Pirma paskola nemokamai – apgaulė ar tikrai?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Pirmas paskola nemokamaiNors apie akciją, kuomet pirma paskola nemokamai, girdėjo jau dauguma, vis dar atsiranda klausiančių, ar tai tikrai tiesa, ar visgi čia slypi kokia nors apgaulė, paslėpti mokesčiai ir panašiai.

Iš tiesų, tokia akcija tikrai taikoma ir ji visiškai reali. Paprasčiausiai, tokiu būdu kreditų bendrovės siekia privilioti naujus klientus, pasiūlo jiems priimtinas sąlygas, o vėliau, kuomet prireikia nebe pirmos paskolos, dažniau pasirenkama ta bendrovė, kuri jau pažįstama, ne kiekvienas ieško naujos, palankesnes sąlygas siūlančios kreditų bendrovės. Taigi, tokiu būdu pritraukę klientę kreditoriai uždirba iš vėlesnių Jūsų paskolų. O jei pasinaudojate jų paslaugomis tik vieną kartą, Jūs esate vienas iš nenaudingų klientų, kurių yra daugybė, tačiau tai vis tiek pigiau nei ypač aktyvi reklama visais kanalais ar kiti būdai pritraukti klientams.

Pirma paskola nemokamai dažnai turi įvairių ribojimų. Visų pirma, be palūkanų ir kitų mokesčių paskolos suteikiamos tik vieną kartą tiems klientams, kurie anksčiau nėra naudojasi toks kreditų bendrovės paslaugomis. Taip pat ribojama paskolos suma. Dažniausiai daugiau nei 300 € (smulkus kreditas) nėra suteikiama, nors, kaip rodo praktika, pasitaiko ir įvairių išimčių. Kitas ribojimas – terminas. Pirma paskola be palūkanų dažniausiai siūloma trumpalaikių (iki 30 d.) kreditų ėmėjams, kiek rečiau suteikiamos vartojimo paskolos iki 12 mėnesių.

Labai svarbu tokią paskolą grąžinti be jokių delsimų. Užtenka pavėluoti vos vieną dieną ir akcija Jums bus nebetaikoma, tai yra, turėsite sumokėti standartines palūkanas ir kitus mokesčius, kurie būtų taikomi be jokių specialių pasiūlymų. Dėl šios priežasties rekomenduojame būti labai atidiems ir pasižymėti kalendoriuje datą, iki kurios žūtbūt reikėtų atlikti mokėjimą.

Nepaisant to, kad pirma paskola nemokamai yra tik akcija, kai kurie žmonės geba pasinaudoti ja ne vieną kartą – paprasčiausias būdas tai padaryti yra kas kartą naudotis kitos paskolų bendrovės paslaugomis, nes jai būsite naujas klientas ir ji, jei taiko tokią akciją, suteiks pirmą paskolą nemokamai, tai reiškia:

  • jokių palūkanų;
  • jokio sutarties sudarymo mokesčio;
  • jokių kitų paslėptų ar nepaslėptų mokesčių;

Dar kartą primename, kad nemokamos paskolos yra tiesa, tačiau laiku negrąžinus paskolos rizikuojama labai dideliais mokesčiais. Būkite atidūs – skolinkitės atsakingai.Parašykite komentarą