Keli faktoriai nuo kurių gali priklausyti perkraustymo paslaugų kaina

Perkraustymo paslaugos gali būti itin naudingos, jei kada nors teks kraustytis į naują būstą ar keisite savo verslo perkraustymo paslaugospatalpas. Tokiu atveju, Jums tereikės susisiekti su perkraustymo paslaugas teikiančios įmonės vadybininku, nurodyti daiktų paėmimo ir pristatymo vietą, ir laukti, kol Jūsų daiktai bus pervežti. Ši paslauga taupo Jūsų laiką, pinigus, Jums nebebūtina visko kontroliuoti ar patiems rūpintis, jog vežami trapūs daiktai nesudužtų. Visgi, perkraustymo kaip ir bet kokios kitos paslaugos turi atitinkamą kainą, todėl pabandykime įvardinti kelis mažai kam žinomus faktorius, nuo ko gali pabrangti baldų ir daiktų perkraustymai.

Pirmas mažai kam žinomas faktorius, kuris nulemia didesnę perkraustymo paslaugų kainą yra paros laikas arba pasirinkta mėnesio diena, kada norima pergabenti daiktus. Kiekviename mėnesyje yra dienos, ar paroje yra metas, kuriuo perkraustymo įmonės turi daugiausiai darbo, dažniausiai tai savaitgaliai arba savaitės vidurys. Trečiadienis – ta diena, kai padidėja ne tik prekybos centrų apyvarta, bet ir paslaugų teikėjai sulaukia daugiau užsakymų, todėl tikėtina, jog norėdami baldus pervežti trečiadienį, už šias paslaugas sumokėsite brangiau, nei pirmadienį, antradienį, ketvirtadienį ar penktadienį. Įmonės taip pat būna labai užimtos atėjus savaitgaliui, nes dalis žmonių, turi laisvo laiko priimti perkraustymo paslaugas teikiančios įmonės darbuotojus tik per išeigines, kitomis dienomis jie dirba arba yra kitaip užimti.

Taip pat norint, jog kraustymo paslaugos Vilniuje būtų suteiktos pigiau, reikia įvertinti paros laiką. Didžiausias įmonių užimtumas yra po pietų ir vakarais, todėl pasirinkus, jog perkraustymo paslaugos būtų atliktos antroje dienos pusėje, konkuruosite su daugiau mokėti galinčiais klientais ir galimai už paslaugas sumokėsite daugiau, nei kitu paros metu.

Daugelis galvoja, jog perkraustymo paslaugų kaina priklauso tik nuo atstumo, kuriuo vežami daiktai ir baldai. Visgi, reikėtų nepamiršti, jog įmonės darbuotojams, taip pat kainuoja atvykti iki pradinio perkraustymo taško, todėl jei esate iš Klaipėdos, o perkraustymo paslaugas užsisakysite iš Vilniuje įsikūrusios įmonės, į paslaugų kainą bus įsiskaičiuotos kuro išlaidos ir darbuotojų sugaištas laikas, kurio prireikė nuvažiuoti 300 km.

Jei Jūsų daiktų perkraustymai neužims viso įmonės transporto, įmonė gali į savo transportą pasikrauti ir kitiems klientams priklausančių daiktų, todėl už kurą ir sugaištą laiką mokėsite per pus su kitu klientu. Tuo tarpu, jei Jūsų daiktai visiškai užims įmonės transportą, už transporto sąnaudas ir darbuotojų sugaištą laiką, mokėsite pats.

Taigi, norėdami geriau įvertinti perkraustymo paslaugų kainą, teisingai įvertinkite pervežamų daiktų kiekį, atstumą, savaitės dieną ir paros metą.


Priežastys lemiančios perkraustymo paslaugų populiarėjimą

perkraustymaiJeigu pastebėjote, per pastaruosius kelis metus, atsirado dešimtys naujų perkraustymo paslaugas teikiančių įmonių. Perkraustymo paslaugos pradėtos teikti kiekviename mieste ir miestelyje. Didėjanti paslaugų pasiūla reiškia, jog taip pat didėja ir paklausa, taigi, jei Jums įdomu kas lėmė tokį staigų vartotojų susidomėjimą šia paslauga, šis straipsnis kaip tik Jums.

Pirmoji ir turbūt pati svarbiausia priežastis, kodėl taip išpopuliarėjo perkraustymo paslaugos yra tai, jog žmonės pasidarė užimtesni, todėl bando būti praktiškais ir ieško, kas neįdomius ir laiką atimančius darbus galėtų atlikti už juos. Perkraustymo paslaugas teikianti įmonė, dirbs ir veš Jūsų daiktus savarankiškai, o Jūs tuo metu galėsite tvarkyti kitus savo reikalus, todėl jei esate užimtas žmogus, naudodamiesi panašiomis paslaugomis sutaupysite nemažai laiko.

Žmonės pasidarė atviresni įvairioms paslaugoms ir pamėgo išnuomotą gyvenimą, todėl nebebijo ir negaili pinigų pirkti įvairiausias paslaugas. Jei anksčiau visi važinėjo tik nuosavais automobiliais, gyveno nuosavuose būstuose, arba pas tėvus, tai dabar daug daugiau žmonių renkasi šiuos dalykus nuomotis, taip tapdami savarankiškesni ir ne tokie priklausomi. Lygiai tas pats galioja ir perkraustymo paslaugoms. Įmonė Jums nuomoja savo darbuotojus ir transportą, todėl kraustant daiktus ir baldus, nebereikia pagalbon kviestis minios draugų, ar ant savo automobilio stogo vežti pririštų sofų, spintų ir stalų.

Perkraustymai Vilniuje ar kitame dideliame Lietuvos mieste, teikiamos itin dažnai, nes tokiuose miestuose gausu studentų ir steigiama naujų verslų. Jaunimas dažniausiai nuomojasi būstus, kuriuos keičia kas metus ar dažniau, todėl jiems nuolatos prireikia kraustytis. Nauji verslai, lygiai taip pat kaip ir studentai, dėl savo nestabilios finansinės padėties linkę nuolatos keisti patalpas, todėl kraustosi itin dažnai.

Na ir paskutinė priežastis, kodėl žmonės drąsiau ir vis dažniau renkasi perkraustymo paslaugas yra gerėjantis pragyvenimo lygis. Jei anksčiau tokios paslaugos būdavo neįkandamos didžiajai daliai vidutines pajamas gaunančių asmenų, tai dabar jos prieinamos bene visiems dirbantiems.

Kaip mobilusis ryšys, internetas ar taksi, kadaise buvo įkandami ir naudojami tik dalies išrinktųjų ir labiausiai pasiturinčių asmenų, šiandien yra prienami visiems, taip ir perkraustymo paslaugos tapo prieinamos bene kiekvienam besikraustančiam.


Persikraustymo misija „Pianinas“

kraustymo paslaugosNors persikraustymas visuomet yra daug jėgų atimantis ir stresą keliantis procesas, tačiau dėžių pakavimas ir nešimas į krovininį automobilį yra niekas, palyginti su persikraustymu, kuomet namuose esama itin sunkių, didelių gabaritų daiktų, tokių kaip pianinas, fortepijonas, seifas ar akvariumas, kurių nepadalinsi į dalis ir reikia perkraustyti su kuo mažesne rizika sugadinti. Tikras iššūkis, tačiau specialistams tai niekis. Kaip susitvarkyti su misija „Pianinas“, mums padėjo išsiaiškinti kraustymo paslaugos tiekėjai, įmonės Liauksmina darbuotojai.

Pašalinti iš kelio kliūtis.

Toks daiktas kaip pianinas yra gana didelių gabaritų. Ir jei kambaryje stovėjo ne vieną dešimtmetį, ko gero išgyveno ir ne vieną remontą, kurio metu galėjo būti pakeistos durys, rekonstruoti ar užstatyti praėjimai, tad išnešti taip kaip jis pateko į kambarį gali ir nepavykti. Todėl pirmiausia reikėtų išmatuoti gabenamą pianiną ir išmatuoti visus praėjimus, užsisukimus, laiptinę ir įvertinti ar pavyks jį saugiai išnešti. Juk geriau išmatuoti ir žinoti kur galima užstrigti ir to išvengti, nei užstrigti pusiaukelėje neturint plano B.

Pajudinti iš vietos pianiną.

Toks daiktas kaip pianinas yra lakuotas, o tai reiškia slidus, nėra rankenų už kurių galima būtų jį nešti ir kartais atrodo tik tūpčioji aplink ir net nepajudini iš vietos. Tačiau specialios priemonės padeda tai lengvai padaryti. Pavyzdžiui, tai gali būti specialūs, stangrūs diržais, kurie perkišami per pianino apačią ir imami vyrukų už skirtingų kampų. Tai patogi priemonė pakelti ir nešti bet kokius sunkius daiktus laiptais, siaurais koridoriais ar kitose ankštose vietose. Visgi su diržais, nors ir lengviau, tačiau reikalinga žmogiška jėga. Tuo tarpu specialūs vėžimėliai dėžėms ir kitiems daiktams yra priemonė vienam žmogui lengvai transportuoti daiktą iš kambario iki krovininio automobilio ar pan.

Apsaugoti nuo pažeidimų

Kraustantis sudėtinga išvengti daiktų subraižymo, sulaužymo ir kitokių pažeidimų, bet su profesionalais tai įmanoma. Tam kad daiktų, o ir pianino kampai nebūtų nudaužyti, ant jų už dedami specialūs kartoniniai kampai ir apvyniojami plėvele. O krovininiame automobilyje, kad ant posūkio neslidinėtų (nors pianinas vien dėl savo svorio nelabai slidinėja), jis pritvirtinamas specialiu diržu prie automobilio sienų, o kad būtų išvengta trinties su kitais daiktais – apdengiamas veltinio pledais.

Taigi, pianino pernesimas nėra itin sudėtingas uždavinys, kuomet žinai kaip tai padaryti.