Aksesuarai, kuriuos turėtų turėti kiekvienas vyras

vyraiVyrai ne taip sureikšmina aksesuarus ir papuošalus, tačiau ir jiems kartais reikia pasipuošti. Noras susijęs ir su statusu, ir su asmeninėmis savybėmis, galbūt ir su užimamomis pareigomis. Tad peržvelkime stilingų vyriškių spintas ir pasidomėkite, be kokių aksesuarų ir papuošalų jie neišsiverčia.

Laikrodis

Laikrodžių būna pačių įvairiausių – sportinio stiliaus, kasdieninio, prabangūs laikrodžiai. Daugelis vyrų, laiko laikrodį privalomu aksesuaru. Žinoma, itin išpopuliarėjus mobiliesiems telefonams, kurie puikiausiai atlieka ir laikrodžio vaidmenį, laikrodžiai nebėra būtinybė. Dabar tai labiau stiliaus detalė. Itin didelę reikšmę turi laikrodžio apyrankė – metalinė laikoma kasdieninė, praktiška, tuo tarpu odinės apyrankės yra vertinamos labiau kaip prabangesnės, kaip labiau stilingos.

Apyrankės

Yra vyrų, kurie nemėgsta laikrodžių, nes iš praeities prisimena kaip šie draskė marškinių rankogalius. Tačiau noras turėti ką nors ant riešo išliko. Tad vyriškos odinės apyrankės šiuo metu itin populiarus vyriškas papuošalas, kuriuo mielai puošiasi tiek jaunimas, tiek vyresni vyrai.

Diržas

Vyrų aprangos žinovai teigia – net jei tau nekrenta kelnės, diržas vis tiek privalomas. Odinis kelnių diržas, nesvarbu ar dėvimas ant kostiuminių kelnių ar su džinsais, yra itin stilingas aksesuaras, suteikiantis subtilų prieskonį vyro aprangai. Geriausia rinktis odinį diržą, priklausomai nuo aprangos, dažniausiai rekomenduojamas rudos arba juodos odos kelnių diržas. Pagal klasikinį etiketą, kelnių diržo spalva turėt derėti su batų odos spalva.

Geri odiniai batai

Pagal vyro batus galima nuspręsti kiek jis uždirba ir ar yra rūpestingas. Vyras neturėtų gailėti pinigų geriems batams. Tačiau net jei dėvi itin patogius, nors jau senus batus, šie turėtų būti prižiūrėti – nesuplyšę, kruopščiai nuvalyti. Purvini, nuklišę, nuplyšę batai – blogas tonas tiek vyrui dėvinčiam kostiumą, tiek sportinius treningus. Anot daugelio apklausų – moterys itin dažnai vertina vyrus būtent pagal jų batus.

Kaklaraištis

Jei gyvenimo būdas ar darbas lemia tai, kad bent kartą per mėnesį tenka eiti į oficialius priėmimus, susitikimus, renginius ar šventes, tuomet reikėtų įsigyti ir bent vieną kostiumą ir kelis kaklaraiščius. Bent kelių, universalių spalvų, kuriuos galima būtų derinti su skirtingų spalvų marškiniais bei pagal sezonus. Arba netgi susiderinti su lydimos damos suknelės spalva. Kaklaraiščius gali pakeisti ir peteliškės – tai taip pat ne ką mažiau žaismingas aksesuaras.


Kokios mados tendencijos vyrauja 2014-ųjų rudenį?

vakarine sukneleRuduo ir pavasaris – tai metų laikai, kada norisi pasipuošti ir atnaujinti savo drabužių spintą. Visomis vaivorykštės spalvomis besipuošiantys medžiai įkvepia šiuo tuo spalvingu paįvairinti ir savo garderobą. Nors iš esmės lietuvės merginos ir moterys yra gana konservatyvios: vietoje ryškių, provokuojančių drabužių rudens ir žiemos sezonais jos dažniausia renkasi pilkšvų, rusvų, rudų, juodų, kreminių ir kitų neutralių spalvų drabužius. Tai nėra blogai, nes iš kojų išversti gali ir šių „nuobodžių“ tonų apranga. Žinoma, tokie drabuziai yra praktiški ir lengvai suderinami, tad prie jų puikiausiai galima rinktis ryškius, dėmesį patraukiančius aksesuarus, pavyzdžiui, skareles, šalius, karolius, apyrankes, masyvius auskarus ir kt. Puikiu ryškiu aprangos akcentu gali tapti ir bateliai ar rankinė.

Kokias tendencijas diktuoja žymiausi mados namai?

Garsiausių pasaulio mados namų kolekcijose ir vėl vyrauja 60-ųjų ir 70-ųjų mados. Ne veltui sakoma, kad mada sukasi ratu ir mūsų tėvų, senelių dėvėti drabužiai tampa vėl madingi. Čia paminėti dar reikėtų ir posakį „nauja – tai pamiršta sena“. Ypač madinga galėsite jaustis, jei prie savo garderobo derinsite plunksnas, aukso detales, metalą, odą. Vėl madoje – margi kelių spalvų siūlų drabužiai, kutai bei dėmesį patraukiančios ryškios spalvos. Moteriškiausiu drabužiu išlieka suknelės, kurios dėvimos ir saulėtu, ir darganu oru. Skubančiai moteriai patariama laimikių pasidairyti virtualiojoje erdvėje – kelnės, sijonai ar sukneles internetu yra ne tik pigesni, tačiau ir nereikia valandų valandas sugaišti apsipirkinėjant.

Kas dar turėtų atsidurti kiekvienos mados maniakės drabužių spintoje?

Ypač šį rudenį madingi bus vyriško tipo lietpalčiai ir paltukai, odiniai batai ilgais aulais, būtinai – be kulniukų. Jei norite būti ypač madinga, prie šių ilgaaulių derinkite iš zomšos siūtas kutais puoštas rankines. Tačiau atsidurti dėmesio centre leis ir galimybę būti vadinamai stiliaus ikona suteiks individualaus savo stiliaus paieškos, o ne madų žurnaluose besipuikuojančių manekenių aprangos stiliaus, detalių kopijavimas. Na ir neignoruokite paskutinių šiltų dienelių – jas praleiskite ne vaikščiodamos po prekybos centrus, o gamtoje: juk kelnės, sijonai, paltai, rankinės ar suknelės internetu leidžia sutaupyti laiko.