Vestuvių planuotoja: kuo ji gali padėti?

Galvojate pasisamdyti vestuvių planuotoją, kad ši padėtų surengti tokias vestuves kokių trokštate? Tai yra tikrai palankus sprendimas – šių specialisčių dėka galite ne tik atšvęsti tokią didingą šventę taip kaip norite, bet ir tuo pačiu lengviau įsisprausti į tam tikrus biudžeto rėmus. Vestuvių planuotojos gali pasirūpinti viskuo – jums gali tekti net gi nieko nedaryti, tik papasakoti ko norite ir tiek, o tada jau pasirinkta specialistė gali viską suorganizuoti savomis jėgomis. Tad apibendrinkime – ką šiuo atveju jums gali pasiūlyti profesionali vestuvių planuotoja.

Jeigu norite nusimesti visą planavimo naštą nuo pečių, tai šios specialistės samdymas yra puikus sprendimas. Jums nebetektų skirti daug laiko t.y. nebeprivalėsite skambinėti į įvairias sodybas, neturėsite ieškoti muzikantų, vedėjų ir t.t. Būtent šios specialistės dėka, viskas būtų suorganizuojama be jūsų pastangų. Būtina pastebėti, kad vestuvių planavimo specialisčių darbas yra itin reikalingas norintiems viską atlikti laiku – jos suorganizuoja visą šventės dieną pagal grafiką, numato įvairiausius nesklandumus ir t.t. Būtent dėl šios priežasties siūlytume pasinaudoti jų paslaugomis.

Kas liečia kitus privalumus, tai pastebima, kad yra porų, kurios dvejoja dėl tam tikrų paslaugų užsakymo – vestuvių planuotoja jums tikrai patars kokias paslaugas turėtumėte užsakyti, kokius darbus galėtumėte atlikti patys ir t.t. Žinoma, tokia specialistė savomis jėgomis bandys atlikti didžiąją dalį sunkaus darbo, todėl tai galime laikyti ir privalumu, nes bus sutaupoma pinigų.

Nereikėtų pamiršti ir to, kad vestuvių planuotojos gali koordinuoti visą šventės eigą. Įprasta, kad nemažai šventės dalyvių nežino ką ir kaip reikia daryti tarkime bažnyčioje ar kitose vietose. Vestuvių planuotojos dėka jūsų šventės dalyviai ir net gi patys jūs nepasimesite tam tikrose situacijose, nes būtent ši specialistė viską numatys ir organizuos visus darbus. Kas liečia vestuvių šventės papuošimus, tai pastebima, kad kai kurios planuotojos užsiima ir dekoravimo darbais, todėl jų dėka galėsite sutaupyti pinigų puošdami bažnyčia bei pasirinktą šventės vietą.

Kalbant apie šių specialisčių paslaugų kainą, tai ji tikrai nėra didelė – palyginus su tuo, kad jos atlieka nemažai darbų, galime drąsiai teigti, kad jų paslaugomis naudotis yra finansiškai naudinga, todėl siūlytume ir jums pasinaudoti tuo.


Patarimai, kad vestuvės būtų jaukios

vestuvės žiemąJeigu ieškote optimalaus vestuvių varianto, kad nereikėtų nei išleisti per didelės sumos pinigų, nei reikėtų taupyti tų dalykų, kurie jums svarbiausi sąskaita, tuomet jums bus įdomu ir naudinga paskaityti jaukių vestuvių patarimus, kuriuos mes pasiūlysime šiame straipsnyje.

Susiplanuokite visą dieną

Jaukios vestuvės mėgsta organizuotumą, taigi vestuvių planavimas yra raktas į sėkmę. Norėdami tikrai užtikrinti, kad gražiausią jūsų gyvenimo dieną nebus jokių nesklandumų, susiplanuokite, kada vyksite į santuokų rūmus, kada bus galima atvykti į bažnyčią. Taip pat, apgalvokite ar vakarinės dalies laikas yra patogus ne tik jums, bet ir jūsų svečiams bei pasidomėkite, ar visi svečiai turi su kuo atvažiuoti, jeigu vestuvių vakarinė dalis bus rengiama kitame mieste. Po bažnyčios ar santuokų rūmų, jaunieji įprastai leidžiasi į tik jiems skirtą fotosesiją. Nepalikite svečių likimo valiai ir pasirūpinkite, kad tuo metu jie turėtų veiklos. Taip pat, labai rekomenduojama, kad viskas vyktų viename mieste ar bent jau netoliese, tokiu atveju neteks daug laiko praleisti automobiliuose.

Kadangi jaukios vestuvės turi būti įamžintos, tai reikia pasirūpinti, jog vestuvių fotografams ir filmuotojams būtų puikiai žinomas vestuvių scenarijus. Tai padės jiems geriausiai realizuoti savo galimybes ir pristatyti jums patį geriausią vestuvių fotografavimo ir filmavimo rezultatą.

Apgalvokite smulkmenas, suteikiančias vestuvėms originalumo

Nors labai gražu, kai vestuvės būna susijusios su tradicijomis, tačiau neverta pamiršti ir originalumo – galbūt jūs norėsite apdovanoti smulkiomis dovanėlėmis kiekvieną šventės svečią? O galbūt vietoj įprastų vestuvinių žaidimų norite surengti profesionalią šokių pamoką? Dabar visa tai padaryti įmanoma, kadangi jaukios vestuvės bus dar įdomesnės su specialiu šou, galinčiu pagyvinti apsnūdusius svečius ir priversti visus plačiai nusišypsoti.

Taip pat pagalvokite ir apie vestuvių šventės dekorą – jis gali būti ir profesionalus, atliktas geriausių dizainerių ar floristų. Tačiau, taip pat verta pagalvoti ir apie kelis savo nuožiūra parinktus akcentus, o galbūt jie gali būti net pagaminti savo rankomis.

Gerai pailsėkite prieš vestuves

Dar vienas auksinis patarimas – kad jaukios vestuvės vyktų kaip planuota, būtinai gerai išsimiegokite ir pailsėkite. Tai maloni šventė – ko gero pati maloniausia jūsų gyvenime. Tačiau, ji tikrai iš jūsų pareikalaus ir daug jėgų, tad verta pradėti šventę žvaliems ir su šypsena veiduose – ne tik bus dar smagiau, bet ir nuotraukose išeisite visu savo gražumu!


Kodėl vestuves turėtų planuoti profesionalūs organizatoriai?

vestuvėsVestuvės – pati svarbiausia ir didžiausia šventė tiek jaunojo tiek ir jaunosios gyvenimuose. Būtent todėl, vestuvių planavimas itin atsakingas, daug žinių, laiko ir darbo išteklių reikalaujantis procesas. Nėra jokių galimybių savarankiškai suorganizuoti tobulas vestuves, o ką jau kalbėti apie tokias, apie kurias sužinome iš filmų ar domėdamiesi žvaigždžių gyvenimais. Pilnavertiškas vestuves suorganizuoti gali tik tie žmonės, kurie juose dalyvauja nuolatos arba verčiasi vestuvių planavimu, tad norėdami, jog jūsų vestuvių šventė būtų maksimaliai gera, samdykite profesionalius planuotojus. Taigi, pabandykite pateikti kelis argumentus, kodėl vestuvių planuotojai Jūsų šventę suorganizuos geriau.

Organizuodami šventę patys, garantuotai pražiopsosite ką nors svarbaus. Galbūt tai bus netinkamų gėlių ar žvakių parinkimas, tačiau viskas gali baigtis daug liūdniau, jei susipainiosite skaičiuodami kiek maisto ir vaišių svečiams reikės, tokiu atveju antros vestuvių dienos rytą, gali tekti praleisti panikuojant ir ieškant kur kuo skubiau užsisakyti jau pagaminto maisto. Tas pats gali nutikti ir su bet kuria kita vestuvių dalimi, todėl kai kuriais dalykais gali tekti rūpintis paskutinę minutę, tuo tarpu profesionalūs vestuvių organizatoriai turi detalius vestuvių planus, todėl nieko nepraleis. Vestuvių planuotojai gali nesunkiai paskaičiuoti optimalaus maisto kiekį, todėl maisto bus įsigyta būtent tiek kiek jo reikia, jie turi sąrašą vestuvinės atributikos, kuria būtina papuošti bažnyčią ir patalpas kuriose bus švenčiama, jie išrinks ir nupirks geriausias dovanas svečiams, pasirūpins, jog šventėje būtų geros muzikos ir svečius linksminantys vedantieji.

Jei vestuvių planavimas bus patikėtas profesionaliems organizatoriams, šventė Jums kainuos mažiau, nei tai darytumėte patys. Visų pirma kaip jau minėjome, organizatoriai tiksliai parinks reikiamo maisto kiekį, todėl valgiams nebus išleista daugiau negu reikia, antra organizatoriai bendradarbiauja su didmenininkais, todėl maisto produktus gali įsigyti pigiau, nei prekybos centruose. Vestuvių organizatoriai taip pat turi visus reikiamus kontaktus ir bendradarbiauja su įmonėmis, parduodančiomis vestuvių atributiką, nuomojančiomis automobilius ir patalpas, teikiančiomis kitas su vestuvėmis susijusias paslaugas, todėl gauna įvairias nuolaidas, ko pasakoje galutiniam klientui paslauga kainuoja taip pat pigiau.

Šventė bus suorganizuota žymiai greičiau, jei tai patikėsite vestuvių planuotojams. Tokių švenčių organizatorių darbas yra nuo ryto iki vakaro planuoti ir ruoštis vestuvėms, tuo tarpu eilinis žmogus negali tam atsiduoti visu šimtu procentu, nes turi ir kitų darbų, todėl suplanuoti ir pasiruošti vestuvėms užtrunka ilgiau.

Taigi, vestuvių planavimas įgūdžių ir pažinčių pramogų verslo pasaulyje reikalaujantis procesas, todėl pigiausiai, greičiausiai ir geriausiai vestuves suorganizuos tik profesionalūs planuotojai.


Apie ką būtina pagalvoti planuojant vestuves?

puokštėsTurbūt beveik kiekvienas žmogus pritartų, kad vestuvės – svarbiausia gyvenimo šventė. Vadinasi, ir pasiruošti reikia tinkamai. Išorinis grožis turi būti suderintas su vidiniu, tad jeigu norite, kad jūsų vestuvių svečiai jaustųsi itin gerai ir ateitų su pakilia nuotaika, pasirūpinkite gražiais vestuvių kvietimais. Šiais laikais galite lengvai nusipirkti jau paruoštus vestuvių kvietimus tiesiog internetu. Tačiau, įdėję šiek tiek pastangų ir laiko, galite nebrangiai pasidaryti ir unikalius, niekur kitur nenaudojamus, tik pagal jūsų norus sukurtus kvietimus. Be abejo, tai kur kas geresnis variantas nei šabloniškas ir jau kažkur kitur naudotas kvietimo variantas.

Vienas iš svarbiausių dalykų, kurį atsimins tiek jaunieji, tiek svečiai yra vestuvių vieta. Taigi, labai svarbu išsirinkti puikią sodybą ar kokią nors kitą gražią vietą vestuvėms. Kadangi Lietuva yra iš tiesų nuostabi savo grožiu, daugelis porų renkasi savo vestuves švęsti šiltuoju laikotarpiu, kai žydi ir žaliuoja gamta. Žemaitijoje ir Aukštaitijoje yra tikrai nuostabių kaimo turizmo sodybų, kurios idealiai pritaikytos vestuvių šventei. Taip pat, nereikia pamiršti ir Lietuvą skalaujančios Baltijos jūros, nes vestuves ant jūros kranto prisimins kiekvienas. Taigi, jums tereikia atlikti nedidelę paiešką ir greitai rasite tinkamiausią variantą savo šventei.

Būtinai pasirūpinkite, kad jūsų vestuvės būtų įamžintos. Reikia profesionalaus fotografo, kuris turėtų nemažai patirties ir visuomet žinotų, kaip „pagauti“ pačią gražiausią akimirką. Patikėkite, po kelerių metų, kai vartysite savo vestuvių foto albumą, tikrai suprasite, ar jūsų fotografas buvo profesionalus. Tai yra nepaprastai svarbu, nes gera nuotrauka visuomet pažadina pačius šilčiausius jausmus ir prisiminimus. Taigi, netaupykite ant profesionalaus fotografo, kad vėliau netektų gailėtis, nes čia antro dublio jau nebus.

Vestuves gerokai pagyvins muzikantai, kurie visą vakarą gros jūsų mėgstamas dainas ir kvies jus bei jūsų gimines ir draugus linksmai pašokti. Rinkdamiesi gyvai grojančią muzikos grupę, įsitikinkite, kad jie galės atlikti įvairią muziką, kuri patiks Jums ir Jūsų svečiams. Vis populiariau tampa samdyti ir didžėjus. O jeigu norite dar ko nors egzotiškiau, tuomet užsisakykite dabar labai populiarų fejerverkų arba ugnies šou – tai tikrai prajudins jūsų vestuvių svečius ir suteiks neišdildomų įspūdžių. Tesiog būkite atviri visokiausioms vestuvių idėjoms ir išsirinkite tai, kas tinka būtent jūsų vestuvėms.

Kalbant bendrai, pasistenkite organizuoti savo vestuves taip, kaip jums patinka – ne visi žmonės mėgsta labai didelius balius ir daug skirtingų pramogų – kitiems galbūt patinka ramiai ir šiltai pabūti ir pabendrauti su savo mylimiausiais žmonėmis. Svarbiausia – organizuoti viską nuoširdžiai ir pasirūpinti, kad ir jūsų svečiai jaustųsi laukiami ir mylimi. Taip sukursite geriausią nuotaiką, kurią įamžins profesionaliausi vestuvių fotografai ir filmuotojai.


Pats geriausias transportas vestuvėms!

Mikroautobusu nuoma vestuvems

Mikroautobuso Opel Vivaro nuoma

Didžiausiai savo gyvenimo šventei ruošėmės kruopščiai ir atsakingai. Norėjome, kad ne tik patys liktume patenkinti, bet ir svečiai būtų pamaloninti. Šventė buvo rengiama Vilniuje, o daugelis svečių – tik sostinės svečiai, taigi vienas iš tikslų buvo aplankyti kuo daugiau gražiausių Vilniaus vietų. O ir nauda to dviguba – mini ekskursija svečiams ir puikios vietos, kurias įsiamžinome vestuvinėse nuotraukose. O ko gi reikia, kad galėtume per keletą valandų aplankyti pasirinktas mieliausias mums vietas? Taip, visiškai teisingai – greito, patogaus ir manevringo transporto.

Pasirinkimas pakankamai platus: automobilis, autobusas, mikroautobusas, limuzinas.. Tačiau išsirinkti tikrai nebuvo sunku. Automobilis labai patogi ir turbūt populiariausia transporto priemonė. Patogu manevruoti senamiesčio gatvėmis. Tačiau į vieną mašiną sutelpa vos keturi žmonės (merginos, pasipuošusios šventinėmis suknelėmis, užima vos ne dviejų keleivių vietas..), o jei svečių daugiau, tai ir automobilių reiks nuomotis daugiau. Žinoma, galima skolintis, prašyti, kad svečiai važiuotų savo automobiliais, tačiau tokiu atveju ir vairuotojas turi būti vilnietis, nes nuklydus nuo kolonos ar atsilikus, nežinomam mieste labai lengva pasiklysti. Na ir dar viena priežastis, dėl kurios neverta per vestuves po miestą važinėti automobiliu – stovėjimo vietų stoka. Rasti vietos keturioms ar penkioms mašinoms vienoje vietoje gali būti labai sudėtinga.

Limuzinas – prabangi transporto priemonė, kurią labai dažnai pasirenka jaunieji. Tačiau tie, kurie esate juo važiavę, pripažinsite, kai tai nelabai patogus automobilis, ypač jei avi aukštakulnius. Taip pat kelionė limuzinu atima galimybę dairytis po miestą, o svečiams iš kitų Lietuvos miestų bei miestelių tai gali būti labai įdomu.

Na ir iš viso būrio transporto priemonių liko autobusas, kuris mums buvo per didelis, ir mikroautobusas, kuris tiko idealiai. Pasirinkome Opel Vivaro mikroautobusą. Drąsiai galiu teikti, kad mikroautobusų nuoma yra pats geriausias pasirinkimas vestuviniam transportui. Erdvus ir tvarkingas salonas, minkštos sėdynės, manevringas ir užima tik vieną stovėjimo vietą. Įmonė, kuri išnuomojo mums šį mikroautobusą, pati pasirūpino salono ir išorės puošimu – keletas balionių viduje, po pora kaspinų prie šoninių veidrodėlių ir vienas didelis kaspinas ant mašinos kapoto pavertė šį automobilį labai šventiniu. O vienas didžiausių pliusų – profesionalus vairuotojas, kuris žinojo pačius vaizdingiausius kelius ir galimybė net važiuojant bendrauti su visais mūsų vestuvių svečiais.

Taigi jei organizuojate didelę šventę su gausiu būriu svečių ir norite jiems aprodyti savo miestą bei jo apylinkes, tinkamiausias išeitis – mikroautobuso nuoma.