Nori tapti didesnių?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Jau antrus metus esame yra su Jumis. Per tą laiką buvo visko, kartu augome ir užaugome. Šiemet, sugalvojome surizikuoti ir sudalyvauti Login apdovanojimuose kaip Pirkti Instagram sekėjus. Mes suprantame, kad turbūt nelaimėsime šioje kategorijoje, bet nors pabandysime dalyvauti. Viskas ko mes norėtumėm, tai susilaukti palaikymo iš Jūsų bei būtent Jūsų balsų. Žinome, jog po to seks antras turas ir komisija išrinks galiausiai savo nugalėtojus. Mes nesiekiame laimėti, mums svarbu ar Jūs vertinate mus kaip tokį projektą ir kiek esame Jums svarbūs.

Todėl net nelaimėję šio apdovanojimo, tačiau sulaukę Jūsų palaikymo ir balsavimo – mes būtumėm laimingi. Tai būtų stimulas mums dar labiau pasistengti ir įvesti dar daugiau naujovių ateityje.

Ar mes to verti? Spręsti Jums! Mūsų tikslas būtų tiesiog įrodyti, jog toks salyginai mažytis projektas gali „pakovoti“ ir sulaukti palaikymo bei Jūsų balsų. Įrodyti jog viskas įmanoma ir būti pavyzdžiu kitiems tokiems mažiems kaip mes.

Kaip jau minėjome, be Jūsų mes būtumėm niekas. https://krvi.lt/noriu-patalpinti-straipsni/ mes kuriame kartu, yra tokių vartotojų, kurie su mumis nuo pat pirmų dienų. Kartu mes galime daugiau, galime įrodyti jog nepaisant mūsų dydžio, mes galime daugiau.

Ačiū visiems mūsų nariams, visiems kas naudojasi mūsų paslaugomis ir visiems kurie balsuoja už mus šiuose apdovanojimuose.Parašykite komentarą