Pats geriausias transportas vestuvėms!

5.00 avg. rating (98% score) - 1 vote
Mikroautobusu nuoma vestuvems

Mikroautobuso Opel Vivaro nuoma

Didžiausiai savo gyvenimo šventei ruošėmės kruopščiai ir atsakingai. Norėjome, kad ne tik patys liktume patenkinti, bet ir svečiai būtų pamaloninti. Šventė buvo rengiama Vilniuje, o daugelis svečių – tik sostinės svečiai, taigi vienas iš tikslų buvo aplankyti kuo daugiau gražiausių Vilniaus vietų. O ir nauda to dviguba – mini ekskursija svečiams ir puikios vietos, kurias įsiamžinome vestuvinėse nuotraukose. O ko gi reikia, kad galėtume per keletą valandų aplankyti pasirinktas mieliausias mums vietas? Taip, visiškai teisingai – greito, patogaus ir manevringo transporto.

Pasirinkimas pakankamai platus: automobilis, autobusas, mikroautobusas, limuzinas.. Tačiau išsirinkti tikrai nebuvo sunku. Automobilis labai patogi ir turbūt populiariausia transporto priemonė. Patogu manevruoti senamiesčio gatvėmis. Tačiau į vieną mašiną sutelpa vos keturi žmonės (merginos, pasipuošusios šventinėmis suknelėmis, užima vos ne dviejų keleivių vietas..), o jei svečių daugiau, tai ir automobilių reiks nuomotis daugiau. Žinoma, galima skolintis, prašyti, kad svečiai važiuotų savo automobiliais, tačiau tokiu atveju ir vairuotojas turi būti vilnietis, nes nuklydus nuo kolonos ar atsilikus, nežinomam mieste labai lengva pasiklysti. Na ir dar viena priežastis, dėl kurios neverta per vestuves po miestą važinėti automobiliu – stovėjimo vietų stoka. Rasti vietos keturioms ar penkioms mašinoms vienoje vietoje gali būti labai sudėtinga.

Limuzinas – prabangi transporto priemonė, kurią labai dažnai pasirenka jaunieji. Tačiau tie, kurie esate juo važiavę, pripažinsite, kai tai nelabai patogus automobilis, ypač jei avi aukštakulnius. Taip pat kelionė limuzinu atima galimybę dairytis po miestą, o svečiams iš kitų Lietuvos miestų bei miestelių tai gali būti labai įdomu.

Na ir iš viso būrio transporto priemonių liko autobusas, kuris mums buvo per didelis, ir mikroautobusas, kuris tiko idealiai. Pasirinkome Opel Vivaro mikroautobusą. Drąsiai galiu teikti, kad mikroautobusų nuoma yra pats geriausias pasirinkimas vestuviniam transportui. Erdvus ir tvarkingas salonas, minkštos sėdynės, manevringas ir užima tik vieną stovėjimo vietą. Įmonė, kuri išnuomojo mums šį mikroautobusą, pati pasirūpino salono ir išorės puošimu – keletas balionių viduje, po pora kaspinų prie šoninių veidrodėlių ir vienas didelis kaspinas ant mašinos kapoto pavertė šį automobilį labai šventiniu. O vienas didžiausių pliusų – profesionalus vairuotojas, kuris žinojo pačius vaizdingiausius kelius ir galimybė net važiuojant bendrauti su visais mūsų vestuvių svečiais.

Taigi jei organizuojate didelę šventę su gausiu būriu svečių ir norite jiems aprodyti savo miestą bei jo apylinkes, tinkamiausias išeitis – mikroautobuso nuoma.


One Comment on “Pats geriausias transportas vestuvėms!”

  1. vmartiss parašė:

    Savo vestuvėms taip pat nusprendėme išsinuomoti mikroautobusą Opel Vivaro, kuriuo vežiojome svečius po apylinkes fotografuotis. Svečiams buvo labai patogu, todėl mikroautobuso nuoma likome patenkinti.


Parašykite komentarą