Ką daryti sugedus telefonui?

4.00 avg. rating (88% score) - 1 vote

Ar kada nors teko patirti telefono gedimus? Nesijauskite vieni! Kaip ir bet kurie kiti įrenginiai, taip ir išmanieji telefonai, gali būti pažeisti dėl natūralaus nusidėvėjimo ar po tam tikrų įvykių. Yra keletas požymių, aiškiai rodančių, kad jau pats laikas kreiptis į telefonų taisyklą. Kai savo mobiliajame telefone aptinkate kažką neįprasto arba pastebite, kad jis pradėjo netinkamai veikti, greičiausiai atėjo metas apsilankyti pas profesionalius telefonų meistrus.

Dažnai žmonės nepaiso įvairių smulkių telefonų gedimų ir toliau jais naudojasi, kol galiausiai jau būna per vėlu kreiptis į meistrus ir tenka ieškoti kito įrenginio. Kad taip nenutiktų, net ir esant smulkiems pažeidimams, pavyzdžiui, ekrano įtrūkimams ar pastebėjus, kad prietaisas stringa ir lėčiau veikia, tikrai verta kreiptis į telefonų taisyklą. Paprastai remonto kaina bus mažesnė nei naujo prietaiso pirkimas. Rekomenduojama rezervuoti laiką pas meistrus ir taip nelaukti eilėse.

Ženklai, rodantys, kad jūsų telefonui reikalingas taisymas:

1.  Vandens žala. Jeigu ant telefono pateko daug vandens ir jis nebuvo tinkamai išdžiovintas, pastebėsite, kad jo korpusas išsipūtė arba prietaisas tiesiog nustojo veikti. Telefoną, kuris patyrę vandens žalą, galima išgelbėti tik tuo atveju, jeigu juo pasirūpinama iškart po skysčių patekimo. Visais kitais atvejais, tikėtina, kad telefonui reikės pakeisti labai daug komponentų, o tai ne visada naudinga finansiniu atžvilgiu.

2.  Įskilęs ekranas. Pažeistas telefono ekranas gadina bendrą vaizdo matomumą ir įtakoja jutiklinio ekrano funkcijas. Sunkesniais atvejais net gali dingti dalis vaizdo ant ekrano. Tokiais atvejais reikia keisti ekraną nauju.

3.  Sugedęs garsiakalbis. Kai taip nutinka tampa nepatogu kalbėtis, nes garsai būna pernelyg tylūs, iškraipyti arba tampa net neįmanoma susikalbėti su pašnekovu.

4.  Atminties trūkumas. Tą galima suprasti, jei telefonas pradeda strigti ir per lėtai veikti. Galima tiesiog ištrinti kai kurias nenaudojamas programas, bet verčiau jau kreiptis į meistrus ir pasiteirauti, ar įmanoma įdiegti naują vidinį atminties modulį.

5.  Trumpas baterijos veikimo laikas. Galima keisti bateriją arba tiesiog įsigyti naują telefoną.6.Sugedusi kamera. Neryškios nuotraukos ir netinkamas fokusavimas – požymiai, kad telefono kamera genda. Kartais pakanka tik tinkamai ją išvalyti.