Ilgalaikės paskolos įvairioms reikmėms

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kartais atrodo, jog Lietuvoje tėra tik greitieji kreditai ir paskolos būstui, tačiau skolintis galima ir įvairioms kitoms reikmėms, kurioms reikalingos ilgalaikės paskolos ar specializuoti kreditai.

Ilgalaikės paskolos puikiai tinka įsigyjant senesnį automobilį, kuris neatitinka automobilio finansavimo (lizingo) sąlygų, taip pat siekiant atnaujinti būstą, įsigyti naujos buitinės technikos ar siekiant sukurti modernų sodą savo namo, sodybos kieme.

Visgi, ilgalaikės paskolos neša ir ilgalaikius įsipareigojimus, tad vertėtų įvertinti ir tai. Žinoma, kartais geriau ilgalaikiai įsipareigojimai nei didelės kasmėnesinės įmokos, kurios ypač apsunkina kasdienius pirkinius, būtinuosius įsipareigojimus (tokius kaip komunaliniai mokesčiai, atsiskaitymas už telefoną, internetą ir kt.) Tad siūlome prisiminti posakį, devynis kartus pamatuok, o dešimtą pjauk. Tai ypač puikiai pritaikoma paskoloms.

Imtis ilgalaikės paskolos dažniau siūloma tiems, kurių pajamos nėra pakankamai didelės. Galintiems kas mėnesį skirti šiek tiek daug, vertėtų rinktis mažesnės trukmės paskolas – taip pavyktų šiek tiek sutaupyti, paskola truputėlį (o kartais visai ir ne truputėlį) mažiau pabrangtų.

Tačiau pastebima, kad dažnu atveju ilgo termino paskolos pabrangsta mažiau nei greitieji kreditai. Visuomet gali pasitaikyti išimčių, todėl akylai lyginkite skirtingus pasiūlymus, atsižvelkite į siūlomas akcijas, specialius pasiūlymus. Tai irgi vienas iš geresnių būdų sutaupyti, išvengti pernelyg didelio permokėjimo.

Skolinantis atidžiai galima pasiekti labai daug naudos, tiek finansinės, tiek ir moralinės. Sutikite, kad kur kas maloniau žinoti, kad pasirinkote pigiausią, geriausią pasiūlymą, o ne paėmus paskolą sužinoti, kad kita kreditų bendrovė siūlė pasiskolinti bent 10 proc. pigiau. Jei imama 1500 € dydžio ilgalaikė paskola – 10 proc. jau šis bei tas (priklausomai nuo palūkanų galima sutaupyti apie 30-50 €). Būkite atidūs ir pasirinkite Jums geriausią paskolos, nesvarbu, ilgalaikės ar trumpalaikės, sprendimą.Parašykite komentarą