Kokios mados tendencijos vyrauja 2014-ųjų rudenį?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

vakarine sukneleRuduo ir pavasaris – tai metų laikai, kada norisi pasipuošti ir atnaujinti savo drabužių spintą. Visomis vaivorykštės spalvomis besipuošiantys medžiai įkvepia šiuo tuo spalvingu paįvairinti ir savo garderobą. Nors iš esmės lietuvės merginos ir moterys yra gana konservatyvios: vietoje ryškių, provokuojančių drabužių rudens ir žiemos sezonais jos dažniausia renkasi pilkšvų, rusvų, rudų, juodų, kreminių ir kitų neutralių spalvų drabužius. Tai nėra blogai, nes iš kojų išversti gali ir šių „nuobodžių“ tonų apranga. Žinoma, tokie drabuziai yra praktiški ir lengvai suderinami, tad prie jų puikiausiai galima rinktis ryškius, dėmesį patraukiančius aksesuarus, pavyzdžiui, skareles, šalius, karolius, apyrankes, masyvius auskarus ir kt. Puikiu ryškiu aprangos akcentu gali tapti ir bateliai ar rankinė.

Kokias tendencijas diktuoja žymiausi mados namai?

Garsiausių pasaulio mados namų kolekcijose ir vėl vyrauja 60-ųjų ir 70-ųjų mados. Ne veltui sakoma, kad mada sukasi ratu ir mūsų tėvų, senelių dėvėti drabužiai tampa vėl madingi. Čia paminėti dar reikėtų ir posakį „nauja – tai pamiršta sena“. Ypač madinga galėsite jaustis, jei prie savo garderobo derinsite plunksnas, aukso detales, metalą, odą. Vėl madoje – margi kelių spalvų siūlų drabužiai, kutai bei dėmesį patraukiančios ryškios spalvos. Moteriškiausiu drabužiu išlieka suknelės, kurios dėvimos ir saulėtu, ir darganu oru. Skubančiai moteriai patariama laimikių pasidairyti virtualiojoje erdvėje – kelnės, sijonai ar sukneles internetu yra ne tik pigesni, tačiau ir nereikia valandų valandas sugaišti apsipirkinėjant.

Kas dar turėtų atsidurti kiekvienos mados maniakės drabužių spintoje?

Ypač šį rudenį madingi bus vyriško tipo lietpalčiai ir paltukai, odiniai batai ilgais aulais, būtinai – be kulniukų. Jei norite būti ypač madinga, prie šių ilgaaulių derinkite iš zomšos siūtas kutais puoštas rankines. Tačiau atsidurti dėmesio centre leis ir galimybę būti vadinamai stiliaus ikona suteiks individualaus savo stiliaus paieškos, o ne madų žurnaluose besipuikuojančių manekenių aprangos stiliaus, detalių kopijavimas. Na ir neignoruokite paskutinių šiltų dienelių – jas praleiskite ne vaikščiodamos po prekybos centrus, o gamtoje: juk kelnės, sijonai, paltai, rankinės ar suknelės internetu leidžia sutaupyti laiko.



Parašykite komentarą