Ilgalaikės paskolos įvairioms reikmėms

Kartais atrodo, jog Lietuvoje tėra tik greitieji kreditai ir paskolos būstui, tačiau skolintis galima ir įvairioms kitoms reikmėms, kurioms reikalingos ilgalaikės paskolos ar specializuoti kreditai.

Ilgalaikės paskolos puikiai tinka įsigyjant senesnį automobilį, kuris neatitinka automobilio finansavimo (lizingo) sąlygų, taip pat siekiant atnaujinti būstą, įsigyti naujos buitinės technikos ar siekiant sukurti modernų sodą savo namo, sodybos kieme.

Visgi, ilgalaikės paskolos neša ir ilgalaikius įsipareigojimus, tad vertėtų įvertinti ir tai. Žinoma, kartais geriau ilgalaikiai įsipareigojimai nei didelės kasmėnesinės įmokos, kurios ypač apsunkina kasdienius pirkinius, būtinuosius įsipareigojimus (tokius kaip komunaliniai mokesčiai, atsiskaitymas už telefoną, internetą ir kt.) Tad siūlome prisiminti posakį, devynis kartus pamatuok, o dešimtą pjauk. Tai ypač puikiai pritaikoma paskoloms.

Imtis ilgalaikės paskolos dažniau siūloma tiems, kurių pajamos nėra pakankamai didelės. Galintiems kas mėnesį skirti šiek tiek daug, vertėtų rinktis mažesnės trukmės paskolas – taip pavyktų šiek tiek sutaupyti, paskola truputėlį (o kartais visai ir ne truputėlį) mažiau pabrangtų.

Tačiau pastebima, kad dažnu atveju ilgo termino paskolos pabrangsta mažiau nei greitieji kreditai. Visuomet gali pasitaikyti išimčių, todėl akylai lyginkite skirtingus pasiūlymus, atsižvelkite į siūlomas akcijas, specialius pasiūlymus. Tai irgi vienas iš geresnių būdų sutaupyti, išvengti pernelyg didelio permokėjimo.

Skolinantis atidžiai galima pasiekti labai daug naudos, tiek finansinės, tiek ir moralinės. Sutikite, kad kur kas maloniau žinoti, kad pasirinkote pigiausią, geriausią pasiūlymą, o ne paėmus paskolą sužinoti, kad kita kreditų bendrovė siūlė pasiskolinti bent 10 proc. pigiau. Jei imama 1500 € dydžio ilgalaikė paskola – 10 proc. jau šis bei tas (priklausomai nuo palūkanų galima sutaupyti apie 30-50 €). Būkite atidūs ir pasirinkite Jums geriausią paskolos, nesvarbu, ilgalaikės ar trumpalaikės, sprendimą.


Vartojimo paskola: kada verta jos prašyti?

Nereikia būti puikiu specialistu, kad būtų galima suprasti, jog šiandien paskolų industrija išgyvena aukso amžių: siūlomos įvairios paskolų formos, nuolat tobulinamos jų gavimo bei grąžinimo sąlygos, daugėja žmonių, norinčių gauti vienokią ar kitokią paskolą. Tačiau kuomet yra kalbama apie nuolatinį tobulėjimą bei klestėjimą, reikia prisimini Read the rest of this entry »


Ilgalaikė paskola: jos gavimo procedūra

Žmonės, kuri ieško greito pinigų pasiskolinimo būdo, turėtų susimąstyti apie galimybę skolintis būtent tam iš skirtų bendrovių, o ne artimųjų rato. Dabar Lietuvoje yra sukurtos visos galimybės, kurios leidžia gauti paskolą palankiausiomis sąlygomis. Būtina pabrėžti, kad tai galioja tik atsakingiems asmenims, kurie žinoti, kad skolinimosi procedūra turi būti reikalaujanti nemažo jų dėmesio bei galimybių įvertinimo. Ilgalaikė paskola gali būti tas sprendimas, kuris padės išsisukti iš kiekvienos nemalonios situacijos, o tai reiškia, kad skolintis iš šių bendrovių yra naudinga, todėl šiame straipsnyje galime apibendrinti visus paskolos gavimo procesus tam, kad žinotumėte, kaip viskas vyksta.

  • Pirmiausias žingsnis – ieškoti palankiausias sąlygas nustatančio skolintojo. Jį galite rasti apsilankydami kiekvienoje greitųjų kreditų bendrovėje arba komerciniame banke. Kas liečia ilgalaikę paskolą, tai reikėtų pabrėžti, kad ne visos vartojimo kredito bendrovės ją suteikia – kai kurios skolina daugiausiai mėnesiui, tačiau yra tokių, kurios finansinę pagalbą suteiks net ir metams ar keliems. Reikėtų pabrėžti, kad ieškant tokio kreditoriaus, būtina dairytis tik į ilgalaikes paskolas teikiančius skolintojus, nes smulkių kreditų bendrovės jums negalės pasiūlyti jūsų poreikių atitinkančių paskolų. Šias bendroves lengviau rasite naudodamiesi internetinėmis paieškos sistemomis arba tiesiog apsilankę bent vienoje kreditų palyginimo svetainėje.

 

  • Atradę kreditorių, būtinai nurodykite teisingus asmeninius duomenis. Būtina žinoti, kad nekorektiškai pateikta informacija gali būti priežastimi, kodėl kredito teikėjas atsisakys jums paskolinti pinigų, nes paprasčiausiai, jis gali pagalvoti, jog bandote jį apgauti ir tiesiog išvilioti pinigus. Būtina kiekvieną detalę apie save pateikti kuo aiškiau, nes bet kokiu atveju, visa jūsų pateikiama informacija yra tikrinama tam tikrose duomenų bazėse. Pateikę informaciją, laukite kreditoriaus atsakymo el. paštu arba turėkite telefoną prie savęs – kredito tiekėjas gali jums paskambinti ir pasitikslinti visą informaciją.

 

  • Po duomenų pateikimo, užpildykite paskolos paraišką. Tai reiškia, kad jums teks įvesti visą norimos paskolos sumą, terminą ir kitą informaciją. Būtina pabrėžti, kad neturėtumėte tikėtis didesnės sumos nei nurodyta kreditoriaus tinklapyje – kiekvienas naujas klientas turi paskolos limitą, kuris kyla tik tokiu atveju, jeigu ankstesnės paskolos yra gražinamos tvarkingai.

 

  • Jeigu kreditorius sutiks jums paskolinti pinigų, tai laukite pranešimo trumpąja žinute arba el. paštu ir pinigai įplauks į jūsų banko sąskaitą vos per kelias minutes.

 

Tai yra pagrindinė informacija tiems, kurie nežino koks yra skolinimosi procesas internetu.