Ar greitieji kreditai tikrai geriausias pasirinkimas?

Dažniausiai kuomet staiga prireikia pinigų skubiai ieškodami iš kur galime gauti reikiamą kiekį – elgiamės gana neracionaliai. Problema tame, kad skubus poreikis paskatina priimti prastus sprendimus. Būtent todėl nuoširdžiai jums rekomenduojame susigalvoti alternatyvas, kurios gali padėti išspręsti finansines problemas dar prieš tai, kai susidursite su problemomis.

Greitieji kreditai dažnai pristatomi kaip pats patraukliausias būdas palepinti savo kiaulę taupyklę. Kol vieni akcentuoja, jog tai puikus pasirinkimas, kiti mano – geriau jau vengti, jei tik yra tokios galimybės. Paprasčiausiai palygindami su kitais variantais, kurie gali padėti išspręsti finansines problemas mes jums padėsime suvokti, kaip greitieji kreditai gyvena kitų pasirinkimų tėkmėje.

Bankai. Siekiant gauti reikiamą pinigų sumą iš bankų jūs privalote turėti reguliarias pajamas, kurios šiuo atveju įvardijamos kaip darbas. Tuo pačiu bankai reikalauja ir užstato bei laiduotojo, kurie galėtų patvirtinti, kad pinigus tikrai grąžinsite. Greitieji kreditai paskolas suteikia nepalyginamai paprasčiau. Dažniausiai tenka ilgai ir nuobodžiai varstyti bankų duris, kol reikiama pinigų suma pasiekia jūsų bako sąskaitą.

Šeima ir giminaičiai. Nekalbame jau apie tai, kad toli gražu ne visi jums gali paskolinti. Tačiau net ir tokiu atveju, jei paskola yra suteikiama, dažnai susiduriama su įvairiausiais psichologiniais sprendimai, kurie vėliau trukdo išlaikyti gražius santykius. Sakoma, kad norint susipykti su draugu reikia iš jo pasiskolinti. Geriau jau nerizikuoti.

Nepažįstami asmenys. Kai kurie žmonės skelbiasi internete, kad teikia paskolas kur kas mažesnėmis palūkanomis nei kitos institucijos. Šiuo atveju visa veikla vykdoma nelegaliai, tad geriau jei neįklimpti į tokio pobūdžio aferas, nes jei pinigų negalėsite grąžinti gali kilti labai daug problemų, kurių neišspręs jokie teisiniai reikalavimai.

Greitas lizingas. Dažnai pasirenkamas, tačiau jų teikiamos sumos būna didelės, o ir reikia palikti dažniausiai kokį nors nekilnojamąjį turtą.

Matyti, jog akivaizdūs veiksniai lemia rinktis būtent greitojo kredito siūlomas paslaugas. Tai patogiausias būdas išspręsti susidariusias finansines problemas. Jei jums kyla kokie nors klausimai – būtinai skambinkite konkrečios firmos paslaugos tiekėjams ir domėkitės.


Vartojimo paskola: kada verta jos prašyti?

Nereikia būti puikiu specialistu, kad būtų galima suprasti, jog šiandien paskolų industrija išgyvena aukso amžių: siūlomos įvairios paskolų formos, nuolat tobulinamos jų gavimo bei grąžinimo sąlygos, daugėja žmonių, norinčių gauti vienokią ar kitokią paskolą. Tačiau kuomet yra kalbama apie nuolatinį tobulėjimą bei klestėjimą, reikia prisimini Read the rest of this entry »


Greitieji kreditai, paskolos internetu

Greitieji kreditai – investicija ar lengvas gyvenimo būdas?

Paskolos internetu. Ko laukti iš jų?

Greitieji kreditai – šiuolaikinė populiari naujovė, kurią stengiasi išnaudoti kiekvienas. Vieni šį kreditą renkasi tam, jog galėtų investuoti į savo asmeninį verslą, tikėdamiesi, jog ši suma atsipirks per ateinančius mėnesius, kiti – įvairiausioms išlaidoms, kad ir pasibūvimams su draugais. Iš tiesų, tikriausiai daugelis sutiksite, jog pirmasis mano minėtasis variantas yra ko ne kelis kartus geresnis, taip? Žmonės turi suvokti, jog kreditai yra lygiai tas pats, kas paskola ir reikia įvertinti visus faktorius prieš ja naudojantis. Galiu pabrėžti tai, jog greitieji kreditai – puiki investicija, leidžianti pasijusti padėties „šeimininku“ ir pozityviai žvelgti į priekį.

Visų pirma, manau, kad daugelis norėtumėte sužinoti greitųjų kreditų pliusus bei minusus. Kaip yra įprasta, pradėsiu nuo tos dalies, kurių yra daugiau – pliusų. Na, tikriausiai, kad verčiausias privalumas yra tas, jog pirmoji greitojo kredito paskola – visiškai nemokama. Daugelis žmonių, dėl tokios esamos situacijos, susigundo išmėginti šią naujovę ir, tiesa, lieka patenkinti. Dar vienas, ne ką mažiau svarbus faktorius ir teigiama sąvybė – „užsisakius“ greitąjį kreditą, jį gausite neįtikėtinai greitai – maždaug penkiolikos minučių bėgyje. Tai yra naudinga tiems žmonėms, kuriems iš tiesų skubiai prireikia pinigėlių – greitieji kreditai padeda užkamšyti šią „spragą“. Taip pat, žinoma, reikėtų paminėti ir kitą, galbūt mažiau svarbią teigiamą sąvybę – itin lankstus grąžinimo terminas – šį galite pasirinkti pagal save. Nors pradinis, kaip ir įprasta, yra trisdešimties dienų, už papildomus pinigėlių procentus galite prasitęsti – išties naudinga funkcija. Be jokių abejonių, nereikėtų pamiršti ir to, jog greitųjų kreditorių bendrovės teikia neįtikėtinai išsamias konsultavimo paslaugas. Jeigu nesate tikras, ar jums reikėtų išmėginti šią finansų sferą, abejojate dėl savų sprendimų – kreipkitės į atitinkamos institucijos konsultavimo centrą ir šie jums padės įvykdyti asmeninių finansų analizę. Iš tikrųjų, tai yra beprotiškai pravartu, ypač tiems, kurie, kaip ir teigiau šiek tiek anksčiau, abejoja dėl savo sprendimų.

Palaipsniui pereinant prie greitųjų kreditų minusų, galime pateigti pastebėjimą, jog dažniausiai jie – dėl žmonių kaltės. Turima omeny, jog žmonės, beatodariškai pasiemę paskolas, nebesugeba jų grąžinti, dėl to prastai atsiliepia. Iš lūpų į lūpas einantys žodžiai gali sukelti neigiamą nuomonę apie įmonės, o tai populiarumo tikrai nepridės. Žinoma, kiekviena teigiama pusė turi ir savų minusų. Kompanijoje tai – antrųjų, trečiųjų, ketvirtųjų, ir taip toliau, paskolų palūkanos yra tikrai nemažos ir, jeigu galima taip išsireikšti, „kerta“ per kišenę. Iš esmės, daugiau realių minusų greitieji kreditai, kaip ir neturi.

Viską reziumuojant, greitieji kreditai gali būti išties puikus šansas laikinai praturti arba susikurti idealią investiciją pradiniam verslui. Prisiminkite, jog visos Jūsų galvose kilusios mintys gali būti įdiegtos greitųjų kreditų bei pastangų pagalba.