Nori tapti didesnių?

Jau antrus metus esame yra su Jumis. Per tą laiką buvo visko, kartu augome ir užaugome. Šiemet, sugalvojome surizikuoti ir sudalyvauti Login apdovanojimuose kaip Pirkti Instagram sekėjus. Mes suprantame, kad turbūt nelaimėsime šioje kategorijoje, bet nors pabandysime dalyvauti. Viskas ko mes norėtumėm, tai susilaukti palaikymo iš Jūsų bei būtent Jūsų balsų. Žinome, jog po to seks antras turas ir komisija išrinks galiausiai savo nugalėtojus. Mes nesiekiame laimėti, mums svarbu ar Jūs vertinate mus kaip tokį projektą ir kiek esame Jums svarbūs.

Todėl net nelaimėję šio apdovanojimo, tačiau sulaukę Jūsų palaikymo ir balsavimo – mes būtumėm laimingi. Tai būtų stimulas mums dar labiau pasistengti ir įvesti dar daugiau naujovių ateityje.

Ar mes to verti? Spręsti Jums! Mūsų tikslas būtų tiesiog įrodyti, jog toks salyginai mažytis projektas gali „pakovoti“ ir sulaukti palaikymo bei Jūsų balsų. Įrodyti jog viskas įmanoma ir būti pavyzdžiu kitiems tokiems mažiems kaip mes.

Kaip jau minėjome, be Jūsų mes būtumėm niekas. https://krvi.lt/noriu-patalpinti-straipsni/ mes kuriame kartu, yra tokių vartotojų, kurie su mumis nuo pat pirmų dienų. Kartu mes galime daugiau, galime įrodyti jog nepaisant mūsų dydžio, mes galime daugiau.

Ačiū visiems mūsų nariams, visiems kas naudojasi mūsų paslaugomis ir visiems kurie balsuoja už mus šiuose apdovanojimuose.


Internete publikuojami Lietuvos skelbimai

Lietuvos skelbimai

Nemokami internetiniai Lietuvos skelbimai siūlo begalę privalumų kiekvienam interneto vartotojui. Anuomet norėdami surasti mus dominančius pasiūlymus ar patys paskelbti apie savo parduodamas prekes ar siūlomas paslaugas, turėdavome naudotis fizine spauda – laikraščiais, žurnalais ir kt. Tačiau dabar didžiąją dalį šių galimybių perėmė internetinė erdvė. Spausdinta reklama nebėra tokia populiari, kokia buvo anksčiau, todėl vis daugiau žmonių naudojasi internetinėmis reklamos priemonėmis.

Ir tai visiškai nestebina. Juk būtent internete savo skelbimus galime publikuoti neišleisdami nė cento. Tam taip pat nereikia skirti daug laiko ir pastangų, kadangi skelbimui sukurti ir paskelbti tereikia vos kelių akimirkų. Tai galime padaryti ne tik naudodamiesi savo kompiuteriu, bet ir planšete ar mobiliuoju telefonu. Viskas ko reikia, yra interneto ryšys. Dauguma žmonių renkasi internetinius skelbimus todėl, kad skelbimų portaluose lankosi labai didelė dalis vartotojų. Tai padidina tikimybę, kad kiekvienas ras būtent tai, ko ieško.

Galbūt pastebėjote, kad bene kiekvieną mėnesį internete atsiranda bent po vieną naują skelbimų portalą. Lietuvos skelbimai tampa vis populiaresni. Nepaisant to, kad jų pasiūla milžiniška, kiekvienas skelbimų portalo savininkas stengiasi pritraukti vis daugiau naujų lankytojų, o tai reiškia, kad jie sukuria puikias sąlygas savo vartotojams ir siekia, kad jų lankymosi portale patirtis būtų kuo geresnė.

Labai svarbu ir tai, kad internetiniuose skelbimų portaluose mes galime rasti beveik viską. Juose skelbiama apie pačias įvairiausias parduodamas prekes, paslaugas ir netgi visiškai nemokamai atiduodamus daiktus. Siūlomų prekių įvairovė yra milžiniška – nuo elektronikos prietaisų, iki transporto priemonių, drabužių, baldų ir kt. Paslaugos taip pat visiškai patenkina vartotojų poreikius – tai gali būti tiek maitinimo sritis, tiek ir renginių organizavimas.

Kai skelbimų portaluose yra toks didžiulis prekių ir paslaugų pasirinkimas, nebelieka jokios būtinybės naudotis spausdinta spauda. Kaip jau minėjome, internete publikuojami Lietuvos skelbimai yra nemokami, todėl galite būti ramūs, kad neprireiks patuštinti savo piniginės. Taigi, jei dabar galvojate apie internetinės reklamos priemones, kurios būtų nemokamos, skelbimai internete bus vienas iš geriausių pasirinkimų.


Reklamos agentūra: patarimai, norintiems išsirinkti geriausią reklamos partnerį

reklamos

Pastebėjus, jog net technologiškai naujausi gaminiai ar inovatyvios veiklos strategijos, aukšta darbuotojų kvalifikacija bei platus prekių/paslaugų asortimentas nepadeda didinti pardavimo apimčių, reikėtų atsakyti į klausimą, ar jūsų verslas visuomenėje pakankamai žinomas? Galbūt neseniai pradėjote verslą srityje, kurioje panašaus profilio konkurentų netrūksta? O gal priešingai – dirbate jau daug metų ir tikitės, jog klientai pas jus atkeliaus nostalgijos ar pažįstamų rekomendacijų vedini? Nesunku pastebėti, jog tiek vienu, tiek kitu atveju reikalinga reklamos agentura – įstaiga, teikianti įvairaus pobūdžio (kai kuriais atvejais – siauros specifikos) reklamos paslaugas.

Šiuo metu, kai rinkoje įsitvirtinti bando ne tik vietinės, bet ir tarptautinio masto kompanijos, sėdėjimas ir nieko neveikimas, o tiksliau – savęs guodimas ir teisinimas, jog klientų perkamoji galia sumažėjo dėl emigracijos, krizės, euro įvedimo bei daugelio kitų veiksnių (išskyrus paties paslaugos teikėjo ar prekių pardavėjo kaltės) reiškia ne ką kitą, kaip verslo žlugimą. Nevilioja tokia perspektyva? Tuomet ieškokite sprendimų iš susidariusios netenkinančios padėties. Profesionali reklamos agentūra, gebanti identifikuoti jūsų pirkėjų tikslinės grupės poreikius, įvertinti konkurentų atliekamus veiksmus reklamos srityje, sukurti individualiai tinkamiausias reklamos strategijas bei jas įgyvendinti, yra būtent tai, ko reikia jums ir kiekvienai įmonei, siekiančiai pritraukti didesnius klientų srautus.

Užsakovui labai svarbu išsirinkti tinkamą partnerį reklamos kūrimui bei įgyvendinimui. Tai – atsakingas sprendimas, kadangi ir reklamos srityje naujos agentūros auga „kaip ant mielių”. Atsakymai į pateiktus klausimus gali padėti padėti apsispręsti.

  • Ar reklamos agentūra jau yra dirbusi su identiškos verslo krypties bendrove?

Nors, kalbant apie reklamą, kiekvienas atvejis reikalauja rinkos analizės bei individualių sprendimų, faktas, jog reklamos agentūra, kuri jau yra turėjusi identiškos veiklos srityje besispecializuojantį klientą, leidžia tikėtis dar efektyvesnių rezultatų: geriau suvokiami klientų poreikiai, galima remtis turėta patirtimi ir tuo pasinaudoti sprendžiant, kurias strategijas naudoti, o ko geriau atsisakyti. Jei yra galimybė (dažniausiai tai atsiremia į turimą biudžetą), visada geriau pasitikėti profesionalais, o ne rizikuoti ir būti bandomuoju triušiu.

  • Kokie jos atlikti darbai bei turėti klientai?

Paprašykite atliktų darbų pavyzdžių. Visi specialistai turi savotišką braižą, kuris gali būti nepriimtinas jums asmeniškai ar tiesiog nebūti tinkamas jūsų prekei/paslaugai.

  • Ar jums asmeniškai priimtini visi reklamos agentūros, su kuria ketinate bendradarbiauti, komandos nariai?

Idealiausia, kai kliento darbas reklamos srityje neapsiriboja sutarties pasirašymu bei pinigų pervedimu – reikia kuo aktyviau įsilieti į procesą. Jei ketinate ketinate laikytis tokios rekomenduojamos praktikos, artimiau susipažinkite su komandos nariais ir įsitikinkite, ar visi, kaip asmenybės ir specialistai, jums priimtini?

 

  • Kokio masto yra reklamos agetūra bei jos nustatyti įkainiai?

Agentūros dydis bei populiarumas tiesiogiai įtakoja ir kainas, tad, natūralu, jog daugeliu atveju finansinės galimybės tampa viena pagrindinių sprendimą įtakojusia priežastimi.


Vakarėjanti visuomenė vis labiau linkusi naudotis buities pagalbininkų paslaugomis

Turbūt kiekvienas Lietuvos gyventojas pastebėjo augančią įvairiausių paslaugų, kurios pradeda tvarkytis namų buityje paklausą. Kad atsirastų paslaugų paklausa turi atsirasti atitinkamas jų poreikis, todėl galima teigti, jog Lietuvos vartotojai vis dažniau naudojasi tokio tipo paslaugomis. Tai perkraustymo paslaugos Vilniuje, namų tvarkytojų paslaugos, taip pat įvairiausių buities meistrų paslaugos. Jei dar prieš dešimtmetį ar šiek tiek seniau, žmonės buvo labiau linkę savo namų buitį tvarkytis patys, tai šiai dienai galima teigti, jog didžioji dalis Lietuvos gyventojų pasvajoja, o kai kurie sau ir leidžia pasinaudoti paslaugomis, kurios susijusios su namų ūkio priežiūra.

Pastaruoju metu itin išpopuliarėjo namų valytojų ir tvarkytojų paslaugos. Dažniausiai šiomis paslaugomis naudojasi verslininkai ar kiti didesnes nei vidutines pajamas gaunantys asmenys, kurie tingi, negali ar neturi laiko plauti, valyti ir tvarkyti savo namus. Tokiems asmenims kvalifikuotą pagalbą yra pasiruošusios pasiūlyti namų tvarkymo įmonės, kurių darbuotojos išskalbia skalbinius, išplauna namus, iššluosto dulkes ir atlieka panašius namų ruošos darbus.

Kita ganėtinai išpopuliarėjusi paslauga – meistrų įmonės iškvietimai į namus. Žmonėms, kurie patys nemoka atlikti tokių buities darbų kaip elektros taisymas, santechnikos remontas ar kokios nors lentynos pakabinimas, į pagalbą atskuba įmonės, kurios į kliento namus atsiunčia kvalifikuotą santechnikos, elektros arba staliaus darbų meistrą, kurie sutvarko iškilusius nesklandumus.

Na ir veikiausia pačia populiariausia namų buities paslauga galėtume vadinti – pagalba persikraustant. Kintantis gyvenimo ritmas ir gerėjantis susisiekimas su visu pasauliu, skatina įvairaus amžiaus ir visuomenės sluoksnių asmenis vis dažniau keisti gyvenamąją vietą. Kartu su gyvenamosios vietos keitimu seka tam tikri rūpesčiai, kuriuos išspręsti yra pasiruošusios perkraustymo paslaugas teikiančios įmonės. Perkraustymo paslaugos Vilniuje itin patrauklios tiek jaunoms šeimoms, tiek pasiturintiems asmenims, tiek ir žmonėms, kurie nori pergabenti didelių gabaritų krovinį. Šių įmonių dėka per kelias valandas, klientų daiktai ir baldai pervežami į naujus namus.

Taigi apibendrinant galima teigti, jog dar tik prasideda įvairiausių buities paslaugų klestėjimo pradžia. Kuo toliau tuo daugiau žmonių pasineria į kasdienio gyvenimo rūpesčius ir tiesiog nebeturi laiko patys tvarkytis savo namuose, tokiu atveju lieka vienintelis pasirinkimas – naudotis įvairiausiomis paslaugomis, kurios tai padaro už juos.


Krikštynų atributika

Dabar kiekvienas krikštynų atributiką gali pirkti internetu – visos dekoracijos yra siūlomos pagal įvairių švenčių tradicijas. Internete yra daug el. parduotuvių, kurios gali suteikti ir nemažai nuolaidų – tai leis jums sutaupyti gana nemažą pinigų sumą. Perkant įvairias dekoracijas, reikėtų jas rinktis tik gerai žinomose el. parduotuvėse, nes ne kiekvienas pardavėjas šiuo metu užsiima sąžininga prekyba. Taip, internete visada galima išvysti įvairiausių istorijų, kuriose pasakojama kaip kai kurie žmonės buvo apgauti. Blogiausia tai, kad tokie informaciniai straipsniai ne visada padeda išvengti bėdų kitiems žmonėms – jie vis tik pasimauna ant to paties kabliuko.

Norintiems saugiai įsigyti įvairias šventines dekoracijas, pirmiausia reikėtų detaliai apžvelgti ir šventės pobūdį bei organizavimo ypatumus. Jeigu krikštynų šventėje viskas turės būti puošnu, faktas, kad jums nepakaks eilinių girliandų ir t.t. Jums reikės pirkti ir kitas dekoracijas, kuriomis galėtumėte papuošti bažnyčią ar šventės vietą. Tokių papuošimų reikės gana nemažai, priklausomai nuo šventės vietos bei turimo biudžeto. Jeigu į krikštynas susirinks daug žmonių, faktas, kad nemažai išlaidų patirsite ir nuomodamiesi vietą, bet čia ne viskas – tos išlaidos bus nemažos, nes tą šventinę vietą reikės papuošti – teks pirkti gėles, įvairius papuošimus t.t.

Besidomint kokia yra šių laikų krikštynų atributika, reikėtų paminėti, kad kiekviena tokia šventė yra skirtinga ir kiekviena jų yra organizuojama vis kitaip. Kai kurie tėvai mažai dėmesio skiria bažnyčiai – simboliškai nuvyksta tik artimieji žmonės, todėl bažnyčios puošimas tokiais atvejais nėra būtinas, na nebent vieną kitą dekoraciją tikrai reikėtų paruošti. Daugiausia dėmesio reikėtų skirti  šventės vietai. Ji turėtų būti papuošta, bet nepamirškite, kad į tokią šventę susirenka ir nemažai vaikų, tad didžiausia problema bus ne atributai, o būtent vaikų užimtumas. Perkant krikštynų atributiką, būtinai rinkitės el. parduotuves, nes jose jūs tikrai galėsite nemažai sutaupyti. Daugiau išlaidų patirsite kuomet ruošitės pačiai šventei. Siūlytume labiau pasidomėti vaikų užimtumu t.y. pasidomėti ką surengti vaikams, jog jiems tokioje šventėje būtų linksma. Visada krikštynų metu reikėtų labiau rūpintis vaikais, tai nėra suaugusių šventė.


Suknelės pirkimas internetu

Iš el. parduotuvių norėtumėte įsigyti pačias gražiausias sukneles, bet nežinote kurioje būtų pateikiamas pats didžiausias jų asortimentas? Įvairių moteriškų drabužių pasiūla internete yra milžiniška – jums reikia rinktis tik tas el. parduotuves, kurios jau yra patikrintos kitų pirkėjų. Tiesiog internete yra nemažai atsiliepimų sistemų, kuriose galima rasti naudingos informacijos apie konkrečius pardavėjus. Ne paslaptis, kad dauguma el. parduotuvių priklauso būtent paprastiems žmonėms, todėl ieškant atsiliepimų, paieškos sistemose reikia vesti jų vardus bei pavardes.

Norinčioms suknelės už mažą kainą, pirmiausia reikėtų apžvelgti specializuotas el. parduotuves. Matote, jeigu jums reikia proginės suknelės, tada jos internete ieškoti turėtumėte ne įprastose rūbų parduotuvėse, o būtent internetiniuose salonuose. Tokiuose proginių rūbų salonuose visos suknelės yra tiek parduodamos, tiek ir nuomojamos. Būtina žinoti, kad šie salonai internete nurodo tik savo siūlomų suknelių katalogą – norint išsinuomoti ar nusipirkti, dažniausiai tenka vykti į vietą. Dėl pirkimo yra visokiausių išlygų – jos gali būti pristatomos per pašto tarnybas, bet jeigu kalbame apie nuomą, jums reikėtų ko gero vykti į vietą – ten ir pasimatuoti būtų paprasčiau.

Kas liečia įprastą garderobą t.y. laisvalaikio sukneles, jas jūs galite pirkti tradicinėse el. parduotuvėse. Jose yra prekiaujama visais moteriškais drabužiais. Suknelės yra labiausiai perkamos, todėl vos ne kiekviena el. parduotuvė gali jas pasiūlyti už neblogą kainą. Tiesa, kai kurios el. parduotuvėse net gi prekiauja tik jomis – kitur galbūt nerasite jokių kitų rūbų. Norinčioms geriausių kainų bei didžiausio asortimento, sukneles siūlytume rinktis ne skelbimų portaluose, o būtent specialiose el. parduotuvėse, kur prekiaujama tik jomis bei prie tų suknelių tinkančia avalyne. Dažniausiai suknelių el. parduotuvės siūlo ir papildomus aksesuarus, kurie kuo puikiausiai derės prie viso garderobo.

Internete jums nemažą dėmesį reikėtų skirti būtent pardavėjo reputacijos apžvalgai. Matote, ne kiekvienas gali pasiūlyti kokybiškas sukneles, tuo labiau – už mažą kainą. Visada gali pasitaikyti visokiausių niuansų ar net nuostolių, todėl čia ir reikėtų labiau pasidomėti ar pasirinktas pardavėjas nėra sukčius. Visada pasidomėkite kas stovi už pasirinktos el. parduotuvės.


Kaip atskirti profesionalų fotografą nuo mėgėjo?

bernvakarisNuotraukose užfiksuojamos gražiausios ir įsimintiniausios gyvenimo akimirkos, kurios atmintyje su laiku kartais priblėsta, todėl nieko nuostabaus, kad daugelis, kurie nori turėti gražias fotografijas, kreipiasi į profesionalus. Visgi, reikia pripažinti, kad šiuo metu fotografų ir tų, kurie galvoja, kad yra fotografai, nes turi profesionalų fotoaparatą, yra išties daug, todėl atskirti, kuris yra profesionalas, o kuris mėgėjas gali būti sudėtingiau nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Štai keletas naudingų patarimų, kurie padės jums „neužsirauti“ ant diletanto.

Visų pirma, apie fotografą labai daug pasako jo teikiamų paslaugų kaina. išties gerų fotografų paslaugos nėra pigios, viena fotosesija kainuoja apie tūkstantį eurų. Taip, nepigu, tačiau už kokybę tenka mokėti. Taigi, pigi fotosesija savo galutiniu rezultatu jus gali ir nuvilti. Be to, prieš samdydami fotografą paklauskite, kada būtų galima tikėtis gauti nuotraukas, jei jis pareikš, kad po savaitės, bėkite kuo toliau, nuo tokio „profesionalo“. Atminkite, kad fotosesija tai tik viena fotografo darbo dalis, po jos jam dar teks retušuoti ir padailinti nuotraukas, o tai sudėtingas ir išties ilgas procesas.

Visų antra, profesionalus fotografas būna pilnas idėjų ir pasiūlymų, kaip padaryti nuotraukas įdomesnes. Jei fotografas jus sustato į gražią eilutę ir tik keičia nuotraukose pozuojančius žmones, vargu ar tokia vestuvių ar krikštynų fotosesija jus pradžiugins, todėl iš anksto aptarkite, ką norėtumėte matyti savo nuotraukose. Kita vertus, yra ir kitas variantas – fotografas turi per daug crazy idėjų, kurios jums gali tiesiog „nelipti“. Visgi, tikras profesionalas niekada nevers jūsų daryti, tai ko nenorite, vien tam, kad galėtų pažiūrėti, kaip jo sugalvota idėja atrodo nuotraukose.

Ir galiausiai, renkantis fotografą, pasitikėkite savo akimis, jos geriau nei bet kas kitas gali pasakyti ar jūsų pasirinkto fotografo darytos nuotraukos yra gyvos, ar jose esančių žmonių akys spinduliuoja laime ir pakilia nuotaika, ar nuotraukos originalios ir kokybiškos.

Visgi, jei nesate tikras ar jūsų fotosesija Vilniuje po senamiesčio stogais bus vykusi, nepatingėkite atlikti namų darbus ir paklausinėti buvusių klientų atsiliepimus apie pasirinktą fotografą. Ieškant krikštynų ar šventės fotografo ir norint sutaupyti galima peržvelgti Masinis.lt pasiūlymus – ten dažnai galima rasti gerų akcijų. Sėkmės!


Elektronikos dalys bei kabeliai internetu parduodami pigiausiai

Ieškote el. parduotuvių, kuriose visa kompiuterinė technika bei elektronika būtų siūloma mažiausiomis kainomis? Galbūt ieškote tik kažkokių priedų? Internete dabar yra siūloma viskas, tačiau didžiausias privalumas yra tas, jog ko gero nėra tokios el. parduotuvės, kuri siūlytų didesnes kainas nei prekybos centrai ar standartinės fizinės parduotuvės. Čia įvairiausi kompiuterių komponentai, dalys, kabeliai, laikmenos bei kiti priedai yra parduodami mažiausiomis kainomis. Būtina žinoti, kad tos el. parduotuvės net nebando įkišti kažkokių nekokybiškų gaminių – jeigu renkatės tinkamai, tai patikima el. parduotuvės jums pasiūlys kokybiškiausius gaminius prieinamomis kainomis. Taip pat vertėtų žinoti, kad yra tokių el. parduotuvių, kurios siūlo ir naujus, ir naudotus gaminius, tad jeigu jums reikia kažkokių elektronikos dalių, siūlytume pagalvoti apie naudotų įsigijimą.

Kas liečia įvairius kabelius, laikmenas ar elektronikos dalis, turėtumėte žinoti, kad įprastos remonto taisyklos dažniausiai pačios užsakinėja naudotas dalis klientų technikos tvarkymo metu. Matote, dalys bei atskiri komponentai genda kur kas rečiau, priklausomai nuo dalių tipo. Jeigu jums reikia kažkokių kabelių ar jungčių, faktas, kad naujų gaminių pirkti jums nėra būtina – galite kuo puikiausiai naudoti ir jau naudotus priedus. Jų kaina bus mažesnė. Kalbant apie elektronikos dalių keitimą, čia jau kaip minėjome – kai kurios taisyklos net pačios užsakinėja iš šių el. parduotuvių, nes jos gali pasiūlyti palankias kainas.

Jeigu norite sutaupyti, turėtumėte apskritai pamiršti tuos tradicinius prekybos centrus – negi dar nepastebėjote kokius prekių antkainius jie užkelia? Internetu tie patys gaminiai kainuoja gerokai pigiau ir čia kalbame net ir apie naują produkciją. Ne tik naudoti priedai yra pigesni – internete visa elektronika bei jos priedai kainuoja mažiau. Čia lygiai ta pati situacija kaip ir perkant bet kokio tipo prekes iš el. parduotuvių – internete visada  kaina bus mažesnė, nes čia pardavėjų antkainiai nėra tokie dideli.

Jeigu ieškote patikimų el. parduotuvių, kurios galėtų pasiūlyti reikiamus elektronikos priedus, siūlytume jų ieškoti specializuotuose el. parduotuvių kataloguose arba turėtumėte pasinaudoti paieškos sistemomis – veskite prekės pavadinimą ir rasite geriausius pardavėjus.


Telekomunikacijos neatskiriama šių dienų dalis

technology-792181__180Telekomunikacijos supa mus beveik visur. Tai ir internetas, televizija, radijas, telefonas. Norint visą tai turėti namuose ar biure būtinas šių tinklų projektavimas ir įrengimas. Tiesa, mobiliuoju telefonu ar radijo aparatu galima naudotis ir be jokių papildomų tinklų įrengimų, tačiau kokybiškam interneto veikimui, platesniam televizijos kanalų pasirinkimui reikalingi tam tikri inžinieriniai tinklai, kuriuos sudaro kabeliai ir įvairi įranga.

Tinklų projektavimas bei instaliavimas dažniausiai atliekamas įrengiant naujas ar rekonstruojant patalpas, kadangi dažnu atveju tinklai slepiami sienose, po grindimis, lubose ar kitose vietose, kur negadintų bendro vaizdo. Žinoma, yra galimybė tai atlikti ir nedarant didelių pakeitimų, slapstant kabelius loveliuose, o reikalingą įrangą kitose „nematomose“ vietose, taip šiek tiek sutaupant.

Šiuo metu projektuojant interneto tinklą neapsieinama be trapaus, tačiau ypatingai didelę spartą užtikrinančio šviesolaidinio interneto. Šviesolaidiniai tinklai reikalauja labai didelio kruopštumo, tikslumo ir įrangos, leidžiančios tinklus tiesti dideliu atstumu, neprarandant nei kokybės, nei spartos. Siūloma FTTH architektūra užtikrina pačią aukščiausią spartą, nes šviesolaidis eina iki pat interneto naudotojo buto ar patalpos, sugadinus kabelį (perlaužus, nutraukus ar panašiai) ryšio sutrikimų nepatiria kiti naudojai. Tačiau jei pastate įsikūrę labai daug naudotojų susidaro labai daug kabelių, reikalingas didelis kiekis kabelio dėžučių, todėl gali kilti problemų dėl įrengimo, trūksta vietos. Su tokiomis problemomis dažniau susiduria senesnės statybos daugiaaukščių gyventojai ir seno tipo biurų pastatuose įsikūrę įmonės. Naujuose statiniuose tai neretai jau būna numatyta.

Be šviesolaidinių tinklų, telefonų linijų telekomunikacijos tinklų projektavimas dažnai susiduria ir su individualiais pageidavimais. Siekiant užtikrinti aukštą raišką reikalingas kokybiškas televizijos įrengimas, gali prireikti ir vidinio tinklo kūrimo, kuris leistų patogiai dalintis informacija tarp vidaus kompiuterių ar įrengimų, saugumo sumetimu, neturint jokių fizinių galimybių prisijungti prie išorinio tinko. Tokios sistemos nėra populiarios, tačiau naudojamos, o jų įrengimas reikalauja tam tikrų žinių ne tik projektavimo, bet ir saugumo srityse.

Telekomunikacijos tinklų projektavimas, patikėjus tai patyrusiems specialistams, nekels didelių rūpesčių ir padės išspręsti kylančius klausimus. Dažnu atveju norai nesutampa su galimybėmis, tad sugaištama šiek tiek daugiau laiko kompromiso paieškoms. Tuo tarpu jei darbus apsiima daryti nepatyrę specialistai ar imamasi savarankiško projektavimo, dėl galimybių nebuvimo gali kilti didelių finansinių ir laiko nuostolių.


Drabužiai internetu pigiau

Mąstote kur kokybiški drabužiai internetu būtų įsigyjami už patraukliausią kainą? Svarbiausia ne kur, o kaip. Yra ne viena vieta, kur rūbų pasirinkimas yra milžiniškas, tačiau tai nereiškia, kad visose vietose vyrauja gana patrauklūs pasiūlymai. Norint mažų kainų, būtina pasidomėti ir alternatyvomis – ne tik el. parduotuvėse jūs gausite geriausią produkciją už mažą kainą. Pigūs rūbai visada bus parduodam per specialius išpardavimus, o tiksliau per kokius – klabame žemiau.

Verta pastebėti, kad nemažai žmonių apskritai nesidomi sezoniniais rūbų išpardavimais, nors per juos galima sutaupyti bene labiausiai. Per tokias akcijas visada siūloma rinktis ne tik prekybos centrus, bet ir el. parduotuves. Turite žinoti, kad el. parduotuvėse pateikiamos kainos ne visada bus tokios pačios – ateis metas kada tų rūbų kainos ženkliai nukris. Tai būna per išpardavimus. Tuo norime pabrėžti, kad jeigu ieškote gražių drabužių ir jau kažką nusižiūrėjote – neskubėkite pirkti, nes vėliau kaina gali nukristi. Pavyzdžiui, prieš vasarą drabužių kainos buvo vienokios, o dabar jos žymiai mažesnės. Tai buvo todėl, kad vasaros sezono pradžia prasideda su lig pirmąją kalendorinės vasaros diena. Prieš vasarą pardavėjai sukėlė kainas, o kai jau pasibaigė tas bumas, jos nuleidžiamos, kad būtų greičiau išparduodamas likutis. Juk ir jūs vasariškus rūbus pirkote pačioje pradžioje ar net pavasario gale? Tas pats taikoma ir su rudeniu bei vasaros pabaiga. Tai reiškia, kad vasaros gale arba rudens pradžioje įvairių striukių kainos pakils, tačiau po poros savaičių ar kiek ilgiau, jos nukris.

Kitas variantas sutaupyti – rinktis grupinių portalų paslaugas. Nustebsite, bet tuose portaluose dažniausiai nėra organizuojamas el. parduotuvių pritraukimas – būtent pačios el. parduotuvės deda savo prekes į tokius portalus. Tai reiškia, kad jeigu ieškote mažų kainų, turėtumėte pasidomėti ir šiais portalais. Jeigu kažkokioje el. parduotuvėje nusižiūrėjote kažkokias, tarkime – kelnes, neskubėkite jų pirkti. Pirmiau pažiūrėkite ar populiariausi grupinių pirkimų portalai nerodo, kad galima šias kelnes įsigyti pigiau – tokius skelbimus ten talpina pačios parduotuvės. Tai būtų vienas iš lengvesnių būdų sutaupyti, o tai taikoma tada kai yra perkami bet kokie rūbai internetu.