Naujos kartos bendravimo priemonė – SMS pažintys

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

SMS pazintys

Pats metas atsisveikinti su nuolatiniu ir dažnai visiškai bergždžiu naujų pažinčių ieškojimu baruose, klubuose, renginiuose ir kitose masinėse žmonių susibūrimo vietose. Šiandien mūsų rankose yra kur kas pranašesni bendravimo būdai. Smspazintukas.lt – tai kuo puikiausias pavyzdys.

Jums nebereikia su kažkuo susitikinėti savaitę, mėnesį ar pusę metų vien tam, kad galų gale suprastumėte, jog tai nėra žmogus, su kuriuo norėtumėte praleisti savo gyvenimą. Ką jau kalbėti apie labai skirtingus žmonių interesus ir siekius. Jei realybėje ištisus mėnesius megsite pažintį su konkrečiu vienu žmogumi, ilgainiui gali pasirodyti, kad jūsų keliami reikalavimai ir jaučiami poreikiai yra radikaliai skirtingi. Žinoma, kad tai suvokus, greičiausiai teks pasukti skirtingais keliais.

Tuo tarpu SMS pažintys įprastai tokiais nepatogumais nepasižymi. Kiekvienas žmogus, kuris nusprendžia pasinaudoti tokio tipo pažinčių sistema, iš anksto žino tai, ko labiausiai nori. Būtent tai būna nurodoma SMS pažinčių portaluose publikuojamose žinutėse. Jei jūsų paskelbta žinutė ką nors sudomins – sulauksite atsakymo į savo nurodytą kontaktinį telefono numerį. Tai reiškia, kad tikimybė, jog su jumis susisiekęs žmogus bus vedinas panašių tikslų, gerokai padidės.

Be abejo, kiekviena nauja pažintis yra kupina naujovių. Todėl nereikėtų tikėtis, kad visuomet nuo pačių pirmųjų SMS žinučių viskas klostysis būtent taip, kaip to norite. Tačiau nepaisant to, visų svarbiausia, kad vos tik pastebėjus, jog pašnekovas ar pašnekovė jums nėra prie širdies ir vargiai gali atitikti jūsų keliamus reikalavimus, pokalbį galite akimirksniu nutraukti ir toliau ieškoti kitos jums labiau tinkančios antrosios pusės. Tokiu atveju sutaupoma labai daug brangaus laiko, o nusivylimo tikimybė sumažėja iki minimumo.

Taipogi, nereikia pamiršti, kad jums nėra būtina publikuoti savo žinučių – jūs galite būti stebėtojais ir laukti to vienintelio ir išskirtinai jūsų reikalavimus atitinkančio žmogaus, kuris SMS pažinčių portale paskelbs savo žinutę, ieškodamas būtent tokio žmogaus kaip jūs. Kita vertus, jei nemėgstate laukti ir eikvoti savo brangaus laiko, viso to galite išvengti, jei imsitės iniciatyvos ir savo žinutę paskelbsite pirmieji.

Taigi, SMS pažintys yra naujos kartos bendravimo sistema, kuri kur kas efektyvesnė, paprastesnė ir nepalyginti pranašesnė. Jei jums jau seniai įgriso nuolatiniai ir nesibaigiantys pasimatymai realybėje, kurių metu esate priversti bendrauti su jums visiškai nepatinkančiais pašnekovais – vykite į šalį beviltiškas mintis ir pradėkite naujų pažinčių mezgimą pasirinktame SMS pažinčių portale, kuriame kasdien publikuojami nauji skelbimai.Parašykite komentarą