Daug argano aliejaus panaudojimo galimybių

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Argano aliejus

Argano aliejaus populiarumas yra neginčijamas. Šalto spaudimo būdu iš Maroke augančių argano medžių išgaunamas argano aliejus gali būti naudojamas tiek kosmetikos rinkoje, tiek ir kulinarijoje tam, kad būtų gerinama odos ir bendra sveikatos būklė.

Odos problemų gydymas

Argano aliejus puikiai kovoja su tam tikromis dermatito formomis, taip pat padeda atstatyti pažeistas odos ląsteles ir naikina randus. Taipogi, antioksidantai ir sočiosios rūgštys, esančios argano aliejaus sudėtyje, gali būti naudojamos gydant aknės problemą ir jos sukeltus odos pakitimus.

Stabdo priešlaikinį senėjimą

Šio aliejaus sudėtyje yra apytiksliai 80 proc. sočiųjų rūgščių. Būtent šios medžiagos yra neįtikėtinai puikios kovojant prieš priešlaikinį senėjimą. Reguliarus argano aliejaus naudojimas padeda sumažinti ir kai kuriais atvejais net visiškai pašalinti odos raukšles. Be to, jis šalina dėl senėjimo atsirandančias odos dėmeles, atstato jos elastingumą ir pagerina odos ląstelių atsinaujinimo procesus.

Apsaugo nuo neigiamų aplinkos veiksnių

Antioksidantai, esantys argano aliejaus sudėtyje, apsaugo mūsų odą, plaukus ir nagus nuo kenksmingų ultravioletinių saulės spindulių, gydo išsausėjusią odą ir skatina ląstelių atsinaujinimą.

Mažina cholesterolio lygį

Jei argano aliejus pasitelkiamas mityboje, tuomet galima efektyviai sumažinti blogojo cholesterolio lygį kraujyje. Šis aliejus blokuoja į organizmą patenkančio blogo cholesterolio įsisavinimą.

Priešuždegiminė priemonė

Flovanoidai, aptinkami argano aliejuje, turi galingų priešuždegiminių savybių, kurios gali padėti gydant tiek išorines, tiek ir vidines problemas. Jei jaučiate raumenų ir sąnarių patinimą, kelis argano aliejaus lašus galite įmasažuoti į konkrečią kūno vietą, tuomet šis aliejus greitai įsiskverbs pro odą ir atliks reikiamą darbą.

Gerina virškinimą

Reguliarus argano aliejaus naudojimas maisto gamyboje gali pagerinti virškinamojo trakto veiklą. Geresnis virškinimas reiškia didesnę energiją, mažesnį alkį, greitesnį svorio metimą ir puikesnę savijautą.

Stiprina nagus

Naudojant ant rankų ir kojų nagų, šis aliejus padeda juos sustiprinti, pagerina jų būklę ir padidina vitamino E kiekį. Antibakterinės ir priešuždegiminės argano aliejaus savybės taip pat leidžia efektyviau kovoti su nagų ir odos infekcijomis.

Ir tai nėra vienintelės teigiamos savybės. Tereikia bent kartą įsigyti šio natūralaus argano aliejaus ir visomis teigiamomis jo savybėmis įsitikinti savo akimis.Parašykite komentarą