KAIP VYKSTA ĮMONĖS UAB PIRKIMAS-PARDAVIMAS?

Uždarosios akcinės bendrovės (UAB) pardavimas ar pirkimas tikrai yra labai rimtas poelgis bylojantis apie laukiančius pasikeitimus. Sprendimas parduoti savo verslą yra tiek pat rimtas reikalas, kaip ir sumanymas jį nusipirkti. Prieš imantis šių veiksmų, būtina atsakyti į keletą esminių klausimų – ar tikrai reikia ryžtis verslo pardavimui, kaip tinkamai jį paruošti pirkimo-pardavimo sandoriui, kaip tiksliai nustatyti jo vertę.

Kokie pirkėjo laukia privalumai įsigyjant jau įregistruotą UAB?

Lietuvoje veikia internetinės bendrovės, kurios suinteresuotiems asmenims parduoda visiškai naujas, dar veiklos nevykdžiusias UAB. Perkantysis įsigyja visiškai naują įmonę su visais reikiamais įrodymais, jog perkama įmonė tikrai neturi jokių skolų, kokių nors tiesioginių ar netiesioginių įsipareigojimų. Naujasis UAB savininkas nemokamai gauna įmonės antspaudą, banko sąskaitą, registracijos adresą bei steigimo dokumentus ir registrų centro.

Kokia tvarka vyksta UAB pirkimo-pardavimo procedūra?

Įmonės pardavimo metu klientas įprastai sumoka pusę arba visą sumą, numatytą išankstinėje sąskaitoje už bendrovės pardavimą, tuomet sandėrį tvarkanti įmonė ima ruošti reikiamus dokumentus ir atlikti visus kitus su pirkimo-pardavimo procesu susietus darbus. Kai jie būna baigti, tuomet pasirašomi įmonės pirkimo-pardavimo dokumentai, o visi reikiami duomenys registruojami Registrų centre. O pradinio užstato, kurį reikia sumokėti, dydis priklauso nuo sąskaitos už buhalterinės apskaitos paslaugas dydžio. Užstatas yra imamas kaip įsipareigojimų garantas. Jis būna grąžinamas po sutarties nutraukimo, todėl negali būti laikomas avansiniu mokėjimu.

Ar parduodamos UAB kartais gali turėti skolų ar kokių nors įsipareigojimų?Bendrovių pardavimu užsiimančios internetinės įmonės parduoda tik tokias bendroves, kurios yra be skolų ir neturi jokių įsipareigojimų. Jos suteikia garantijas, kad parduodamoji įmonė neturi jokių įsiskolinimų ar įsipareigojimų, o pati buhalterinė apskaita yra tvarkingai vedama. Kitaip tariant, internete parduodamos UAB tikrai yra paruoštos darbui, nepriklausomai nuo to ar tai naujos, ar jau ilgą laiką veikusios įmonės. Pinigai, kurie yra parduodamos įmonės kasoje, pirkėjui perduodami dokumentų priėmimo- perdavimo aktu. Jeigu jums kilo noras nusipirkti arba parduoti jūsų valdomą UAB, pagalbos galite kreiptis į internetinės įmonės svetainę, kurios adresas: https://www.eureka.lt/.


Suknelių pasirinkimo būdai

Sakoma, nėra blogo oro, yra tik netinkama apranga. Panašu, kad dailiosios lyties atstovėms tai ne visada pasiteisina. Dažnos damos spintoje surikiuotos sukneles, kurias jos dėvi įvairiomis progomis ir skirtingais metų laikais. Žinant tai, jog moterys daug dėmesio skiria savo išvaizdai, Moteriškų drabužių dydžiai joms labai svarbus, kad turimi drabužiai puikiai derėtų prie jų figūros ir paslėptų net ir mažyčius trūkumus, o paryškintų svarbiausius privalumus. Tiek sukneles vasarai, tiek suknelės žiemai ar rudeniui dažniausiai yra pasirenkamos pagal kiekvienos pirkėjos individualų skonį, stilių, figūrą ir kitus veiksnius. Vilkėdama suknelę kiekviena moteris nori atrodyti patraukliai, dailiai ir patogiai. Todėl suknelės moterims siuvamos paisant ne tik vyraujančių mados tendencijų, bet ir patogumo, moterų figūros tipų, kitų svarbių veiksnių, kuriems dailiosios lyties atstovės skiria nemažai dėmesio. Tinkamai parinkta suknelė moterį ne tik puoš, bet ir leis jai jaustis patogiai, pasitikėti savimi, o tai išties labai svarbu. Todėl renkantis suknelę labai svarbu atsižvelgti į keletą esminių dalykų.

Figūra
Vienas esminių veiksnių, kuris yra labai svarbus renkantis bet kokį drabužį, ne tik suknelę, yra figūra. Jeigu norite paslėpti savo ne itin tobulas kojas, jums tiks ilgos sukneles, kurios pridengs kojas, tačiau gali padėti išryškinti kitas jūsų kūno vietas. Labai svarbu išsirinkti drabužį pagal savo figūros tipą ir tinkamo dydžio. Jeigu esate smulkaus kūno sudėjimo, nesistenkite vilkėti keliais dydžiais didesnių drabužių, nes atrodysite juokingai ir neskoningai. Pagal figūros tipą suknelės internetu moterims parenkamos individualiai. Paprastai yra nurodyti matmenys, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį perkant suknelę tiek virtualiu būdu, tiek užsukus į parduotuvę. Žinodamos savo figūros tipą moteriški dydžiai galite daug greičiau ir paprasčiau rasti tinkamą suknelę sau. Ar tai būtų progines sukneles moterims, ar laisvalaikio stiliaus suknelės, vis tiek yra svarbu atrasti sau tinkamiausią, kuri lengvai ir švelniai glustų jums prie kūno, pabrėždama jūsų privalumas ir paslėpdama trūkumus.

Stilius

Taip pat nemažai dėmesio skiriama mėgstamam stiliui. Jeigu esate kurio nors vieno stiliaus gerbėja, jūsų akis dažniausiai užklius už to stiliaus apdarų. Ar tai būtų suknelės internetu moterims, ar pirktumėte parduotuvėje, vis tiek atkreipsite dėmesį į suknelės stilių. Priklausomai nuo mėgstamo ir norimo stiliaus, priklausys ir suknelės modelis, audinys, detalės ar netgi spalva. Jeigu domina vasariskos sukneles internetu, akys patrauks ilgos, trumpos, gėlėtos ir vienspalvės lengvo audinio suknelės. Jeigu ieškote suknelės laisvalaikiui, ji turėtų būti patogi, lengvo ir tampraus audinio, kad galėtumėte nevaržomai judėti ir jaustumėtės patogiai. Jeigu jums patinka, pavyzdžiui, retro stiliaus sukneles, greičiausiai rinksitės audinį su taškeliais, su nėriniukais. Jeigu kokiai nors šventei reikia konkretaus stiliaus suknelės, ją galima rasti internete ar specializuotose suknelių nuomos salonuose, kurie nuomoja įvairių stilių sukneles, skirtas tam tikroms progoms.

Mados tendencijos

Nemažai dailiosios lyties atstovių dėmesį skiria vyraujančioms mados tendencijoms. Pavyzdžiui, prieš rinkdamosi suknelę, kai kurios moterys domisi, kokios sukneles 2014 metais yra madingiausios, populiariausios. Atsižvelgdamos į vyraujančias mados tendencijas, moterys renkasi joms patinkančias ir tinkančias sukneles internete ar parduotuvėse. Kai kurios damos kreipiasi į siuvėjas, kad norimą suknelę pagal individualius reikalavimus pasiūtų specialistė. Mados tendencijos kasmet keičiasi, tačiau kartu išlieka tam tikrų motyvų iš vieno ar kito stiliaus, ankstesnių mados tendencijų. Todėl geriausia, pasak specialistų, rinktis tokias sukneles, kurios labiausiai tinka prie kiekvienos moters figūros, veido bruožų, kad būtų paryškinti kiekvienos damos privalumai. Juk sukneles turi puošti ir paryškinti kiekvieną moterį.
Paminklai: kaip išsirinkti iš daugybės skirtingų pasiūlymų?

Deja, bet kiekvieno žmogaus dalia yra atsisveikinti ir į paskutiniąją kelionę išlydėti artimąjį. Lietuvoje pastaruoju metu populiarėja kremavimo paslaugos, tuomet galite rinktis iš kelių variantų: urną su palaikais laikyti kapinėse įrengtame kolumbariume, laidoti ją įprastai arba pasielgti šiek tiek ekscentriškiau ir su artimuoju nesiskirti – urną pasilikti tiesiog namuose. Tačiau vis dėlto tradicijos yra stipresnės ir išėjusiam žmogui siekiama įrengti tikrai neprastą amžinojo poilsio vietą. Ieškant tinkamo antkapio akys raibsta nuo plataus pasirinkimo: paminklai, tvorelės, skalda, kryžiai, prekės iš katalogų ir autoriniai darbai – pasirinkti lengva nėra.

PaminklaiVisų pirma nuspręskite, su kuria įmone norėsite bendradarbiauti. Daugelis jų savo gaminių aprašymus ir katalogus yra pateikusios internetiniuose puslapiuose, tad niekieno netrukdomi galite įvertinti skirtingus antkapių tipus ir nuspręsti, kokio akmens antkapio pageidausite, kokios spalvos jis turėtų būti, kaip atrodyti. Dizainą galite rinktis iš jau pateiktų variantų, tai gali būti vienos arba dviejų dalių paminklas, kurio meninė išraiška priklauso nuo kūrėjo – stiliai vyrauja įvairūs, nuo klasikinių minimalistinių paminklinių lentelių iki įmantrių formų modernistinių kūrinių, derinamų kartu su skulptūromis.

Žinoma, jei nerandate to, ko norite, visada galite kreiptis į autorinius darbus atliekančius kūrėjus. Šie galės išpildyti visus norus ir artimojo kapą papuošite būtent tokiu paminklu, kokio viziją susikūrėte vaizduotėje. Tik turėkite omenyje, kad šiuo atveju kaina bus ženkliai didesnė.

Be paminklo teks nuspręsti ir dėl kitos kapo apdailos. Galbūt rinksitės paprastą variantą ir tiesiog plotą užsėsite žole, tačiau yra ir daugybė kitų būdų. Kapo perimetrą visuomet galima apjuosti apsaugine tvorele, o jo vidų padengti skalda. Tiek tvorelė, tiek jos kampai gaminami įvairių dydžių, formų bei spalvų – viskas priklauso nuo individualaus užsakymo.

Papildomai šalia paminklo galite įsirengti ir vazą, kurioje merksite gėles. Tai puiki išeitis, jei pageidaujate, kad atneštos gėlės ilgiau išliktų šviežios, o amžinojo poilsio vieta atrodytų labiau prižiūrėta. Bronzinės žvakidės – taip pat gana populiarus sprendimas nemėgstantiems paprastų vėlinių žvakių iš prekybos centrų.

Kaip matote, renkantis paminklą tikrai yra ką apsvarstyti. Ieškokite gamintojo, galinčio pasiūlyti ne tik geriausią kainos ir kokybės santykį, bet ir įgyvendinsiantį visus estetinius lūkesčius.
Laikas – labai svarbus mūsų gyvenime

Vienaip ar kitaip susiduriame su laiku ir to negalime išvengti. Darbo laikas, laikas pas gydytoją, autobuso tvarkaraštis ir dar n kitų su laiku susijusių dalykų. Siekiant, kad mums būtų paprasčiau spėti visur tada kada reikia pradėti naudoti laikrodžiai.

Kokybiški Invicta laikrodžiai puikiai tinka šių dienų žmogui, norinčiam nevėluoti vien dėl to, kad laikrodis ėmė ir sustojo, nors visai neseniai buvo keista jo baterija ar netgi ką tik jis buvo įsigytas. Kokybė laikrodžiams labai svarbi, nes net dėl palyginti menko vėlavimo galime nespėti į autobusą, pavėluoti į oro uostą ar laiku neatvykti į žūtbūtinį susirinkimą su potencialiais verslo partneriais.

Dideliu iššūkiu tampa laiko sukimas. Vieni dėl to savaitę negali išsimiegoti, kiti numoja ranka į pasikeitusį laiką ir toliau gyvena ankstesniuoju (dažniausiai tie, kurie turi gyvūnų ar gyvulių). Vaikų turinčioms šeimoms taip pat nelengva, nes kūdikiai dar nepažįsta valandų ir keliasi bei eina miegoti pagal savo biologinį laikrodį, kuris eina tiksliai ir kokybiškai, visai kaip minėti Invicta laikrodžiai. Taigi, ir vėl susiduriame su laiku.

Laikas gali būti išreiškiamas ne tik valandomis ir minutėmis, bet ir jausmu. Laikas miegoti, laikas pavalgyti, laikas į… tualetą. Mes pajuntame, kada yra laikas vieniems ar kitiems natūraliems procesams, net ir neturėdami laikrodžių. Tai mūsų prigimtinė savybė, užprogramuota organizme ir jos negalime pakeisti. Tik esant kokiems nors sutrikimams galime prarasti laiko nuovoką, orientaciją.

Šiuolaikinis žmogus skundžiasi, kad laiko jam trūksta, kad norėtų 25 valandų paroje ir t. t., tačiau kad ir kiek laiko turime, mums beveik visuomet jo maža dėl įvairių priežasčių. Dažniausiai dėl to kaltas gobšumas ir noras spėti visur, aprėpti kuo daugiau, net jei ir žinoma, kad tai nebus įmanoma. Sustabdyti laiko ar jo atsukti atgal galimybių neturime, tačiau kontroliuoti laiko sąnaudas, išnaudoti savo turimą laiką tinkamai galime, tereikia geriau jį planuoti, atsisakyti laiko švaistymo, vadovautis sveiku protu. Padėti gali laikrodžiai, kompiuteriai, laiko planavimo programos ir kiti dalykai, tačiau svarbiausia – norėti planuoti savo laiką.
Vyriški laikrodžiai – kokį pasirinkti?

Nemaža dalis žmonių mano, kad vienintelis aksesuaras (išskyrus vestuvinį žiedą), kurį turėtų dėvėti kiekvienas vyras, yra laikrodis. Tai gali labai daug pasakyti apie kiekvieną vyriškosios lyties atstovą. Todėl jei iki šiol jūs dar nespėjote įsigyti puikiai prie jūsų aprangos stiliaus derančio laikrodžio, suskubkite tai padaryti. Nors suprantama, kad vyriski laikrodziai visų pirma turi atlikti savo pagrindinę laiko rodymo funkciją – negali būti pamirštas ir laikrodžių dizainas.

Vyriski laikrodziaiPastaruoju metu labai populiarėja dideli vyriški laikrodžiai. Tai reiškia, kad tokių laikrodžių skersmuo būna labai platus, o detalės stambios ir lengvai apčiuopiamos. Atsižvelgiant į šias tendencijas, kurias kuria pasaulinio lygio laikrodžių gamintojai, vartotojai palengva keičia ir savo skonį. Trumpiau tariant, nemažai vyrų savo stilių ima derinti prie naujausias mados tendencijas atitinkančių laikrodžių.

Žinoma, negalima pamiršti ir laikrodžio apyrankės. Šiuo atveju taip pat dažnai pasirenkamos plačios odinės apyrankės, kurios puikiai dera prie didelio skersmens laikrodžių. Kita vertus, populiarumo nepraranda ir metalinės apyrankės, kurios gali būti nesunkiai suderinamos su labai skirtingu aprangos stiliumi. Todėl nereikėtų susitelkti vien tik į tai, kas sulaukia didžiausio vartotojų dėmesio – galiausiai pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų savito skonio.

Jei renkatės laikrodį ir planuojate labai ilgą laiką jo neatnaujinti, be abejo, kad greičiausiai norėsite pasirinkti laikrodį metaline apyranke. O tuo atveju, jei vis dėlto mėgstate klasiką ir tai, kas suteikia labai didelę prabangą, atminkite, kad po kurio laiko odinę apyrankę gali prireikti pakeisti nauja. Tai vėlgi yra kiekvieno vyro pasirinkimas. Bet kuriuo atveju, šiuolaikinėje laikrodžių rinkoje rasite begalę tiek vieno, tiek ir kito tipo laikrodžių modelių.

Tačiau jei jūsų aprangos stilius yra pakankamai įvairus, t.y. besikeičiantis kartu su jūsų kasdiene veikla – pravartu pasidairyti kelių skirtingų laikrodžių, kurių vienas būtų skirtas laisvalaikiui, o antras būtų dėvimas darbe ir oficialioje aplinkoje. Todėl atsižvelkite į savo poreikius ir stilių, o tuomet apsidairykite laikrodžių parduotuvėse, kurios savo klientams pateikia labai platų kokybiškų ir ilgaamžių vyriškų laikrodžių asortimentą.
Nuolatinis klausimas – „ką apsirengti?“

Modernių laikų moteris visuomet susiduria su didele dilema – „ką man apsirengti?“. Iš tiesų, yra žinomi trys pagrindiniai būdai, iš kurių renkasi didžioji dauguma moterų ir merginų:

  • Moteris gali apsirengti taip kaip tai darė ištisos kartos – nepaliekant daug neuždengtų kūno vietų, pasirūpinant pilnu makiažu ir nežengiant pro duris tol, kol viskas nėra savo vietose.
  • Antrasis pasirinkimas tapo labai populiarus dar prieš daugiau nei keturiasdešimt metų. Nesvarbu, kaip atrodoma – svarbiausia užsiimti savais darbais.
  • Tačiau trečiasis aprangos pasirinkimas pastaraisiais metais tampa vis populiaresnis. Moterys nori atrodyti nepriekaištingai, tačiau tuo pačiu metu neaukoti jaučiamo komforto.

Ir tikrai nereikėtų manyti, kad pernelyg didelis rūpinimasis savo išvaizda yra tuštybės požymis. Ypač šiais laikais, kai grožis turi labai didelės įtakos mūsų karjerai, aplinkinių požiūriui ir įvairioms didesnėms perspektyvoms – nereikėtų šalintis minties apie nuolatinį grožio puoselėjimą ir įvaizdžio formavimą.

Net jei visa tai jums kelia didelį galvos skausmą, todėl kur kas dažniau ir mieliau pasirenkate tai, kas yra po ranka, visuomet savo drabužių spintoje turėtumėte turėti bent keletą labai madingų ir universalių drabužių.

Suknelės

Tai vienas mėgstamiausių drabužių, kuriuos su malonumu dėvi tiek labai jaunos merginos, tiek ir brandaus amžiaus sulaukusios moterys. Suknelės taip pat yra dėvimos ne tik šiltuoju metų laiku, tačiau gali būti pasirenkamos ir šaltesniu oru (tereikia pasirinkti šiltesnę medžiagą ir nepamiršti papildomų drabužių). Be to, jei pasirinksite tinkamą suknelės modelį, be vargo galėsite užmaskuoti jums nepatinkančias savo kūno linijas.

Suknelės

Klasikinės kelnės ir švarkelis

Norint savo drabužių spintoje visuomet turėti universalią alternatyvą, reikėtų įsigyti ir klasikines kelnes bei švarkelį. Šie drabužiai gali puikiai tikti tiek kasdieniam darbui, tiek ir oficialiems susitikimams ir renginiams.

Klasikiniai ir sportiniai bateliai

Tai tobuli aksesuarai, kuriuos mėgsta milijonai moterų visame pasaulyje. Ne veltui šiandien galima rinktis iš daugybės skirtingų batelių modelių. Kasmet jų mados kinta, tačiau klasikiniai ir sportiniai bateliai visuomet išlieka panašūs. Dėl šios priežasties reikėtų turėti bent kelias jų poras – tiek formalioms progoms, tiek ir laisvalaikiui.
Patarimai renkantis veterinarijos kliniką

Veterinarijos klinika Pilaiteje

Šunys, katės, paukščiai ir kiti gyvūnai, kuriuos auginame savo namuose, nėra tik pramoga, tačiau tai taip pat yra ir patikimi bei mylimi kompanionai, kurie niekuomet nepalieka ir kartu su mumis išlieka tiek labai smagiais, tiek ir sunkiais laikais. Todėl savo augintiniams turėtumėte skirti patį didžiausią dėmesį ir pasirūpinti aukščiausios kokybės priežiūra. Būtent todėl labai svarbu rasti kompetentingus ir patyrusius veterinarus, žinančius, kas mūsų augintiniams yra geriausia.

Tačiau rasti gerus ir patikimus veterinarus ne visuomet yra paprasta užduotis, todėl norint palengvinti visą pasirinkimo procesą, verta kreiptis į savo draugus ir artimuosius, kurie galbūt galėtų rekomenduoti vieną ar kitą jų manymu tinkamą veterinarijos kliniką. Todėl teirautis žmonių, kurie turi ir myli savo augintinius, yra pati efektyviausia išeitis ieškant jūsų augintiniui puikiai tiksiančios veterinarijos klinikos. Kita vertus, jei vis dėlto tokios galimybės neturite – į pagalbą pasitelkite internetą.

Kaip žinia, neretai vartotojų sprendimai būna susiję su veterinarijos klinikos vieta. Atsižvelgdami į savo gyvenamąją vietą, galite rinktis ir veterinarijos kliniką. Pasinaudoję internetine paieška ir į pagalbą pasitelkę reikiamus žodžius, pvz., veterinarijos klinika Pilaiteje – labai greitai surasite su jūsų užklausa susijusius tikslinius veterinarijos klinikų internetinius tinklalapius.

Kai sudarysite jūsų rajone ar jo apylinkėse veikiančių veterinarijos klinikų sąrašą, tuomet pradėkite šių klinikų palyginimą. Suprantama, kad didžiausią dėmesį visuomet rekomenduojama skirti klinikoje dirbančių veterinarų patirčiai ir atsiliepimams. Kadangi įprastai internete yra publikuojama nemažai vartotojų atsiliepimų – nesunku rasti naudingos informacijos apie vienus ar kitus veterinarus. Nors tokios paieškos užima nemažai laiko, vis dėlto, tai yra tikslingas sprendimas, jei savo augintiniui norite rasti profesionalias paslaugas teikiančią veterinarijos kliniką.

Žinoma, taip pat labai svarbu ir teikiamų paslaugų pasirinkimas. Susisiekus su jus dominančios veterinarijos klinikos specialistais, pasidomėkite ar jie galėtų išspręsti konkrečias jūsų augintiniui aktualias sveikatos problemas. Tuomet būsite tikri, kad jūsų pasirinkimas yra teisingas. Be abejo, daugeliui vartotojų ne ką mažiau svarbi ir paslaugų kaina, tačiau tuomet, kai kalbame apie savo augintinių sveikatos būklę, veterinarijos klinikų taikomi įkainiai tikrai neturėtų tapti jūsų pasirinkimą lemiančiu veiksniu. Bet kuriuo atveju, visuomet verta savo augintinį veterinarijos specialistams aprodyti reguliariai – tai yra ne tik puiki prevencinė praktika, tačiau taip pat ir puikus būdas iš arčiau susipažinti su pasirinkta veterinarijos klinika ir jos darbuotojais.
Prezervatyvai pigiau siūlomi elektroninėse parduotuvėse

Prezervatyvai pigiau

Kokios priemonės yra saugiausios kovojant su lytiniu keliu plintančiomis ligomis ir bandant užkirsti kelią nepageidaujamam nėštumui? Žinoma, kad populiariausias atsakymas gali būti – susilaikymas. Tačiau tai tikrai nėra išeitis, kurią norėtų pasirinkti didžioji dalis pasaulio gyventojų.

Be abejo, kad kiekvienas žmogus turi vienokią ar kitokią nuomonę. Vieni mano, kad saugiausia, jei moterys naudoja kontraceptines tabletes. Tuo tarpu kiti mano, kad labai geras būdas yra kontraceptinė spiralė. Tiesą sakant, kiek žmonių – tiek ir nuomonių. Tačiau negalima paneigti elementaraus ir visuotinai žinomo fakto. Prezervatyvai yra pačios populiariausios kontraceptinės priemonės.

Ir, žinoma, populiarumas labai dažnai eina koja kojon su įvairiais mitais. Būtent dėl kai kurių vartotojų tarpe sklandančių mitų, jie ima manyti, kad kur kas geriau pasirinkti kitas apsisaugojimo priemones. Tačiau tai nėra tiesa. Jei pasidomėtumėte, koks yra prezervatyvų teikiamos apsaugos lygis – suprastumėte, kad mitai telieka mitais.

Žinoma, vienas populiariausių mitų yra susijęs su greitu prezervatyvų plyšimu. Laimei, tai yra tik mitas. Šiuolaikinėje prezervatyvų rinkoje dalyvauja daugybė gamintojų, kurie savo produkciją parduoda visame pasaulyje. Todėl visiškai natūralu, kad jie yra labai griežtai prižiūrimi ir kontroliuojami. Kiekvienas prezervatyvas, kuris pasiekia parduotuvių lentynas, yra labai kruopščiai patikrinamas, testuojant jį su tam pritaikytais techniniais įrenginiais. Taip, jūs supratote teisingai – kiekvienas prezervatyvas nukeliauja ilgą ir kruopštų patikros procesą. Kitu atveju, nei vienas iš jų negalėtų pasiekti vartotojų, nes tai draustų šią sritį kontroliuojančios tarptautinės institucijos.

Todėl jei girdite aplinkinius kalbant, kad prezervatyvai greitai plyšta, tokias kalbas vertinkite labai skeptiškai. Jei prezervatyvai yra naudojami tinkamai, vadovaujantis visomis instrukcijomis, jie yra labai patikimos apsaugos priemonės.

Taigi, tęsiant toliau, verta paminėti ir dar vieną daugeliui puikiai žinomą mitą. Kai kurie žmonės mano, kad pigios prekės yra nekokybiškos prekės. Laimei, paralelės tarp šių dviejų veiksnių tikrai nėra. Ypač tuomet, kai kalbame apie prezervatyvus. Jei matote, kad maisto prekių parduotuvėse ar vaistinėse parduodami prezervatyvai yra pakankamai brangūs, o elektroninėse parduotuvėse jie siūlomi labai žemomis kainomis – nemanykite, kad skiriasi jų kokybė.

Tai iš tų pačių gamintojų atkeliaujantys prezervatyvai, kurių kokybė atitinka visus aukščiausius standartus. Jų kainą nustato patys pardavėjai, todėl visikai suprantama, kad fizinėse prekyvietėse ji bus gerokai didesnė. Tuo tarpu internetinėse parduotuvėse prezervatyvai pigiau parduodami jau daugybę metų. Tai suteikia palankesnes sąlygas vartotojams. Už tą pačią kainą, kurią matote fizinėse parduotuvėse, internete neretai galite įsigyti bent du ar tris kartus daugiau prezervatyvų. O tuo atveju, jei pasinaudojate reguliariai taikomomis nuolaidomis ir patraukliomis akcijomis – už ypač prieinamą kainą galite įsigyti daugybę jums tinkančių prezervatyvų. Ką gi, akivaizdu, kad mitų yra ne vienas ir ne du – tiesiog visuomet reikėtų vadovautis sveika logika, kuri padės jums priimti teisingą sprendimą.
Sprendimas emigruoti ir pirmosios savaitės emigracijoje

Siuntos Lietuva Anglija

Kasdien girdime apie emigruojančius lietuvius. Vieni į tai žvelgia labai rimtai, o kiti žiūri pro pirštus. Vieni teigia, kad tokiu būdu žmonės pažįsta pasaulį, kitas kultūras, susipažįsta su naujais žmonėmis ir įgauna daug naudingos patirties, o kiti mano, kad emigracija yra žalinga ir ją reikėtų stabdyti. Bet kuriuo atveju, kiek žmonių – tiek ir nuomonių. Niekas negali pasakyti, kas šiuo atveju yra teisinga, o kas ne. Tai yra žmonių teisė rinktis.

Jei savo šalyje žmonės gyvena pakankamai prastomis gyvenimo sąlygomis, dirba nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro ir gauna minimalų darbo užmokestį, nematydami jokių didelių perspektyvų, tuomet norom nenorom imama galvoti apie įvairias užsienio šalis. Ir nereikėtų manyti, kad žmonės visuomet su džiaugsmu priima sprendimą emigruoti. Kur kas dažniau tai būna labai sudėtingas sprendimas.

Tačiau jei vis dėlto pasiryžtama išvykti ir savo jėgas išbandyti užsienio šalyje, tuomet reikia išlikti tvirtais ir turėti labai aiškų tikslą. Turbūt žinote, kad viena iš dažniausiai tautiečių pasirenkamų šalių yra Didžioji Britanija, kurioje šiandien skaičiuojama šimtatūkstantinė lietuvių bendruomenė.

Taigi, jei ir jūs pasirinkote būtent Angliją, turėtumėte pagalvoti, kokiu būdu ten nukaksite, kur apsigyvensite ir kokius darbus esate pasiruošę dirbti. Tai trys pagrindiniai veiksniai, kurie turi didelės įtakos gyvenimui svečioje šalyje. Be abejo, negalima pamiršti, kad ne visuomet norimą darbą pavyksta gauti labai greitai. O tuomet, jei jums pasisekė ir vos tik atvykus į Angliją, keliaujate į naują darbą, atminkite, kad pirmąjį atlyginimą gausite po vienos ar dviejų savaičių. Nors iš pirmo žvilgsnio tai atrodo trumpas laikotarpis, vis dėlto turite suprasti, kad šį laiką turėsite gyventi eikvodami savo asmenines lėšas, kurias kartu su savimi atsivešite į Angliją.

Kadangi šioje šalyje nuoma nėra pigi, pirmosiomis savaitėmis patariama taupyti, o tuo atveju, jei Lietuvoje turite giminių, nepamirškite, kad siuntos Lietuva Anglija taip pat gali būti labai puiki išeitis, padedanti išvengti didelių išlaidų ir kurį laiką gyventi pasitelkiant iš Lietuvos atsiųstas lauktuves.
Populiariausi alkoholiniai gėrimai

BrendisKiekvienoje pasaulio šalyje yra vis kitokios tradicijos. Jos įtakoja ir alkoholinių gėrimų vartojimą. Tai reiškia, kad skirtingų kultūrų žmonės yra pratę vartoti skirtingos rūšies alkoholinius gėrimus. Tačiau suprantama, kad bėgant laikui ir dėka sparčių globalizacijos procesų kai kurie alkoholiniai gėrimai tapo bendriniais, t.y. priimtinais ir neretai vartojamais daugelyje skirtingų kultūrų.

Vynas

Tai yra vienas iš populiariausių alkoholinių gėrimų, kurį yra pamėgę milijonai žmonių iš viso pasaulio. Šiandien yra įsikūrę labai daug vyno mylėtojų klubų, o taip pat negalima pamiršti ir pačių įvairiausių vynų degustacijų, kuriuos reguliariai organizuoja vyndariai ir vynų pardavėjai. Tai labai plati ir puikiai išsivysčiusi sritis. Pasaulyje vyndarių yra tūkstančiai, o tai reiškia, kad ir skirtingo vyno rūšių yra begalė – tai patenkina bene kiekvieno vartotojo poreikius ir išskirtinį skonį. Įprastai vynas yra vartojamas vakarienės metu arba jai pasibaigus. Tačiau, jei kalbėtume apie Ispaniją, turbūt nekartą esate girdėję, kad joje gyvenantiems žmonėms nuo seno yra įprasta su kiekvienu patiekalu išgerti po vyno taurę. Taigi, akivaizdu, kad viskas priklauso nuo tradicijų ir žmonių įpročių.

Brendis

Tai stipresnis alkoholinis gėrimas nei vynas, tačiau jis savo populiarumu nenusileidžia nei vynui, nei daugelio pamėgtam ir dažnai vartojamam alui. Tai labai senas gėrimas, kuris priskiriamas solidesnių gėrimų kategorijai. Dažnai žmonės jį vartoja po vakarienės. Taip pat brendis neretai geriamas kartu su kava. Be to, brendžiu mėgautis mėgsta ir cigarus rūkantys žmonės.

Alus

Tai vienas iš silpniausių alkoholinių gėrimų, kuris yra paplitęs po visą pasaulį. Dabar būtų sunku rasti pilnametystės sulaukusį žmogų, kuris bent kartą nebūtų paragavęs alaus. Šis alkoholinis gėrimas nuo seno buvo vartojamas labai įvairiose kultūrose, todėl šiandien galime skaičiuoti daugybę skirtingų jo rūšių.

Be abejo, alkoholio pasirinkimas priklauso nuo jūsų skonio. Jei vartodami jį pasirinksite ir tinkamus maisto produktus, galėsite pajusti dar gilesnes skonines savybes. Žinoma, negalima pamiršti, kad bet kokios rūšies alkoholiniai gėrimai turi būti vartojami atsakingai – jais nereikėtų piktnaudžiauti.