Kodėl verčiau rinktis perkraustymo automobilį nei nuosavo automobilio bagažinę?

5.00 avg. rating (98% score) - 1 vote

perkraustymo paslaugosPersikraustymas į naują būstą kelia dvejopas emocijas: iš vienos pusės, persikraustymas malonus, nes aplinkos pakeitimas visada šiek tiek jaudinantis ir įdomus, nekantriai laukiama kulminacijos ir įkurtuvių. Tačiau kai balba pasisuka link konkrečių darbų – daiktų pakavimo, pakrovimo bei pervežimo, šypseną veide pakeičia susirūpinimas „o kaip mes viską spėsime ir sutalpinsime?“. Dažniausiai pradžioje dar naiviai viliamasi viską persivežti savomis jėgomis, tačiau įpusėjus persikraustymui paaiškėja, jog ne veltui visiems besikraustantiems yra siūlomos perkraustymo paslaugos. Tad pasidomėkime kuo pasižymi perkraustymo automobilis, jog juo geriau pervežti daiktus nei nuosavo automobilio bagažinėje?

Iš išorės pervežimo automobiliai niekuo neišsiskiria. Tai tik mažesni ar didesni sunkvežimiai bei mikroautobusai su logotipu bei telefonu kur kreiptis norint perkraustymo paslaugų. Tačiau visa esmė ir privalumai slepiasi automobilio viduje. Automobilis pritaikytas įvairių gabaritų daiktų pervežimui. Juokaujama, jog tai automobiliai „minkštomis sienomis“. Išties juose specialia medžiaga padengtos sienos, taip apsaugant daiktus nuo nepageidaujamo daužymosi ar subraižymo. Be to, krovininiame automobilyje yra specialūs diržais prie sienų ar grindų, kuriais tvirtinami pakrauti daiktai. Taip sukrauti ir sutvirtinti baldai bei daiktų prikrautos dėžės stovi stabiliai ir mažėja rizika, jog ant posūkio kokia nors dėžė su indais nuslys, nukris ir suduš.

Naudojantis perkraustymo ir pervežimo paslaugomis neverta bijoti, jog užsisakysite per didelį ar per mažą automobilį. Pageidaujant specialistai gali atvykti pas jus į namus ir įvertinti daiktų kiekį bei patarti ne tik koks automobilis jums tiks, bet ir kaip supakuoti daiktus, kad kuo paprasčiau būtų juos pakrauti į krovininį automobilį. Tuo tarpu jei pasirinktumėte savo automobilio bagažinę, nesvarbu kokia talpni ji būtų, vis tiek tektų važiuoti bent kelis kartus, o baldai, tokie kaip sofa, lova ar spinta tikrai netilps. Geriau ramiai įvertinkite vargą kiekvieną kart važiuojant savo automobiliu, kuro kainą ir nervų ląsteles – įsitikinsite, jog daug patogiau viską pervežti vieną kartą su tinkamai perkraustymui pritaikyti automobiliu.

Beje, perkraustymo paslaugos Vilniuje, tai ne tik daiktų pervežimas iš taško A į tašką B. Tai ir daiktų pakrovimas bei iškrovimas, o pageidaujant už papildomą mokestį ir daiktų pakavimas. Pastaroji paslauga itin populiari, nes kiekvienas žino, kiek laiko išties atima tinkamas baldų parengimas pervežimui ar indų supakavimas – juk nesinori naujame būste išpakuoti šukių krūvos.Parašykite komentarą