jums tikrai pravers.


Pramogaujate su draugais? Susilažinkite!

Dažnai pramogaujame su draugais aktyviai, pavyzdžiui pasirinkdami slidinėjimą, važinėjimą dviračiais ar plaukiojimą baidarėmis. Siekiant šias pramogas pagyvinti reikėtų susilažinti. Būtent lažybos padeda dar geriau praleisti laiką, skatina konkurenciją, azartą. Tai nėra blogai, kaip gali pasirodyti kai kuriems žmonėms.

Vis tik, lažybos savų draugų rate gali atnešti ir žalos. Ypač jei yra tokių, kurie ypatingai nemėgsta pralaimėti. Taigi, gerai įvertinkite savo kompaniją prieš pasiūlydami lažybas, kad netektų gailėtis vėliau.

Lažintis galima iš įvairių dalykų. Pavyzdžiui, jei užsiimate plaukimu baidarėmis, tai pirmasis atplaukęs ekipažas galėtų būti atleistas nuo mokesčio už baidarių nuomą, kurį turėtų padengti pralaimėjęs ekipažas ar visi kartu, kurie nelaimėjo. Žinoma, galima lažintis ir iš paprastesnių dalykų, tokių kaip užkandžiai ar gėrimai.

Jei baidarių nuoma ar kita aktyvi veikla ne Jūsų mėgstamiausia pramogų sritis, daugiau mėgstate ramų poilsį, aktyvaus sporto stebėjimą, lažybos čia dar įdomesnės, nes lažinamasi iš realių pinigų. Lažintis galima lažybų punktuose bei internetu, tad sau tinkamą būdą ras kiekvienas. Žinoma, norint lažintis iš pinigų reikėtų aktyviau domėtis sporto ar kitais renginiais, kuriems taikomi koeficientai lažybose. Priešingu atveju lažybos gali atsieiti labai brangiai.

Jei manote, kad lažybos yra pernelyg rizikingas, verčiantis konkuruoti neigiamai ar skatinantis rizikuoti savo santaupomis dalykas – Jums derėtų tiesiog pabandyti susilažinti su draugais nors iš menkiausios smulkmenos pramogaujant, sportuojant ar net dėl kokio nors sporto įvykio, kuomet išsiskiria nuomonės.

Besilažinantys pastebi, kad lažybos paverčia sporto varžybų stebėjimą kur kas įdomesniu, patrauklesniu net ir tiems, kurie nėra dideli sporto entuziastai. Taigi, jei planuojate žiūrėti krepšinio ar futbolo varžybas, pabandykite pasidomėti lažybų bendrovių siūlomais koeficientais, savo galimybėmis laimėti šiek tiek pinigų kol žiūrėsite sporto renginį.

 


Gražūs telefono numeriai – puiki pagalba Jūsų verslui

grazus numeriai

gražus numeriai verslui. Išskirtiniai numeriai.

Turbūt kiekvienas esate pastebėjęs, gražius numerius dar kitaip vadinamus vip numeriais, su daug vienodų skaičių, kurie yra labai lengvai įsimenami ir patogūs klientams. Gražūs numeriai padeda įmonėms suteikti savo klientams daugiau pasitikėjimo, o klientams nereikia vargintis įsimenant sunkius, daug skirtingų skaičių turinčius numerius.

Taip pat turbūt ne vienas esatę susimastęs kaip gražūs telefono numeriai praverstų ir Jums – versle, taksi kompanijoje ar tiesiog draugų rate. Visiems ypatingas telefono numeris atrodo prabangos preke, kuri greičiausiai kainuoja milžiniškus pinigus. Tačiau norėčiau iš dalies paneikti šį faktą.

Yra trys kategorijos gražių numerių:

  • 800, 700 linijos gražūs telefono numeriai su daug vienodų skaičių;
  • Trumpieji VIP numeriai;
  • Paprasti gražūs numeriai su daug vienodų skaičių.
grazus telefono numeriai

Gražūs telefono numeriai su išskirtiniais skaitmenimis verslui.

Pirmoji ir antroji numerių kategorija yra tikrai brangi ir naudojama tiktais didesnių įmonių telefono linijoms aptarnauti. Pavyzdžiui taksi telfonų linijoms ar kontaktų centrams, kuomet telefono numeris yra vienas, o jį aptarnaujančių darbuotojų keli. Tačiau paskutinioji numerių kategorija yra netokia brangi, bet puikiai suteikianti beveik tokią pačia kokybę. Kitaip tariant kainos ir kokybės santykiu gerokai aplenkianti pirmąsias dvi gražių telefono numerių kategorijas. Šiuo metu šių numerių kainos yra nusistovėjusios ir svyruoja maždaug tarp 150 Lt iki 5000 Lt priklausomai nuo vienodų numerių skaičiaus ir išsidėstymo. Kiek didesnės kainos yra kreipiantis tiesiogiai pas operatorius. Tačiau tik laiko klausimas kada gražūs numeriai pradės brangti, kadangi jų paklausa šiai dienai yra labai išaugusi, o pasiūla mažėja, ypač šiais modernizmo ir technologijų laikais, kuomet savo vip numerį gali bet kurią dieną perkelti į kitą tinklą be didelių trukdžių. Taigi kodėl gi delsti ir neįsigyti gražaus numerio šiandien? Padėk savo verslui augti jau dabar! Vieną iš tokių numerių galite rasti čia.


Knygos gamtoje – už ar prieš?

Knygų skaitymas vis dar gana populiari pramoga, tačiau knygos skaitymas namuose vasaros metu – keistas sprendimas, ypač jei lauke tikrai gražus oras, šviečia saulė. Taigi, pats laikas imtis knygos ir keliauti į gamtą.

Kadangi gamtoje vien tik skaityti gali būti nuobodu, puikia išeitimi gali būti ir baidarių nuoma. Vilniaus gyventojams vertėtų pasidomėti, kokias galimybes siūlo baidarių nuoma Vilniuje, į kurią įeina pasiplaukiojimai Nerimi, Vilnia ar Vokės upe, tekančia pietiniu sostinės kraštu, bei kokios galimybės rasti ramią vietą, kurioje būtų malonu su bendrakeleiviu užkąsti bei pusvalandžiui įnikti į knygą.

Jeigu nenorite plaukti Vilniuje, labiau domitės galimybe pakeliauti upėmis porą dienų, kodėl gi neužmetus akies į tai, ką siūlo Aukštaitija. Čia populiari baidarių nuoma Žeimena, tačiau jei labiau norite ramybės, kuri tikrai vertinama skaitant knygą – Jums labiau tiks plaukimas Lakaja, kuri teka visai šalia Žeimenos. Tiesa, tai yra jos intakas.

Be abejo nėra jokios būtinybės nuomotis baidares norint pabūti gamtoje su knyga. Tam puikiai gali tikti ir balkone ar rūsyje stovintis dviratis. Griebkite knygą ar elektroninę knygų skaityklę, įsimeskite keletą sumuštinių į kuprinę, butelį mineralinio vandens ir minkite pedalus į artimiausią parkelį ar pievelę paupy. Na, o jei neminate dviračio pedalų, kuo puikiausiai pasiekti tokią vietą galima ir pėsčiomis, viešuoju transportu ar nuosavu automobiliu.

Nors knygos skaitymas ir yra labiau vienam žmogui skirtas užsiėmimas, visai smagu vykti paskaityti su artimais draugais, turinčiais tokį patį pomėgį. Net ir nebendraudami, o tik būdami netoliese jausite kompaniją, maloniai leisite laiką, o padarę pertrauką galėsite aptarti savo skaitomas knygas.