Apatinio trikotažo tndencijos šiai žiemai

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

apatiniaiNors apatinis trikotažas ir yra arčiausiai kūno bei mažiausiai matomas pašalinio žmogaus, tačiau jis turi didelę įtaką tam kaip jaučiasi moteris, koks yra pasitikėjimo savimi lygis ir kaip ji atrodo savo vyrui. Todėl kalbant apie madą ir mados tendencijas dizaineriai niekada nepamiršta apatinio trikotažo. Apie jį šiandien pakalbėsime ir mes šiame straipsnyje. Tad kokios apatinukų tendencijos vyraus šį rudens – žiemos sezoną?

Šiltos ir ryškios spalvos

Rudens kolekciją papildė itin ryškiais akcentais puoštų apatinių kolekcija. Ryškios spalvos derinamos su neultraliomis taip išlaikant balansą tarp paprasto ir ekstravagantiško. Madingiausios – šiltos pastelinės spalvos, tokios kaip rožinė, violetinė, persikinė, šviesiai alyvinė, blankiai melsva, mėtų bei oranžinė, kurios derinamos su ryškesnėmis spalvomis – geltona, ryškiai oranžine, salotine.

Žinoma, klasika lieka klasika, ir didžioji dalis kolekcijos išlieka skirta paslaptingajai nakties juodumai, nekaltai baltai bei maskuojančiai kūno spalvai.

Istorija sukasi ratu

Nauja – tai pamiršta sena, sako mados dizaineriai, kurie šiemet iš spintos užkaborių traukia retro stiliaus apatinį trikotažą ir iš jo semiasi idėjų naujoms kolekcijoms. Todėl vis dažniau matomos liemenėlės plačiomis petnešėlėmis, spalvingais stambiais raštais puošti komplektukai, apatinis trikotažas margintas gėlėmis, taškeliais, kaspinėliais ir raukinukais. Neseniai vyravusią madą “kuo mažiau medžiagos” pakeitė drąsūs kirpimai, tačiau su trupučiu paslaptingumo.

Technologijų įtaka

Šiais laikais įmanoma praktiškai viskas. Taip pat įmanoma pasiūti apatinį trikotažą be siūlių, be į kūną įsirėžiančių kraštelių. Todėl galima drąsiai rasti tinkamą apatinį trikotažą poi tin aptempta suknele ar apranga su didelėmis iškirptėmis ar skeltukais. Apatinis trikotažas tiesiog prisitaiko tapti nematomas ir nepastebimas.

Tinkamas pasirinkimas

Kad ir kokios būtų mados tendencijos, reikia nepamiršti, jog gražiausias rūbelis yra tinkamas rūbas. Rinktis tik savo dydžio apatinį trikotažą, nesirinkti aptempto ar pernelyg laisvo. Nepamiršti ir patinkančių spalvų paletės – juk apatinis trikotažas priverčia labiau pasitikėti savimi bei gerai jaustis, todėl rinkitės atsakingai!Parašykite komentarą