Poilsis ant vandens – garantuota atgaiva

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Baidariu nuoma Prognozuojami karščiai lietuvius gena prie įvairių vandens telkinių. Vieni stengiasi kaip įmanoma greičiau pasiekti Baltijos jūros paplūdimius Palangoje, Neringoje ar kitose vietose, kiti renkasi Aukštaitijos ar kitų regionų ežerus, dar kiti tiesiog mėgaujasi šaltu dušu kiekvieną dieną, jei nepavyksta ištrūkti į gamtą. Tačiau rekomenduojama ne tik maudytis ežeruose ar jūroje, bet taip pat ir būti prie vandens – tą kuo puikiausiai įgyvendinti gali padėti baidarių nuoma.

Baidarių nuoma Žeimenos, Lakajos, Merkio ar Ūlos upėmis vilioja ne tik tuos, kurie nori atsikvėpti nuo karščio, bet ir tuos, kurie siekia aktyviai leisti savo laisvą laiką, nori įkvėpti gryno oro ir pasidžiaugti žaliuojančia gamta. Deja, ne visi turi laiko ir galimybių nuvykti iki tolėliau nuo didžiųjų miestų esančių upių, tad tenka ieškoti alternatyvų. Vis tiek norintiems irkluoti baidares gali padėti baidarių nuoma Vilniuje.

Baidarių nuoma Vilniuje – tai galimybė pajusti gamtą ir mėgautis plaukimu baidarėmis bei vandens gaiva niekur toli nevažiuojant, pradedant savo kelionę vos šiek tiek nutolus nuo miesto centro ir baigiant prie vienu iš Vilniaus simbolių laikomo Baltojo tilto. Galima pradėti ir nuo šio taško ar kelionę pratęsti iki Kernavės (tai jau ne vienos dienos plaukimas), tad plaukiant baidarėmis galima aplankyti net dvi Lietuvos sostines: esamą bei istorinę.

Tačiau didesnėms plaukiančiųjų grupės, norinčioms ne tik plaukti, bet ir paiškylauti ar pasistačius palapinę miške pernakvoti, siūloma pavažiuoti kiek toliau, pasirinkti įdomesnę, mažiau keliautojų pritraukiančią upę ir plaukti ja. Tarp tokių upių Mera, Kiauna ir kitos Aukštaitijos bei kitų regionų upės.

Šiek tiek pritingintiems, manantiems, kad karštą dieną sunku irkluoti padėti gali laivas. Laivo nuoma suteikia galimybę pabūti ant vandens, pabendrauti su draugų kompanija ir nevarginti savęs mosikuojant irklais. Toks sprendimas labai puikus tiems, kurie plaukia su mažamečiais vaikais, senoliais ar neseniai buvo patyrę kokią nors traumą. Žinoma, laivo nuoma ir baidarių nuoma – du skirtingi dalykai, tačiau abu jie puikiai tinka vasaros dienoms ant vandens paviršiaus praleisti.

 Parašykite komentarą