Pokeris – ne tik žaidimas, bet ir psichologija
Posted: 2015/09/17 Filed under: Pramogos, laisvalaikis | Tags: pokerio kalba, pokeris Leave a comment »Kiekvienas, kuris nors kartą yra žaidęs pokerį rimčiau nei tik susėdus su draugais, gali pasakyti, jog pokeryje reikia mokėti ne tik žaidimo taisykles, bet ir suprasti žaidėjų elgesį, perprasti jų mąstyseną ir veiksmus, kurie gali išduoti jų turimas kortas ir palengvinti žaidimą Jums. Tai vadinama pokerio kalba, pokerio psichologija ir panašiais terminais.
Pokerio kalba labai priklauso nuo konkretaus žaidėjo, tačiau jei žaidžiama su vidutinio ar žemesnio lygio žaidėjais, galima pasikliauti statistika ir stereotipais. Daug išduoda kalbėjimas, kalbėjimo tempas, jaudulys ar žvilgsnis, ne ką mažiau pasako rankos, judesiai ar net pokštai. Kiekvienas žmogaus judesys turi kažkokią priežastį, todėl žaidžiant pokerį reikia stebėti ne tik savo kortas, bet ir tai, kas vyksta aplink.
Besižvalgydami pastebėsite (greičiausiai), kad ir Jus kiti žaidėjai šiek tiek stebi, bando suvokti Jūsų elgesį žaidimo metu, perprasti, kad Jūsų turite tikrai geras kortas, kada apsimetate tokias turį. Taigi, pats žaidimas tampa tik įdomesnis ir įdomesnis, tenka labiau pasukti galvą ir įsigilinti į žaidimą bei žaidėjus.
Kiek sunkiau yra žaidžiant internetu. Tokiu būdu lošdami pokerį Jūs nematote savo varžovų, negalite atskirti jų balso tembro, jėgos stumiant žetonus ir t. t. Visgi, ir internetu žaidžiant galima pastebėti tam tikrų detalių, skirtumų, kurie padeda atskirti, kada oponentas turi kur kas pranašesnes kortas, o kada jis neturi nieko, tačiau nori pasiimti banką.
Daugybė pokerio gudrybių pastebimos dažniau žaidžiant, nemažai galima sužinoti ir skaitant profesionalų tinklaraščius, stebint jų žaidimą, komentarus, kurie padeda perprasti žaidimą ir jo subtilybes. Visgi, nesiūlome skeptiškai žiūrėti į pokerio mokymus – tai viena iš išeičių greičiau įsivažiuoti į profesionalesnį pokerio žaidimą, susipažinti su azartiniais lošimais iš arti ir be didesnių nuostolių.
Reikalavimai norintiems žaisti azartinius lošimus
Posted: 2015/02/13 Filed under: Pramogos, laisvalaikis | Tags: pokerio reikalavimai, pokeris Leave a comment »Kiekviena sritis turi savo taisykles ir reikalavimus. Nesvarbu, gaminate obuolių pyragą ar ruošiatės žaisti pokerį, reikės paisyti kažkokių nurodymų, vadovautis taisyklėmis ar sekti tam tikrus reikalavimus. Nors obuolių pyrago gamybai reikalavimai nelabai griežti, be obuolių jo nepadarysite, tad vienas iš reikalavimų – turėti obuolių. Tuo tarpu pokerio reikalavimai kur kas griežtesni ir tikslesni, apibrėžti tam tikromis taisyklėmis, kurios gali šiek tiek skirtis nuo žaidimo stiliaus, šalies ar pačių žaidėjų.
Bendri pokerio reikalavimai dažniausiai būna labai aiškūs, o vienas pagrindinių jų – žaidėjų amžius, kuris daugeliu atvejų turi būti bent 18 metų, o kartais reikalaujama ir dar didesnio (priklausomai nuo šalies, kurioje vyksta žaidimas, įstatymų, organizatorių taisyklių ir tvarkos).
Iš esmės, reikalavimai žaidžiantiems pokerį nėra labai griežti ar painūs, tačiau jie yra būtina sąlyga norintiems žaisti šį puikų, azartišką kortų žaidimą, kuris yra populiarus visame pasaulyje, tarp kurių ir Lietuva. Žinoma, taisykles reikia žinoti, jas perskaityti, o jei nepavyksta perprasti, vertėtų pamėginti pažaisti pokerį internete, skirti laiko gilinimuisi, praktikai, o jei ir tai nepadeda, belieka kreiptis pagalbos į profesionalius žaidėjus, galinčius suteikti Jums reikiamą informaciją ir praktiką, patarti ne tik taisyklių klausimais, bet ir pasiūlyti Jums tinkamą žaidimo strategiją ar gudrybę, kuri padėtų dažniau laimėti, o ne pralaimėti. Tokie mokymai – labai gera pradžia norintiems į pokerį žiūrėti ne tik kaip į laisvalaikio formą, bet kaip į labai rimtą, sudėtingą ir mąstyti skatinantį žaidimą, kuris gali atnešti pelno.
Kortos: ir pramoga, ir darbas
Posted: 2014/10/24 Filed under: Pinigai internete, Pomėgiai, klubai, organizacijos, Pramogos, laisvalaikis | Tags: pokerio taisykles, pokeris, sodyba, sodyba nuomai Leave a comment »Nuo vaikystės girdime, kad kortos ne vaikų žaidimas. Jas daug kas prarado ir mokykloje, ne itin palankiai į jas žiūrima ir viešoje erdvėje, nes tai – azartinis lošimas. Iš tiesų, apstu kortų žaidimų, kurie visiškai nėra azartiniai, tačiau dažnu atveju ši pramoga tikrai žaidžiama iš pinigų, kurių vieniems sumažėja, kitiems padaugėja.
Vienas populiariausių pasaulyje žaidimų kortomis yra pokeris. Pokeris žaidžiamas įvairiais būdas, organizuojami įvairūs turnyrai, kurie netgi būna ir nemokami. Ypač populiaru šį žaidimą žaisti internetu, tačiau žinant pokerio taisykles puikiai galima žaisti ir vakarėlio metu sodyboje ar namuose. Tereikia turėti kokybiškas kortas, pokerio žetonų (galima naudoti ir pinigus, tačiau su žetonais kur kas paprasčiau) ir, žinoma, tam tinkamą kompaniją. Vertėtų nepamiršti, kad azartiniai lošimai draudžiami viešoje vietoje, taip pat, juose negali dalyvauti nepilnamečiai asmenys. Taigi, kaimo turizmo sodyba tam tinka labiausiai.
Susiradus tinkamą sodybą nuomai, surinkus kompaniją, kuri žino pokerio taisykles, įsigijus pokerio žetonus (šie dažnai parduodami kartu su ganėtinai neblogos kokybės kortomis) galima suorganizuoti puikų kortų vakarėlį, kuriame ne tik gerai praleisite laiką, bet galbūt net pelnysite geriausio žaidėjo titulą.
Jei neturite kompanijos, su kuria sodyboje galėtumėte organizuoti asmeninius pokerio turnyrus ar žaidimas su mėgėjais Jums per lengvas – pokeris gali tapti puikiu papildomu, o pasistengus ir pagrindiniu darbu bei pajamų šaltiniu. Šiam dalykui neužteks, kad žinotumėte, kokios yra pokerio taisyklės. Reikės ir gebėti jomis pasinaudoti įvairiose situacijose, suprasti, kada varžovai pasiduoda blefui, kada patys blefuoja. Taip pat reikia pajusti tą ribą, kuomet pats laikas baigti žaidimą ir atsipūsti. Taigi, profesionalus pokerio žaidimas – sudėtingas darbas, tinkamas ne kiekvienam, bet jei Jūs esate tas, kuris be pokerio neišbūna nei dienos, internetiniuose turnyruose beveik visuomet patenkate prie finalinio stalo, o žaisdami su draugais sodyboje jaučiatės lyg atiminėtumėte saldainį iš vaiko – Jums atviros durys į profesionalaus pokerio žaidėjo gyvenimą.
Nepamirškite, kad tapus profesionaliu pokerio žaidėju Jums atsivers daugybė galimybių, o kartu ir papildomos rizikos, tad visuomet būkite atsargūs, įvertinkite savo galimybes, pasverkite laimės bei profesionalumo santykį, nes azartiniai lošimai gali tapti ne tik puikia pramoga ir darbu, bet ir didžiuliais rūpesčiai.
Paskutiniai komentarai