Pirma paskola nemokamai – apgaulė ar tikrai?

Pirmas paskola nemokamaiNors apie akciją, kuomet pirma paskola nemokamai, girdėjo jau dauguma, vis dar atsiranda klausiančių, ar tai tikrai tiesa, ar visgi čia slypi kokia nors apgaulė, paslėpti mokesčiai ir panašiai.

Iš tiesų, tokia akcija tikrai taikoma ir ji visiškai reali. Paprasčiausiai, tokiu būdu kreditų bendrovės siekia privilioti naujus klientus, pasiūlo jiems priimtinas sąlygas, o vėliau, kuomet prireikia nebe pirmos paskolos, dažniau pasirenkama ta bendrovė, kuri jau pažįstama, ne kiekvienas ieško naujos, palankesnes sąlygas siūlančios kreditų bendrovės. Taigi, tokiu būdu pritraukę klientę kreditoriai uždirba iš vėlesnių Jūsų paskolų. O jei pasinaudojate jų paslaugomis tik vieną kartą, Jūs esate vienas iš nenaudingų klientų, kurių yra daugybė, tačiau tai vis tiek pigiau nei ypač aktyvi reklama visais kanalais ar kiti būdai pritraukti klientams.

Pirma paskola nemokamai dažnai turi įvairių ribojimų. Visų pirma, be palūkanų ir kitų mokesčių paskolos suteikiamos tik vieną kartą tiems klientams, kurie anksčiau nėra naudojasi toks kreditų bendrovės paslaugomis. Taip pat ribojama paskolos suma. Dažniausiai daugiau nei 300 € (smulkus kreditas) nėra suteikiama, nors, kaip rodo praktika, pasitaiko ir įvairių išimčių. Kitas ribojimas – terminas. Pirma paskola be palūkanų dažniausiai siūloma trumpalaikių (iki 30 d.) kreditų ėmėjams, kiek rečiau suteikiamos vartojimo paskolos iki 12 mėnesių.

Labai svarbu tokią paskolą grąžinti be jokių delsimų. Užtenka pavėluoti vos vieną dieną ir akcija Jums bus nebetaikoma, tai yra, turėsite sumokėti standartines palūkanas ir kitus mokesčius, kurie būtų taikomi be jokių specialių pasiūlymų. Dėl šios priežasties rekomenduojame būti labai atidiems ir pasižymėti kalendoriuje datą, iki kurios žūtbūt reikėtų atlikti mokėjimą.

Nepaisant to, kad pirma paskola nemokamai yra tik akcija, kai kurie žmonės geba pasinaudoti ja ne vieną kartą – paprasčiausias būdas tai padaryti yra kas kartą naudotis kitos paskolų bendrovės paslaugomis, nes jai būsite naujas klientas ir ji, jei taiko tokią akciją, suteiks pirmą paskolą nemokamai, tai reiškia:

  • jokių palūkanų;
  • jokio sutarties sudarymo mokesčio;
  • jokių kitų paslėptų ar nepaslėptų mokesčių;

Dar kartą primename, kad nemokamos paskolos yra tiesa, tačiau laiku negrąžinus paskolos rizikuojama labai dideliais mokesčiais. Būkite atidūs – skolinkitės atsakingai.


Ar pirmi kreditai nemokamai vis dar suteikiami?

Kad pritraukti kuo daugiau klientų, ir kad žmonės susiviliotų bankų teikiamomis paskolomis ar kreditais, yra ir tokia privilegija – pirmas kreditas nemokamai. Dauguma žmonių be abejo bijosi imti bet kokią paskolą ar kreditą, kad ir kaip to reikėtų ar norėtųsi, jau vien todėl, kad gąsdina jau pati proceso pradžia. Pirmiausia užpildomi reikiami dokumentai, nustatomos didesnės ar mažesnės palūkanos, kurios priklauso nuo paskolos ar kredito dydžio, ir tada jau nuo pirmo žengto žingsnio jau sekantį mėnesį žmogus yra įpareigotas pradėti grąžinti paskolą ar kreditą, darant kokias tai įmokas į banko sąskaitą. Todėl pirmas kreditas nemokamai – tai tramplinas į glaudesnį ir draugiškesnį bendradarbiavimą su banku.

Paimdamas pirmą kreditą nemokamai, klientas vykdo tuos pačius įsipareigojimus kaip ir eiliniais atvejais darydamas bet kokį sandorį su banku. Tik tai šiek tiek palengvina žmogui situaciją, ir jis turi laiko bent jau psichologiškai nusiteikti bendradarbiauti su banku. Pirmą kreditą nemokamai galima gauti ir telefonu, ir prisijungus internete per savo asmeninės bankininkystės puslapį. Reikia tik nusistatyti kredito dydį, slaptažodžio pagalba prisijungti prie savo elektroninės bankininkystės puslapio, susivesti reikiamus duomenis, ko prašo pildomi laukeliai ir, įsitikinus, kad pirmas kreditas nemokamai, tai jokia banko apgaulė, o realus pasiūlymas klientui, pabaigti operaciją patvirtinant parašu. Paprasta ir patogu.

Gavus pirmą kreditą nemokamai, iškyla realus noras kuo labiau pasitikėti banku. Juk jis irgi atsižvelgia i esamą sunkią materialinę žmonių padėtį, palengvindamas savo siūlomomis naujovėmis. Be abejo pirmas kreditas nemokamai visada yra nedidelis, tiesiog tai noras padrąsinti žmogų nebijoti lengvinti savo gyvenimo imant bet kokio dydžio kreditus. Patenkinęs savo pirmą norą, pasiėmus pirmą kreditą nemokamai, žmogus įgauna drąsos, bankas gauna pasitikėjimą, abi pusės lieka patenkintos. Po tokių sandorių klientui norisi ir toliau bendradarbiauti su banku, naudotis ir kitomis teikiamomis paslaugomis, dingsta baimė pasiimti antrą ir jau didesnį kreditą, nes maloniai nuteikia jau vien banko geri norai padėti žmogui žengti pirmą nedrąsų žingsnį – paimti nemokamą kreditą.