Kodėl verčiau rinktis perkraustymo automobilį nei nuosavo automobilio bagažinę?

perkraustymo paslaugosPersikraustymas į naują būstą kelia dvejopas emocijas: iš vienos pusės, persikraustymas malonus, nes aplinkos pakeitimas visada šiek tiek jaudinantis ir įdomus, nekantriai laukiama kulminacijos ir įkurtuvių. Tačiau kai balba pasisuka link konkrečių darbų – daiktų pakavimo, pakrovimo bei pervežimo, šypseną veide pakeičia susirūpinimas „o kaip mes viską spėsime ir sutalpinsime?“. Dažniausiai pradžioje dar naiviai viliamasi viską persivežti savomis jėgomis, tačiau įpusėjus persikraustymui paaiškėja, jog ne veltui visiems besikraustantiems yra siūlomos perkraustymo paslaugos. Tad pasidomėkime kuo pasižymi perkraustymo automobilis, jog juo geriau pervežti daiktus nei nuosavo automobilio bagažinėje?

Iš išorės pervežimo automobiliai niekuo neišsiskiria. Tai tik mažesni ar didesni sunkvežimiai bei mikroautobusai su logotipu bei telefonu kur kreiptis norint perkraustymo paslaugų. Tačiau visa esmė ir privalumai slepiasi automobilio viduje. Automobilis pritaikytas įvairių gabaritų daiktų pervežimui. Juokaujama, jog tai automobiliai „minkštomis sienomis“. Išties juose specialia medžiaga padengtos sienos, taip apsaugant daiktus nuo nepageidaujamo daužymosi ar subraižymo. Be to, krovininiame automobilyje yra specialūs diržais prie sienų ar grindų, kuriais tvirtinami pakrauti daiktai. Taip sukrauti ir sutvirtinti baldai bei daiktų prikrautos dėžės stovi stabiliai ir mažėja rizika, jog ant posūkio kokia nors dėžė su indais nuslys, nukris ir suduš.

Naudojantis perkraustymo ir pervežimo paslaugomis neverta bijoti, jog užsisakysite per didelį ar per mažą automobilį. Pageidaujant specialistai gali atvykti pas jus į namus ir įvertinti daiktų kiekį bei patarti ne tik koks automobilis jums tiks, bet ir kaip supakuoti daiktus, kad kuo paprasčiau būtų juos pakrauti į krovininį automobilį. Tuo tarpu jei pasirinktumėte savo automobilio bagažinę, nesvarbu kokia talpni ji būtų, vis tiek tektų važiuoti bent kelis kartus, o baldai, tokie kaip sofa, lova ar spinta tikrai netilps. Geriau ramiai įvertinkite vargą kiekvieną kart važiuojant savo automobiliu, kuro kainą ir nervų ląsteles – įsitikinsite, jog daug patogiau viską pervežti vieną kartą su tinkamai perkraustymui pritaikyti automobiliu.

Beje, perkraustymo paslaugos Vilniuje, tai ne tik daiktų pervežimas iš taško A į tašką B. Tai ir daiktų pakrovimas bei iškrovimas, o pageidaujant už papildomą mokestį ir daiktų pakavimas. Pastaroji paslauga itin populiari, nes kiekvienas žino, kiek laiko išties atima tinkamas baldų parengimas pervežimui ar indų supakavimas – juk nesinori naujame būste išpakuoti šukių krūvos.


Priežastys lemiančios perkraustymo paslaugų populiarėjimą

perkraustymaiJeigu pastebėjote, per pastaruosius kelis metus, atsirado dešimtys naujų perkraustymo paslaugas teikiančių įmonių. Perkraustymo paslaugos pradėtos teikti kiekviename mieste ir miestelyje. Didėjanti paslaugų pasiūla reiškia, jog taip pat didėja ir paklausa, taigi, jei Jums įdomu kas lėmė tokį staigų vartotojų susidomėjimą šia paslauga, šis straipsnis kaip tik Jums.

Pirmoji ir turbūt pati svarbiausia priežastis, kodėl taip išpopuliarėjo perkraustymo paslaugos yra tai, jog žmonės pasidarė užimtesni, todėl bando būti praktiškais ir ieško, kas neįdomius ir laiką atimančius darbus galėtų atlikti už juos. Perkraustymo paslaugas teikianti įmonė, dirbs ir veš Jūsų daiktus savarankiškai, o Jūs tuo metu galėsite tvarkyti kitus savo reikalus, todėl jei esate užimtas žmogus, naudodamiesi panašiomis paslaugomis sutaupysite nemažai laiko.

Žmonės pasidarė atviresni įvairioms paslaugoms ir pamėgo išnuomotą gyvenimą, todėl nebebijo ir negaili pinigų pirkti įvairiausias paslaugas. Jei anksčiau visi važinėjo tik nuosavais automobiliais, gyveno nuosavuose būstuose, arba pas tėvus, tai dabar daug daugiau žmonių renkasi šiuos dalykus nuomotis, taip tapdami savarankiškesni ir ne tokie priklausomi. Lygiai tas pats galioja ir perkraustymo paslaugoms. Įmonė Jums nuomoja savo darbuotojus ir transportą, todėl kraustant daiktus ir baldus, nebereikia pagalbon kviestis minios draugų, ar ant savo automobilio stogo vežti pririštų sofų, spintų ir stalų.

Perkraustymai Vilniuje ar kitame dideliame Lietuvos mieste, teikiamos itin dažnai, nes tokiuose miestuose gausu studentų ir steigiama naujų verslų. Jaunimas dažniausiai nuomojasi būstus, kuriuos keičia kas metus ar dažniau, todėl jiems nuolatos prireikia kraustytis. Nauji verslai, lygiai taip pat kaip ir studentai, dėl savo nestabilios finansinės padėties linkę nuolatos keisti patalpas, todėl kraustosi itin dažnai.

Na ir paskutinė priežastis, kodėl žmonės drąsiau ir vis dažniau renkasi perkraustymo paslaugas yra gerėjantis pragyvenimo lygis. Jei anksčiau tokios paslaugos būdavo neįkandamos didžiajai daliai vidutines pajamas gaunančių asmenų, tai dabar jos prieinamos bene visiems dirbantiems.

Kaip mobilusis ryšys, internetas ar taksi, kadaise buvo įkandami ir naudojami tik dalies išrinktųjų ir labiausiai pasiturinčių asmenų, šiandien yra prienami visiems, taip ir perkraustymo paslaugos tapo prieinamos bene kiekvienam besikraustančiam.