Pokeris – ne tik žaidimas, bet ir psichologija
Posted: 2015/09/17 Filed under: Pramogos, laisvalaikis | Tags: pokerio kalba, pokeris Leave a comment »Kiekvienas, kuris nors kartą yra žaidęs pokerį rimčiau nei tik susėdus su draugais, gali pasakyti, jog pokeryje reikia mokėti ne tik žaidimo taisykles, bet ir suprasti žaidėjų elgesį, perprasti jų mąstyseną ir veiksmus, kurie gali išduoti jų turimas kortas ir palengvinti žaidimą Jums. Tai vadinama pokerio kalba, pokerio psichologija ir panašiais terminais.
Pokerio kalba labai priklauso nuo konkretaus žaidėjo, tačiau jei žaidžiama su vidutinio ar žemesnio lygio žaidėjais, galima pasikliauti statistika ir stereotipais. Daug išduoda kalbėjimas, kalbėjimo tempas, jaudulys ar žvilgsnis, ne ką mažiau pasako rankos, judesiai ar net pokštai. Kiekvienas žmogaus judesys turi kažkokią priežastį, todėl žaidžiant pokerį reikia stebėti ne tik savo kortas, bet ir tai, kas vyksta aplink.
Besižvalgydami pastebėsite (greičiausiai), kad ir Jus kiti žaidėjai šiek tiek stebi, bando suvokti Jūsų elgesį žaidimo metu, perprasti, kad Jūsų turite tikrai geras kortas, kada apsimetate tokias turį. Taigi, pats žaidimas tampa tik įdomesnis ir įdomesnis, tenka labiau pasukti galvą ir įsigilinti į žaidimą bei žaidėjus.
Kiek sunkiau yra žaidžiant internetu. Tokiu būdu lošdami pokerį Jūs nematote savo varžovų, negalite atskirti jų balso tembro, jėgos stumiant žetonus ir t. t. Visgi, ir internetu žaidžiant galima pastebėti tam tikrų detalių, skirtumų, kurie padeda atskirti, kada oponentas turi kur kas pranašesnes kortas, o kada jis neturi nieko, tačiau nori pasiimti banką.
Daugybė pokerio gudrybių pastebimos dažniau žaidžiant, nemažai galima sužinoti ir skaitant profesionalų tinklaraščius, stebint jų žaidimą, komentarus, kurie padeda perprasti žaidimą ir jo subtilybes. Visgi, nesiūlome skeptiškai žiūrėti į pokerio mokymus – tai viena iš išeičių greičiau įsivažiuoti į profesionalesnį pokerio žaidimą, susipažinti su azartiniais lošimais iš arti ir be didesnių nuostolių.
Paskutiniai komentarai