Elektroninė drabužių parduotuvė: DUK

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

pavasarisElektroninė drabužių parduotuvė žavi vis daugiau pirkėjų. Kita vertus, augant, populiarumui taip pat daugėja ir klausimų. Į juos pabandysime atsakyti pasikonsultavę su http://popilt.lt elektroninės parduotuvės atstovais.

Dydis. Šis aspektas itin svarbus, mat nesinori vietoje marškinių nusipirkti maišą. Elektroninė drabužių parduotuvė visada nurodo drabužių ar avalynės dydžius, tačiau reikėtų atkreipti dėmesį ir į šalia parašytus matmenis centimetrais ar kita išraiška. Ne mažiau svarbu ir tai, kokios šalies dydžiai nurodyti. Pavyzdžiui, 42 europietiškas batų dydis gali atitikti 7,5–9 Jungtinės karalystės žymėjimą. Tai reiškia, jog prieš perkant reikia kruopščiai patikrinti. Visgi ne bėda, jei drabužį gausite per mažą ar per didelį, mat paprastai suteikiama galimybė prekę grąžinti. Žinoma, malonu, kai viskas vyksta sklandžiai ir įsigyjama būtent tai, kas atrodo kaip nulieta.

Prekių pristatymo būdai. Drabužiai internetu tik nusiperkami, tačiau pro spausdintuvą jie neiššoka. Vadinasi, juos turi kažkas pristatyti. Būdų yra įvairių. Galite rinktis prekių pristatymą į paštą, kurjerio paslaugas (prekės į namus), paštomatus , terminalus ir pan. Kiekvienas būdas skiriasi kaina bei pristatymo laiku. Kiekvienas pirkėjas renkasi tai, kas priimtiniausia. Galbūt prekių reikia greitai, nesvarbu, kiek tai kainuotų, o gal kaip tik svarbu kaina, bet ne greitis.

Atsiskaitymo būdai. Paprastai atsiskaitoma banko pavedimu, tačiau už prekę galite sumokėti pašte, kai atsiimate siuntinį arba tiesiogiai kurjeriui, kuris prastatė siuntinį jums į namus ar bardo vietą.

Originalios prekės ir kopijos. Jei kyla klausimas, ar parduodami rūbai originalūs, derėtų atkreipti dėmesį į keletą dalykų. Vienas jų – atsiliepimai apie parduotuvę. Nemažą vaidmenį taip pat atlieka kaina. Kartais siūlomos akcijos kurių metu garsių firmų apranga siūloma išties palankiomis kainomis, tačiau keista, jei kaina itin žema be jokių akcijų. Dar vienas kriterijus – prekės dizainas. Jei parduotuvėje siūlomi vienodi drabužiai su skirtingų prestižinių gamintojų logotipais, verčiau bėgti neatsigręžiant, mat kažkas bando pasipelnyti pardavinėdamas kopijas.

Taigi, jei jūsų pasirinkta elektroninė drabužių parduotuvė turi gerą reputaciją, jos „nepersekioja“ klientų skundai, ji siūlo išties lanksčias prekių pirkimo arba grąžinimo sąlygas, galite drąsiai nardyti po virtualias spintas ir ieškoti naujų rūbų. Jusk vasara, laikas atsinaujinti!Parašykite komentarą