Suknelių pasirinkimo būdai

Sakoma, nėra blogo oro, yra tik netinkama apranga. Panašu, kad dailiosios lyties atstovėms tai ne visada pasiteisina. Dažnos damos spintoje surikiuotos sukneles, kurias jos dėvi įvairiomis progomis ir skirtingais metų laikais. Žinant tai, jog moterys daug dėmesio skiria savo išvaizdai, Moteriškų drabužių dydžiai joms labai svarbus, kad turimi drabužiai puikiai derėtų prie jų figūros ir paslėptų net ir mažyčius trūkumus, o paryškintų svarbiausius privalumus. Tiek sukneles vasarai, tiek suknelės žiemai ar rudeniui dažniausiai yra pasirenkamos pagal kiekvienos pirkėjos individualų skonį, stilių, figūrą ir kitus veiksnius. Vilkėdama suknelę kiekviena moteris nori atrodyti patraukliai, dailiai ir patogiai. Todėl suknelės moterims siuvamos paisant ne tik vyraujančių mados tendencijų, bet ir patogumo, moterų figūros tipų, kitų svarbių veiksnių, kuriems dailiosios lyties atstovės skiria nemažai dėmesio. Tinkamai parinkta suknelė moterį ne tik puoš, bet ir leis jai jaustis patogiai, pasitikėti savimi, o tai išties labai svarbu. Todėl renkantis suknelę labai svarbu atsižvelgti į keletą esminių dalykų.

Figūra
Vienas esminių veiksnių, kuris yra labai svarbus renkantis bet kokį drabužį, ne tik suknelę, yra figūra. Jeigu norite paslėpti savo ne itin tobulas kojas, jums tiks ilgos sukneles, kurios pridengs kojas, tačiau gali padėti išryškinti kitas jūsų kūno vietas. Labai svarbu išsirinkti drabužį pagal savo figūros tipą ir tinkamo dydžio. Jeigu esate smulkaus kūno sudėjimo, nesistenkite vilkėti keliais dydžiais didesnių drabužių, nes atrodysite juokingai ir neskoningai. Pagal figūros tipą suknelės internetu moterims parenkamos individualiai. Paprastai yra nurodyti matmenys, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį perkant suknelę tiek virtualiu būdu, tiek užsukus į parduotuvę. Žinodamos savo figūros tipą moteriški dydžiai galite daug greičiau ir paprasčiau rasti tinkamą suknelę sau. Ar tai būtų progines sukneles moterims, ar laisvalaikio stiliaus suknelės, vis tiek yra svarbu atrasti sau tinkamiausią, kuri lengvai ir švelniai glustų jums prie kūno, pabrėždama jūsų privalumas ir paslėpdama trūkumus.

Stilius

Taip pat nemažai dėmesio skiriama mėgstamam stiliui. Jeigu esate kurio nors vieno stiliaus gerbėja, jūsų akis dažniausiai užklius už to stiliaus apdarų. Ar tai būtų suknelės internetu moterims, ar pirktumėte parduotuvėje, vis tiek atkreipsite dėmesį į suknelės stilių. Priklausomai nuo mėgstamo ir norimo stiliaus, priklausys ir suknelės modelis, audinys, detalės ar netgi spalva. Jeigu domina vasariskos sukneles internetu, akys patrauks ilgos, trumpos, gėlėtos ir vienspalvės lengvo audinio suknelės. Jeigu ieškote suknelės laisvalaikiui, ji turėtų būti patogi, lengvo ir tampraus audinio, kad galėtumėte nevaržomai judėti ir jaustumėtės patogiai. Jeigu jums patinka, pavyzdžiui, retro stiliaus sukneles, greičiausiai rinksitės audinį su taškeliais, su nėriniukais. Jeigu kokiai nors šventei reikia konkretaus stiliaus suknelės, ją galima rasti internete ar specializuotose suknelių nuomos salonuose, kurie nuomoja įvairių stilių sukneles, skirtas tam tikroms progoms.

Mados tendencijos

Nemažai dailiosios lyties atstovių dėmesį skiria vyraujančioms mados tendencijoms. Pavyzdžiui, prieš rinkdamosi suknelę, kai kurios moterys domisi, kokios sukneles 2014 metais yra madingiausios, populiariausios. Atsižvelgdamos į vyraujančias mados tendencijas, moterys renkasi joms patinkančias ir tinkančias sukneles internete ar parduotuvėse. Kai kurios damos kreipiasi į siuvėjas, kad norimą suknelę pagal individualius reikalavimus pasiūtų specialistė. Mados tendencijos kasmet keičiasi, tačiau kartu išlieka tam tikrų motyvų iš vieno ar kito stiliaus, ankstesnių mados tendencijų. Todėl geriausia, pasak specialistų, rinktis tokias sukneles, kurios labiausiai tinka prie kiekvienos moters figūros, veido bruožų, kad būtų paryškinti kiekvienos damos privalumai. Juk sukneles turi puošti ir paryškinti kiekvieną moterį.


Elektroninė drabužių parduotuvė: DUK

pavasarisElektroninė drabužių parduotuvė žavi vis daugiau pirkėjų. Kita vertus, augant, populiarumui taip pat daugėja ir klausimų. Į juos pabandysime atsakyti pasikonsultavę su http://popilt.lt elektroninės parduotuvės atstovais.

Dydis. Šis aspektas itin svarbus, mat nesinori vietoje marškinių nusipirkti maišą. Elektroninė drabužių parduotuvė visada nurodo drabužių ar avalynės dydžius, tačiau reikėtų atkreipti dėmesį ir į šalia parašytus matmenis centimetrais ar kita išraiška. Ne mažiau svarbu ir tai, kokios šalies dydžiai nurodyti. Pavyzdžiui, 42 europietiškas batų dydis gali atitikti 7,5–9 Jungtinės karalystės žymėjimą. Tai reiškia, jog prieš perkant reikia kruopščiai patikrinti. Visgi ne bėda, jei drabužį gausite per mažą ar per didelį, mat paprastai suteikiama galimybė prekę grąžinti. Žinoma, malonu, kai viskas vyksta sklandžiai ir įsigyjama būtent tai, kas atrodo kaip nulieta.

Prekių pristatymo būdai. Drabužiai internetu tik nusiperkami, tačiau pro spausdintuvą jie neiššoka. Vadinasi, juos turi kažkas pristatyti. Būdų yra įvairių. Galite rinktis prekių pristatymą į paštą, kurjerio paslaugas (prekės į namus), paštomatus , terminalus ir pan. Kiekvienas būdas skiriasi kaina bei pristatymo laiku. Kiekvienas pirkėjas renkasi tai, kas priimtiniausia. Galbūt prekių reikia greitai, nesvarbu, kiek tai kainuotų, o gal kaip tik svarbu kaina, bet ne greitis.

Atsiskaitymo būdai. Paprastai atsiskaitoma banko pavedimu, tačiau už prekę galite sumokėti pašte, kai atsiimate siuntinį arba tiesiogiai kurjeriui, kuris prastatė siuntinį jums į namus ar bardo vietą.

Originalios prekės ir kopijos. Jei kyla klausimas, ar parduodami rūbai originalūs, derėtų atkreipti dėmesį į keletą dalykų. Vienas jų – atsiliepimai apie parduotuvę. Nemažą vaidmenį taip pat atlieka kaina. Kartais siūlomos akcijos kurių metu garsių firmų apranga siūloma išties palankiomis kainomis, tačiau keista, jei kaina itin žema be jokių akcijų. Dar vienas kriterijus – prekės dizainas. Jei parduotuvėje siūlomi vienodi drabužiai su skirtingų prestižinių gamintojų logotipais, verčiau bėgti neatsigręžiant, mat kažkas bando pasipelnyti pardavinėdamas kopijas.

Taigi, jei jūsų pasirinkta elektroninė drabužių parduotuvė turi gerą reputaciją, jos „nepersekioja“ klientų skundai, ji siūlo išties lanksčias prekių pirkimo arba grąžinimo sąlygas, galite drąsiai nardyti po virtualias spintas ir ieškoti naujų rūbų. Jusk vasara, laikas atsinaujinti!