Baidarės Vilniuje: kiek kainuoja paslauga?

Nors baidarių nuomos paslauga šiandien jau galima pasinaudoti daugelyje mūsų šalies miestų, dėmesį verta atkreipti  į tai, jog daugiausia žmonių, kuriems yra reikalinga ši paslauga, gyvena Vilniuje. Galime tik nuspėti, dėl kokių priežasčių susiklostė  tokia situacija:  galbūt šiame mieste gyvena daugiausiai plaukiojimo baidarėmis entuziastų, o galbūt todėl, jog Vilnius – pats didžiausias mūsų šalies miestas ir jame gyvena daugiausiai žmonių, todėl natūralu, jog esant tokiam dideliam žmonių skaičiui, netrūksta ir tų, kuriems patinka plaukioti baidarėmis. Kaip ten bebūtų, reikia pasakyti, jog vienas aktualiausių dalykų yra paslaugos kaina. Tad ką reikia žinoti apie baidarių nuomos paslaugos kainą šiame mieste? Jei norite sužinoti, skaitykite toliau.

Taigi, kiek kainuoja baidarės Vilniuje? Atsakyti į šį klausimą, galima greitai bei paprastai: kiek kainuoja baidarės Vilniuje, priklauso nuo kelių svarbių dalykų. Vis dėlto, galima išskirti vieną bendrą bruožą – baidarės Vilniuje bus tikrai nežymiai brangesnės nei baidarės Anykščiuose, Biržuose ar kitame mažesniame šalies mieste. Tai ypač pravartu atsiminti visiems, kurie nori sutaupyti.

Na, o dabar – informacija skirta tiems, kurie siekia sužinoti tikslesnę sumą, kiek kainuoja baidarės Vilniuje. Savaime suprantama, tuo atveju, jei norite sužinoti pačią tiksliausią  sumą, geriausia būtų  užsukti į vieną iš įmonių, nuomojančių baidares ir pasiteirauti ten dirbančių darbuotojų. Na, o jei tokios galimybės kol kas neturite, atminkite keletą paprastų dalykų: baidarės Vilniuje bus tikrai brangesnės, jei jas norėsite išsinuomoti vasaros mėnesiais. Taip pat žinokite ir tai, jog kuo ilgesnė bus baidarių nuomos trukmė, tuo daugiau teks mokėti.

Na, o pabaigai – dar vienas lengvas bei greitas būdas sužinoti, kiek kainuoja baidarės Vilniuje: tiesiog užsukite į įmonių, esančių Vilniuje bei nuomojančių baidares, internetinius puslapius, ir patikrinkite, kokie įkainiai yra taikomi. Tiesa, reikia pasakyti ir tai, jog toks metodas yra ypač naudingas ir tuomet, kai nežinote, kokią įmonę pasirinkti ir nežinote, kurioje iš jų yra palankiausios kainos.

Žinant bendras tendencijas, susijusias su baidarių kainomis Vilniuje, bus kur kas lengviau planuoti savo atostogas.


Poilsis ant vandens – garantuota atgaiva

Baidariu nuoma Prognozuojami karščiai lietuvius gena prie įvairių vandens telkinių. Vieni stengiasi kaip įmanoma greičiau pasiekti Baltijos jūros paplūdimius Palangoje, Neringoje ar kitose vietose, kiti renkasi Aukštaitijos ar kitų regionų ežerus, dar kiti tiesiog mėgaujasi šaltu dušu kiekvieną dieną, jei nepavyksta ištrūkti į gamtą. Tačiau rekomenduojama ne tik maudytis ežeruose ar jūroje, bet taip pat ir būti prie vandens – tą kuo puikiausiai įgyvendinti gali padėti baidarių nuoma.

Baidarių nuoma Žeimenos, Lakajos, Merkio ar Ūlos upėmis vilioja ne tik tuos, kurie nori atsikvėpti nuo karščio, bet ir tuos, kurie siekia aktyviai leisti savo laisvą laiką, nori įkvėpti gryno oro ir pasidžiaugti žaliuojančia gamta. Deja, ne visi turi laiko ir galimybių nuvykti iki tolėliau nuo didžiųjų miestų esančių upių, tad tenka ieškoti alternatyvų. Vis tiek norintiems irkluoti baidares gali padėti baidarių nuoma Vilniuje.

Baidarių nuoma Vilniuje – tai galimybė pajusti gamtą ir mėgautis plaukimu baidarėmis bei vandens gaiva niekur toli nevažiuojant, pradedant savo kelionę vos šiek tiek nutolus nuo miesto centro ir baigiant prie vienu iš Vilniaus simbolių laikomo Baltojo tilto. Galima pradėti ir nuo šio taško ar kelionę pratęsti iki Kernavės (tai jau ne vienos dienos plaukimas), tad plaukiant baidarėmis galima aplankyti net dvi Lietuvos sostines: esamą bei istorinę.

Tačiau didesnėms plaukiančiųjų grupės, norinčioms ne tik plaukti, bet ir paiškylauti ar pasistačius palapinę miške pernakvoti, siūloma pavažiuoti kiek toliau, pasirinkti įdomesnę, mažiau keliautojų pritraukiančią upę ir plaukti ja. Tarp tokių upių Mera, Kiauna ir kitos Aukštaitijos bei kitų regionų upės.

Šiek tiek pritingintiems, manantiems, kad karštą dieną sunku irkluoti padėti gali laivas. Laivo nuoma suteikia galimybę pabūti ant vandens, pabendrauti su draugų kompanija ir nevarginti savęs mosikuojant irklais. Toks sprendimas labai puikus tiems, kurie plaukia su mažamečiais vaikais, senoliais ar neseniai buvo patyrę kokią nors traumą. Žinoma, laivo nuoma ir baidarių nuoma – du skirtingi dalykai, tačiau abu jie puikiai tinka vasaros dienoms ant vandens paviršiaus praleisti.

 


Laisvalaikis su baidarių nuoma

Baidarių nuoma VilniujeŠilti orai, šveičianti saulė ir kiti šiltojo sezono pranašai skatina kelti koją iš namų ir biurų, priartėti prie gamtos. O kas geriau suartina su gamta nei buvimas joje? Todėl siūlome laisvalaikį leisti pasitelkiant baidarių nuomą.

Baidarių nuoma siūloma nemažoje dalyje Lietuvos upių įvairiuose rajonuose, todėl nesunkiai sau tinkamą plaukimo maršrutą atras visų vietovių gyventojai. Plaukimo baidarėmis srityje pirmauja Aukštaitija bei Dzūkija, dėl gausaus upių bei ežerų kiekio, kur plaukiama miškų bei girių apsuptyje. Be visa to, populiarūs vandens turizmo maršrutai yra prižiūrimi, čia gausu ir patogių vietų išlipimui, piknikui, netrūksta ir kaimo turizmo sodybų, kuriose galima pernakvoti ar pasimėgauti pirties malonumais ar kitomis siūlomomis pramogomis.

Pastebima ir tai, kad baidarių nuoma domina ir labiau užsiėmusius žmones, kadangi nesunkiai galima susiorganizuoti plaukimą net neišvykus iš savo miesto. Štai pavyzdžiui Vilniaus gyventojai gali mėgautis plaukimu Nerimi ar Vilnia. Abi šios upės vilioja irkluotojus dėl skirtingų priežasčių. Neris garsi vaizdingomis vietomis tiek iki Vilniaus, tiek ir už jo, tuo tarpu pačiame Vilniuje galima plaukti palei pat Senamiestį, Gedimino pilį, pasigrožėti senuoju ir naujuoju Vilniaus centru. Tuo tarpu plaukiantiems Vilnios upe suteikiama galimybė išvysti aukščiausią Lietuvoje Pūčkorių atodangą, visą vasarą vilniečius ir miesto svečius traukiančius Belmonto krioklius, o taip pat praplaukti ką tik atnaujintą pačiame Senamiestyje įkurtą Bernardinų sodą (buvusį Sereikiškių parką) bei kitas istorines miesto įžymybes.

Dėl šių priežasčių baidarių nuoma Vilniuje vilioja ne tik miesto gyventojus, bet tai pat ir svečius, kurie ieško alternatyvių būdų kaip pažinti miestą, juo pasigrožėti ir tuo pat metu puikiai praleisti savo laiką. Baidarės tam kuo puikiausiai tinka.

Besirenkant baidarių nuoma svarbu išsirinkti maršrutą tinkantį savo jėgoms. Kalbant apie baidarių maršrutus Vilniuje, Neris kuo puikiausiai tinka įvairiems baidarininkams, tuo tarpu Vilnia plaukti rekomenduojama turint šiek tiek daugiau patirties, mat čia netrūksta sudėtingesnių situacijų, kurių nerasite Neryje. Renkantis upes kitose Lietuvos vietose taip pat vertėtų įvertinti jų sudėtingumą, atsižvelgti į galimų užvartų kiekį, mat kai kuriose vietose gali tekti baidares nešti rankomis, o patiems bristi vandeniu, tad jei kompanijoje nebus stipresnių asmenų, gali kilti rimtų problemų.

Plaukiantiems bent porą dienų verta gerai pasirinkti ir nakvynės vietą. Ne prie visų upių jos yra patogios, saugios. Apie nakvynės vietas geriausia pasikonsultuoti su anksčiau plaukusiais ar su baidarių nuomotojais, kurie turėtų žinoti tikrai vertų dėmesio nakvynės vietų bent jau prie pačių populiariausių plaukimams upių.

Baidarių nuoma yra puikus laiko gamtoje praleidimas, kurį rekomenduojame kiekvienam norinčiam šauniai išnaudoti savo laisvalaikį, pailsėti nuo darbų ir pasikrauti energijos naujoms užduotims.