Sprendimas emigruoti ir pirmosios savaitės emigracijoje

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Siuntos Lietuva Anglija

Kasdien girdime apie emigruojančius lietuvius. Vieni į tai žvelgia labai rimtai, o kiti žiūri pro pirštus. Vieni teigia, kad tokiu būdu žmonės pažįsta pasaulį, kitas kultūras, susipažįsta su naujais žmonėmis ir įgauna daug naudingos patirties, o kiti mano, kad emigracija yra žalinga ir ją reikėtų stabdyti. Bet kuriuo atveju, kiek žmonių – tiek ir nuomonių. Niekas negali pasakyti, kas šiuo atveju yra teisinga, o kas ne. Tai yra žmonių teisė rinktis.

Jei savo šalyje žmonės gyvena pakankamai prastomis gyvenimo sąlygomis, dirba nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro ir gauna minimalų darbo užmokestį, nematydami jokių didelių perspektyvų, tuomet norom nenorom imama galvoti apie įvairias užsienio šalis. Ir nereikėtų manyti, kad žmonės visuomet su džiaugsmu priima sprendimą emigruoti. Kur kas dažniau tai būna labai sudėtingas sprendimas.

Tačiau jei vis dėlto pasiryžtama išvykti ir savo jėgas išbandyti užsienio šalyje, tuomet reikia išlikti tvirtais ir turėti labai aiškų tikslą. Turbūt žinote, kad viena iš dažniausiai tautiečių pasirenkamų šalių yra Didžioji Britanija, kurioje šiandien skaičiuojama šimtatūkstantinė lietuvių bendruomenė.

Taigi, jei ir jūs pasirinkote būtent Angliją, turėtumėte pagalvoti, kokiu būdu ten nukaksite, kur apsigyvensite ir kokius darbus esate pasiruošę dirbti. Tai trys pagrindiniai veiksniai, kurie turi didelės įtakos gyvenimui svečioje šalyje. Be abejo, negalima pamiršti, kad ne visuomet norimą darbą pavyksta gauti labai greitai. O tuomet, jei jums pasisekė ir vos tik atvykus į Angliją, keliaujate į naują darbą, atminkite, kad pirmąjį atlyginimą gausite po vienos ar dviejų savaičių. Nors iš pirmo žvilgsnio tai atrodo trumpas laikotarpis, vis dėlto turite suprasti, kad šį laiką turėsite gyventi eikvodami savo asmenines lėšas, kurias kartu su savimi atsivešite į Angliją.

Kadangi šioje šalyje nuoma nėra pigi, pirmosiomis savaitėmis patariama taupyti, o tuo atveju, jei Lietuvoje turite giminių, nepamirškite, kad siuntos Lietuva Anglija taip pat gali būti labai puiki išeitis, padedanti išvengti didelių išlaidų ir kurį laiką gyventi pasitelkiant iš Lietuvos atsiųstas lauktuves.Parašykite komentarą