Prezervatyvai pigiau siūlomi elektroninėse parduotuvėse

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Prezervatyvai pigiau

Kokios priemonės yra saugiausios kovojant su lytiniu keliu plintančiomis ligomis ir bandant užkirsti kelią nepageidaujamam nėštumui? Žinoma, kad populiariausias atsakymas gali būti – susilaikymas. Tačiau tai tikrai nėra išeitis, kurią norėtų pasirinkti didžioji dalis pasaulio gyventojų.

Be abejo, kad kiekvienas žmogus turi vienokią ar kitokią nuomonę. Vieni mano, kad saugiausia, jei moterys naudoja kontraceptines tabletes. Tuo tarpu kiti mano, kad labai geras būdas yra kontraceptinė spiralė. Tiesą sakant, kiek žmonių – tiek ir nuomonių. Tačiau negalima paneigti elementaraus ir visuotinai žinomo fakto. Prezervatyvai yra pačios populiariausios kontraceptinės priemonės.

Ir, žinoma, populiarumas labai dažnai eina koja kojon su įvairiais mitais. Būtent dėl kai kurių vartotojų tarpe sklandančių mitų, jie ima manyti, kad kur kas geriau pasirinkti kitas apsisaugojimo priemones. Tačiau tai nėra tiesa. Jei pasidomėtumėte, koks yra prezervatyvų teikiamos apsaugos lygis – suprastumėte, kad mitai telieka mitais.

Žinoma, vienas populiariausių mitų yra susijęs su greitu prezervatyvų plyšimu. Laimei, tai yra tik mitas. Šiuolaikinėje prezervatyvų rinkoje dalyvauja daugybė gamintojų, kurie savo produkciją parduoda visame pasaulyje. Todėl visiškai natūralu, kad jie yra labai griežtai prižiūrimi ir kontroliuojami. Kiekvienas prezervatyvas, kuris pasiekia parduotuvių lentynas, yra labai kruopščiai patikrinamas, testuojant jį su tam pritaikytais techniniais įrenginiais. Taip, jūs supratote teisingai – kiekvienas prezervatyvas nukeliauja ilgą ir kruopštų patikros procesą. Kitu atveju, nei vienas iš jų negalėtų pasiekti vartotojų, nes tai draustų šią sritį kontroliuojančios tarptautinės institucijos.

Todėl jei girdite aplinkinius kalbant, kad prezervatyvai greitai plyšta, tokias kalbas vertinkite labai skeptiškai. Jei prezervatyvai yra naudojami tinkamai, vadovaujantis visomis instrukcijomis, jie yra labai patikimos apsaugos priemonės.

Taigi, tęsiant toliau, verta paminėti ir dar vieną daugeliui puikiai žinomą mitą. Kai kurie žmonės mano, kad pigios prekės yra nekokybiškos prekės. Laimei, paralelės tarp šių dviejų veiksnių tikrai nėra. Ypač tuomet, kai kalbame apie prezervatyvus. Jei matote, kad maisto prekių parduotuvėse ar vaistinėse parduodami prezervatyvai yra pakankamai brangūs, o elektroninėse parduotuvėse jie siūlomi labai žemomis kainomis – nemanykite, kad skiriasi jų kokybė.

Tai iš tų pačių gamintojų atkeliaujantys prezervatyvai, kurių kokybė atitinka visus aukščiausius standartus. Jų kainą nustato patys pardavėjai, todėl visikai suprantama, kad fizinėse prekyvietėse ji bus gerokai didesnė. Tuo tarpu internetinėse parduotuvėse prezervatyvai pigiau parduodami jau daugybę metų. Tai suteikia palankesnes sąlygas vartotojams. Už tą pačią kainą, kurią matote fizinėse parduotuvėse, internete neretai galite įsigyti bent du ar tris kartus daugiau prezervatyvų. O tuo atveju, jei pasinaudojate reguliariai taikomomis nuolaidomis ir patraukliomis akcijomis – už ypač prieinamą kainą galite įsigyti daugybę jums tinkančių prezervatyvų. Ką gi, akivaizdu, kad mitų yra ne vienas ir ne du – tiesiog visuomet reikėtų vadovautis sveika logika, kuri padės jums priimti teisingą sprendimą.Parašykite komentarą