Kortos: ir pramoga, ir darbas

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Pokeris sodyboje

Pokeris baseine

Nuo vaikystės girdime, kad kortos ne vaikų žaidimas. Jas daug kas prarado ir mokykloje, ne itin palankiai į jas žiūrima ir viešoje erdvėje, nes tai – azartinis lošimas. Iš tiesų, apstu kortų žaidimų, kurie visiškai nėra azartiniai, tačiau dažnu atveju ši pramoga tikrai žaidžiama iš pinigų, kurių vieniems sumažėja, kitiems padaugėja.

Vienas populiariausių pasaulyje žaidimų kortomis yra pokeris. Pokeris žaidžiamas įvairiais būdas, organizuojami įvairūs turnyrai, kurie netgi būna ir nemokami. Ypač populiaru šį žaidimą žaisti internetu, tačiau žinant pokerio taisykles puikiai galima žaisti ir vakarėlio metu sodyboje ar namuose. Tereikia turėti kokybiškas kortas, pokerio žetonų (galima naudoti ir pinigus, tačiau su žetonais kur kas paprasčiau) ir, žinoma, tam tinkamą kompaniją. Vertėtų nepamiršti, kad azartiniai lošimai draudžiami viešoje vietoje, taip pat, juose negali dalyvauti nepilnamečiai asmenys. Taigi, kaimo turizmo sodyba tam tinka labiausiai.

Susiradus tinkamą sodybą nuomai, surinkus kompaniją, kuri žino pokerio taisykles, įsigijus pokerio žetonus (šie dažnai parduodami kartu su ganėtinai neblogos kokybės kortomis) galima suorganizuoti puikų kortų vakarėlį, kuriame ne tik gerai praleisite laiką, bet galbūt net pelnysite geriausio žaidėjo titulą.

Jei neturite kompanijos, su kuria sodyboje galėtumėte organizuoti asmeninius pokerio turnyrus ar žaidimas su mėgėjais Jums per lengvas – pokeris gali tapti puikiu papildomu, o pasistengus ir pagrindiniu darbu bei pajamų šaltiniu. Šiam dalykui neužteks, kad žinotumėte, kokios yra pokerio taisyklės. Reikės ir gebėti jomis pasinaudoti įvairiose situacijose, suprasti, kada varžovai pasiduoda blefui, kada patys blefuoja. Taip pat reikia pajusti tą ribą, kuomet pats laikas baigti žaidimą ir atsipūsti. Taigi, profesionalus pokerio žaidimas – sudėtingas darbas, tinkamas ne kiekvienam, bet jei Jūs esate tas, kuris be pokerio neišbūna nei dienos, internetiniuose turnyruose beveik visuomet patenkate prie finalinio stalo, o žaisdami su draugais sodyboje jaučiatės lyg atiminėtumėte saldainį iš vaiko – Jums atviros durys į profesionalaus pokerio žaidėjo gyvenimą.

Nepamirškite, kad tapus profesionaliu pokerio žaidėju Jums atsivers daugybė galimybių, o kartu ir papildomos rizikos, tad visuomet būkite atsargūs, įvertinkite savo galimybes, pasverkite laimės bei profesionalumo santykį, nes azartiniai lošimai gali tapti ne tik puikia pramoga ir darbu, bet ir didžiuliais rūpesčiai.Parašykite komentarą