Keli faktoriai nuo kurių gali priklausyti perkraustymo paslaugų kaina

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Perkraustymo paslaugos gali būti itin naudingos, jei kada nors teks kraustytis į naują būstą ar keisite savo verslo perkraustymo paslaugospatalpas. Tokiu atveju, Jums tereikės susisiekti su perkraustymo paslaugas teikiančios įmonės vadybininku, nurodyti daiktų paėmimo ir pristatymo vietą, ir laukti, kol Jūsų daiktai bus pervežti. Ši paslauga taupo Jūsų laiką, pinigus, Jums nebebūtina visko kontroliuoti ar patiems rūpintis, jog vežami trapūs daiktai nesudužtų. Visgi, perkraustymo kaip ir bet kokios kitos paslaugos turi atitinkamą kainą, todėl pabandykime įvardinti kelis mažai kam žinomus faktorius, nuo ko gali pabrangti baldų ir daiktų perkraustymai.

Pirmas mažai kam žinomas faktorius, kuris nulemia didesnę perkraustymo paslaugų kainą yra paros laikas arba pasirinkta mėnesio diena, kada norima pergabenti daiktus. Kiekviename mėnesyje yra dienos, ar paroje yra metas, kuriuo perkraustymo įmonės turi daugiausiai darbo, dažniausiai tai savaitgaliai arba savaitės vidurys. Trečiadienis – ta diena, kai padidėja ne tik prekybos centrų apyvarta, bet ir paslaugų teikėjai sulaukia daugiau užsakymų, todėl tikėtina, jog norėdami baldus pervežti trečiadienį, už šias paslaugas sumokėsite brangiau, nei pirmadienį, antradienį, ketvirtadienį ar penktadienį. Įmonės taip pat būna labai užimtos atėjus savaitgaliui, nes dalis žmonių, turi laisvo laiko priimti perkraustymo paslaugas teikiančios įmonės darbuotojus tik per išeigines, kitomis dienomis jie dirba arba yra kitaip užimti.

Taip pat norint, jog kraustymo paslaugos Vilniuje būtų suteiktos pigiau, reikia įvertinti paros laiką. Didžiausias įmonių užimtumas yra po pietų ir vakarais, todėl pasirinkus, jog perkraustymo paslaugos būtų atliktos antroje dienos pusėje, konkuruosite su daugiau mokėti galinčiais klientais ir galimai už paslaugas sumokėsite daugiau, nei kitu paros metu.

Daugelis galvoja, jog perkraustymo paslaugų kaina priklauso tik nuo atstumo, kuriuo vežami daiktai ir baldai. Visgi, reikėtų nepamiršti, jog įmonės darbuotojams, taip pat kainuoja atvykti iki pradinio perkraustymo taško, todėl jei esate iš Klaipėdos, o perkraustymo paslaugas užsisakysite iš Vilniuje įsikūrusios įmonės, į paslaugų kainą bus įsiskaičiuotos kuro išlaidos ir darbuotojų sugaištas laikas, kurio prireikė nuvažiuoti 300 km.

Jei Jūsų daiktų perkraustymai neužims viso įmonės transporto, įmonė gali į savo transportą pasikrauti ir kitiems klientams priklausančių daiktų, todėl už kurą ir sugaištą laiką mokėsite per pus su kitu klientu. Tuo tarpu, jei Jūsų daiktai visiškai užims įmonės transportą, už transporto sąnaudas ir darbuotojų sugaištą laiką, mokėsite pats.

Taigi, norėdami geriau įvertinti perkraustymo paslaugų kainą, teisingai įvertinkite pervežamų daiktų kiekį, atstumą, savaitės dieną ir paros metą.Parašykite komentarą