Elektroninė drabužių parduotuvė: DUK

pavasarisElektroninė drabužių parduotuvė žavi vis daugiau pirkėjų. Kita vertus, augant, populiarumui taip pat daugėja ir klausimų. Į juos pabandysime atsakyti pasikonsultavę su http://popilt.lt elektroninės parduotuvės atstovais.

Dydis. Šis aspektas itin svarbus, mat nesinori vietoje marškinių nusipirkti maišą. Elektroninė drabužių parduotuvė visada nurodo drabužių ar avalynės dydžius, tačiau reikėtų atkreipti dėmesį ir į šalia parašytus matmenis centimetrais ar kita išraiška. Ne mažiau svarbu ir tai, kokios šalies dydžiai nurodyti. Pavyzdžiui, 42 europietiškas batų dydis gali atitikti 7,5–9 Jungtinės karalystės žymėjimą. Tai reiškia, jog prieš perkant reikia kruopščiai patikrinti. Visgi ne bėda, jei drabužį gausite per mažą ar per didelį, mat paprastai suteikiama galimybė prekę grąžinti. Žinoma, malonu, kai viskas vyksta sklandžiai ir įsigyjama būtent tai, kas atrodo kaip nulieta.

Prekių pristatymo būdai. Drabužiai internetu tik nusiperkami, tačiau pro spausdintuvą jie neiššoka. Vadinasi, juos turi kažkas pristatyti. Būdų yra įvairių. Galite rinktis prekių pristatymą į paštą, kurjerio paslaugas (prekės į namus), paštomatus , terminalus ir pan. Kiekvienas būdas skiriasi kaina bei pristatymo laiku. Kiekvienas pirkėjas renkasi tai, kas priimtiniausia. Galbūt prekių reikia greitai, nesvarbu, kiek tai kainuotų, o gal kaip tik svarbu kaina, bet ne greitis.

Atsiskaitymo būdai. Paprastai atsiskaitoma banko pavedimu, tačiau už prekę galite sumokėti pašte, kai atsiimate siuntinį arba tiesiogiai kurjeriui, kuris prastatė siuntinį jums į namus ar bardo vietą.

Originalios prekės ir kopijos. Jei kyla klausimas, ar parduodami rūbai originalūs, derėtų atkreipti dėmesį į keletą dalykų. Vienas jų – atsiliepimai apie parduotuvę. Nemažą vaidmenį taip pat atlieka kaina. Kartais siūlomos akcijos kurių metu garsių firmų apranga siūloma išties palankiomis kainomis, tačiau keista, jei kaina itin žema be jokių akcijų. Dar vienas kriterijus – prekės dizainas. Jei parduotuvėje siūlomi vienodi drabužiai su skirtingų prestižinių gamintojų logotipais, verčiau bėgti neatsigręžiant, mat kažkas bando pasipelnyti pardavinėdamas kopijas.

Taigi, jei jūsų pasirinkta elektroninė drabužių parduotuvė turi gerą reputaciją, jos „nepersekioja“ klientų skundai, ji siūlo išties lanksčias prekių pirkimo arba grąžinimo sąlygas, galite drąsiai nardyti po virtualias spintas ir ieškoti naujų rūbų. Jusk vasara, laikas atsinaujinti!


Kokios mados tendencijos vyrauja 2014-ųjų rudenį?

vakarine sukneleRuduo ir pavasaris – tai metų laikai, kada norisi pasipuošti ir atnaujinti savo drabužių spintą. Visomis vaivorykštės spalvomis besipuošiantys medžiai įkvepia šiuo tuo spalvingu paįvairinti ir savo garderobą. Nors iš esmės lietuvės merginos ir moterys yra gana konservatyvios: vietoje ryškių, provokuojančių drabužių rudens ir žiemos sezonais jos dažniausia renkasi pilkšvų, rusvų, rudų, juodų, kreminių ir kitų neutralių spalvų drabužius. Tai nėra blogai, nes iš kojų išversti gali ir šių „nuobodžių“ tonų apranga. Žinoma, tokie drabuziai yra praktiški ir lengvai suderinami, tad prie jų puikiausiai galima rinktis ryškius, dėmesį patraukiančius aksesuarus, pavyzdžiui, skareles, šalius, karolius, apyrankes, masyvius auskarus ir kt. Puikiu ryškiu aprangos akcentu gali tapti ir bateliai ar rankinė.

Kokias tendencijas diktuoja žymiausi mados namai?

Garsiausių pasaulio mados namų kolekcijose ir vėl vyrauja 60-ųjų ir 70-ųjų mados. Ne veltui sakoma, kad mada sukasi ratu ir mūsų tėvų, senelių dėvėti drabužiai tampa vėl madingi. Čia paminėti dar reikėtų ir posakį „nauja – tai pamiršta sena“. Ypač madinga galėsite jaustis, jei prie savo garderobo derinsite plunksnas, aukso detales, metalą, odą. Vėl madoje – margi kelių spalvų siūlų drabužiai, kutai bei dėmesį patraukiančios ryškios spalvos. Moteriškiausiu drabužiu išlieka suknelės, kurios dėvimos ir saulėtu, ir darganu oru. Skubančiai moteriai patariama laimikių pasidairyti virtualiojoje erdvėje – kelnės, sijonai ar sukneles internetu yra ne tik pigesni, tačiau ir nereikia valandų valandas sugaišti apsipirkinėjant.

Kas dar turėtų atsidurti kiekvienos mados maniakės drabužių spintoje?

Ypač šį rudenį madingi bus vyriško tipo lietpalčiai ir paltukai, odiniai batai ilgais aulais, būtinai – be kulniukų. Jei norite būti ypač madinga, prie šių ilgaaulių derinkite iš zomšos siūtas kutais puoštas rankines. Tačiau atsidurti dėmesio centre leis ir galimybę būti vadinamai stiliaus ikona suteiks individualaus savo stiliaus paieškos, o ne madų žurnaluose besipuikuojančių manekenių aprangos stiliaus, detalių kopijavimas. Na ir neignoruokite paskutinių šiltų dienelių – jas praleiskite ne vaikščiodamos po prekybos centrus, o gamtoje: juk kelnės, sijonai, paltai, rankinės ar suknelės internetu leidžia sutaupyti laiko.