Pirma paskola nemokamai – apgaulė ar tikrai?

Pirmas paskola nemokamaiNors apie akciją, kuomet pirma paskola nemokamai, girdėjo jau dauguma, vis dar atsiranda klausiančių, ar tai tikrai tiesa, ar visgi čia slypi kokia nors apgaulė, paslėpti mokesčiai ir panašiai.

Iš tiesų, tokia akcija tikrai taikoma ir ji visiškai reali. Paprasčiausiai, tokiu būdu kreditų bendrovės siekia privilioti naujus klientus, pasiūlo jiems priimtinas sąlygas, o vėliau, kuomet prireikia nebe pirmos paskolos, dažniau pasirenkama ta bendrovė, kuri jau pažįstama, ne kiekvienas ieško naujos, palankesnes sąlygas siūlančios kreditų bendrovės. Taigi, tokiu būdu pritraukę klientę kreditoriai uždirba iš vėlesnių Jūsų paskolų. O jei pasinaudojate jų paslaugomis tik vieną kartą, Jūs esate vienas iš nenaudingų klientų, kurių yra daugybė, tačiau tai vis tiek pigiau nei ypač aktyvi reklama visais kanalais ar kiti būdai pritraukti klientams.

Pirma paskola nemokamai dažnai turi įvairių ribojimų. Visų pirma, be palūkanų ir kitų mokesčių paskolos suteikiamos tik vieną kartą tiems klientams, kurie anksčiau nėra naudojasi toks kreditų bendrovės paslaugomis. Taip pat ribojama paskolos suma. Dažniausiai daugiau nei 300 € (smulkus kreditas) nėra suteikiama, nors, kaip rodo praktika, pasitaiko ir įvairių išimčių. Kitas ribojimas – terminas. Pirma paskola be palūkanų dažniausiai siūloma trumpalaikių (iki 30 d.) kreditų ėmėjams, kiek rečiau suteikiamos vartojimo paskolos iki 12 mėnesių.

Labai svarbu tokią paskolą grąžinti be jokių delsimų. Užtenka pavėluoti vos vieną dieną ir akcija Jums bus nebetaikoma, tai yra, turėsite sumokėti standartines palūkanas ir kitus mokesčius, kurie būtų taikomi be jokių specialių pasiūlymų. Dėl šios priežasties rekomenduojame būti labai atidiems ir pasižymėti kalendoriuje datą, iki kurios žūtbūt reikėtų atlikti mokėjimą.

Nepaisant to, kad pirma paskola nemokamai yra tik akcija, kai kurie žmonės geba pasinaudoti ja ne vieną kartą – paprasčiausias būdas tai padaryti yra kas kartą naudotis kitos paskolų bendrovės paslaugomis, nes jai būsite naujas klientas ir ji, jei taiko tokią akciją, suteiks pirmą paskolą nemokamai, tai reiškia:

  • jokių palūkanų;
  • jokio sutarties sudarymo mokesčio;
  • jokių kitų paslėptų ar nepaslėptų mokesčių;

Dar kartą primename, kad nemokamos paskolos yra tiesa, tačiau laiku negrąžinus paskolos rizikuojama labai dideliais mokesčiais. Būkite atidūs – skolinkitės atsakingai.


Kaip gauti paskolą dirbant Vokietijoje?

Šiais sunkiais ekonomikos laikais, didelė dalis dirbančiosios klasės žmonių nusprendžia, jog vienintelis būdas išgyventi ar tiesiog gyventi su orumu – išvykti dirbti į Vokietiją. Būtent Vokietijoje yra didelė dalis lietuvių emigrantų, kurie toje šalyje susirado gerai apmokamus darbus, tad grįžę į Lietuvą gali gyventi kuo puikiausiai ir ganėtinai prabangiai.

Tačiau net ir dirbdami Vokietijoje galite susidurti su finansiniais sunkumais, o tokiais atvejais kone vienintelė išeitis yra prašyti paskolos Vokietijoje. Tačiau lygiai taip pat kaip yra prašant paskolos Anglijoje, paskolos šioje šalyje nėra suteikiamos žmonėms, kurie nėra tos šalies piliečiai. Jei jūs, būdamas lietuviu, nuvyksite į Vokietijos banko filialą, jums bus parodytos artimiausios durys, nes jie paskolų imigrantas nesuteikia.

Tokie yra šios šalies, kaip ir daugelio kitų šalių, įstatymai ir prieš tai nepakovosi. Kokia alternatyva skolinimuisi iš Vokietijos banko? Vienas variantas yra bandyti skolintis iš Vokietijos kreditorių internetu ar sms žinutėmis, ką daro vis didesnė dalis Vokietijos gyventojų.

Tačiau skolinantis iš šių kompanijų gali būti labai sudėtinga, nes jūs galite nesuprasti Vokiečių kalbos, todėl bandyti gauti paskolą Vokietijoje yra daug sudėtingiau nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Sekantis variantas yra ne prašyti paskolos Vokietijoje, tačiau prašyti paskolos Lietuvoje gyvenant Vokietijoje. Tai yra ko gero optimaliausias variantas.

Kaip tai padaryti? Vienas variantas yra bandyti susitarti su komerciniai bankais, tačiau pastarieji dažniausiai reikalauja, kad jūs būtumėte toje šalyje, iš kurios banko norite skolintis ir atvyktumėte į jų filialą pokalbiui ir dokumentų tvarkymui. Deja, bet toks skolinimosi būdas emigrantams į Vokietiją nėra patogus, nes jie tiesiog negali grįžti atgal į gimtinę kada panorėję – jie turi darbo kontraktus ir atsakomybę, susijusią būtent su tuo.

Geriausias variantas norint paskolos Vokietijoje yra bandyti skolintis internetu iš Lietuvos kreditorių. Būtent pastarieji neturi didelio intereso bandyti susekti jūsų gyvenamąją vietą ir jiems nerūpi ar jūs gyvenate Vokietijoje ar Anglijoje – jie suteikia paskolas bet kokiu atveju.


Greitas kreditas imamas net ir brangioms prekėms įsigyti

Lietuvoje daugelį pirkinių įprasta pirkti lizingo būdu, tačiau norint patenkinti savo poreikius, ne visada pardavėjai suteikia galimybę išsvajotą prekę ar paslaugą pirkti išsimokėtinai. Greitas kreditas yra imamas būtent tada kai siekiama išsisukti iš tokių situacijų. Pasiskolinti reikiamu metu galima gana nemažas sumas, tačiau aišku – ne kiekvienas kreditorius skolina pinigus apskritą parą. Kreditai internetu yra populiarūs įvairių pirkinių pirkimo metu, todėl galime apžvelgti ką gi galima įsigyti už dažniausiai siūlomas paskolos sumas.

Mobilieji telefonai yra pagrindinės prekės, kurias žmonės perka skolindamiesi iš greitųjų kreditų bendrovių. Tai yra labai puikus pasirinkimas, nes svarbiausia tai, kad ne visos lizingo bendrovės nustato asmenims palankias palūkanas. Kai kuriose bendrovėse greitas kreditas yra suteikiamas net keliems metams, o didžiausias privalumas yra tas, kad viena kita kredito bendrovės siūlo mažesnes palūkanas negu lizingo įmonės. Tai yra elementari priežastis kodėl dažnai greitųjų kreditų bendrovės yra pasirenkamos vartotojų – ne visos lizingo įmonės gali pasiūlyti prekę už palankią kainą. Kreditus imantys, ir už juos perkantys išmaniuosius telefonus, dažniausiai išsisuka nuo didelių palūkanų.

Be telefonų, dažnai yra ieškoma ir buitinės technikos. Ne paslaptis, kad už kelis šimtus eurų galima įsigyti kokybišką televizorių, o jį galime rašyti į antrą vietą pagal pirkinius su greitaisiais kreditais. Taip, yra kredito teikėjų, kurie televizoriui išsigyti paskolins net kelis šimtus eurų. Dabar skolinimosi sumos pranoksta lūkesčius ir nebėra tokios mažos kaip buvo anksčiau. Skolindamiesi buitinės technikos įsigijimui, dauguma žmonių vėl gi – sutaupo nemažas sumas, nes palūkanos daug mažesnės.

Net ir kelionėms užsisakyti dažnai pritrūkstama pinigų, todėl greitas kreditas net ir šiam tikslui vis dažniau yra imamas keliauninkų. Įprasta matyti, kad daug žmonių gaudo pigių kelionių bilietus, bet galiausiai vis tiek pritrūksta kelių eurų. Mažoms sumoms gauti reikiamu metu ko gero nerastumėte geresnės alternatyvos nei kreditai. Gauti mažas sumas yra taip paprasta, kad net nesinori skolintis iš artimiausių žmonių. Taip pat nedidelės paskolos sumos yra lengviau gaunamos, nes čia lengviau yra įvertinti kliento mokumo galimybes.


Ar greitieji kreditai tikrai geriausias pasirinkimas?

Dažniausiai kuomet staiga prireikia pinigų skubiai ieškodami iš kur galime gauti reikiamą kiekį – elgiamės gana neracionaliai. Problema tame, kad skubus poreikis paskatina priimti prastus sprendimus. Būtent todėl nuoširdžiai jums rekomenduojame susigalvoti alternatyvas, kurios gali padėti išspręsti finansines problemas dar prieš tai, kai susidursite su problemomis.

Greitieji kreditai dažnai pristatomi kaip pats patraukliausias būdas palepinti savo kiaulę taupyklę. Kol vieni akcentuoja, jog tai puikus pasirinkimas, kiti mano – geriau jau vengti, jei tik yra tokios galimybės. Paprasčiausiai palygindami su kitais variantais, kurie gali padėti išspręsti finansines problemas mes jums padėsime suvokti, kaip greitieji kreditai gyvena kitų pasirinkimų tėkmėje.

Bankai. Siekiant gauti reikiamą pinigų sumą iš bankų jūs privalote turėti reguliarias pajamas, kurios šiuo atveju įvardijamos kaip darbas. Tuo pačiu bankai reikalauja ir užstato bei laiduotojo, kurie galėtų patvirtinti, kad pinigus tikrai grąžinsite. Greitieji kreditai paskolas suteikia nepalyginamai paprasčiau. Dažniausiai tenka ilgai ir nuobodžiai varstyti bankų duris, kol reikiama pinigų suma pasiekia jūsų bako sąskaitą.

Šeima ir giminaičiai. Nekalbame jau apie tai, kad toli gražu ne visi jums gali paskolinti. Tačiau net ir tokiu atveju, jei paskola yra suteikiama, dažnai susiduriama su įvairiausiais psichologiniais sprendimai, kurie vėliau trukdo išlaikyti gražius santykius. Sakoma, kad norint susipykti su draugu reikia iš jo pasiskolinti. Geriau jau nerizikuoti.

Nepažįstami asmenys. Kai kurie žmonės skelbiasi internete, kad teikia paskolas kur kas mažesnėmis palūkanomis nei kitos institucijos. Šiuo atveju visa veikla vykdoma nelegaliai, tad geriau jei neįklimpti į tokio pobūdžio aferas, nes jei pinigų negalėsite grąžinti gali kilti labai daug problemų, kurių neišspręs jokie teisiniai reikalavimai.

Greitas lizingas. Dažnai pasirenkamas, tačiau jų teikiamos sumos būna didelės, o ir reikia palikti dažniausiai kokį nors nekilnojamąjį turtą.

Matyti, jog akivaizdūs veiksniai lemia rinktis būtent greitojo kredito siūlomas paslaugas. Tai patogiausias būdas išspręsti susidariusias finansines problemas. Jei jums kyla kokie nors klausimai – būtinai skambinkite konkrečios firmos paslaugos tiekėjams ir domėkitės.


Pigiausias kreditas – geriausias sprendimas studentams

Kai yra kalbama apie vienus ar kitus kreditus, visada galima išskirti tam tikras žmonių grupes, kuriems tie kreditai yra tikras išsigelbėjimas. Viena iš kreditų rūšių yra pigiausias kreditas. Jei kalbėtume plačiau apie šią kreditų rūšį, galėtume drąsiai teigti, kad pigiausias kreditas yra pats geriausias pasirinkimas ir studentams. Žinoma, jis tinka ir kitiems žmonėms, tiksliau sakant, kone visiems, kuriems reikia papildomų piniginių lėšų, tačiau studentams toks pasirinkimas tinka ypač. Klausiate kodėl? Atsakymą į šį klausimą sužinosite perskaitę tekstą.

Read the rest of this entry »


Vartojimo paskola: kada verta jos prašyti?

Nereikia būti puikiu specialistu, kad būtų galima suprasti, jog šiandien paskolų industrija išgyvena aukso amžių: siūlomos įvairios paskolų formos, nuolat tobulinamos jų gavimo bei grąžinimo sąlygos, daugėja žmonių, norinčių gauti vienokią ar kitokią paskolą. Tačiau kuomet yra kalbama apie nuolatinį tobulėjimą bei klestėjimą, reikia prisimini Read the rest of this entry »