Pramogaujate su draugais? Susilažinkite!

Dažnai pramogaujame su draugais aktyviai, pavyzdžiui pasirinkdami slidinėjimą, važinėjimą dviračiais ar plaukiojimą baidarėmis. Siekiant šias pramogas pagyvinti reikėtų susilažinti. Būtent lažybos padeda dar geriau praleisti laiką, skatina konkurenciją, azartą. Tai nėra blogai, kaip gali pasirodyti kai kuriems žmonėms.

Vis tik, lažybos savų draugų rate gali atnešti ir žalos. Ypač jei yra tokių, kurie ypatingai nemėgsta pralaimėti. Taigi, gerai įvertinkite savo kompaniją prieš pasiūlydami lažybas, kad netektų gailėtis vėliau.

Lažintis galima iš įvairių dalykų. Pavyzdžiui, jei užsiimate plaukimu baidarėmis, tai pirmasis atplaukęs ekipažas galėtų būti atleistas nuo mokesčio už baidarių nuomą, kurį turėtų padengti pralaimėjęs ekipažas ar visi kartu, kurie nelaimėjo. Žinoma, galima lažintis ir iš paprastesnių dalykų, tokių kaip užkandžiai ar gėrimai.

Jei baidarių nuoma ar kita aktyvi veikla ne Jūsų mėgstamiausia pramogų sritis, daugiau mėgstate ramų poilsį, aktyvaus sporto stebėjimą, lažybos čia dar įdomesnės, nes lažinamasi iš realių pinigų. Lažintis galima lažybų punktuose bei internetu, tad sau tinkamą būdą ras kiekvienas. Žinoma, norint lažintis iš pinigų reikėtų aktyviau domėtis sporto ar kitais renginiais, kuriems taikomi koeficientai lažybose. Priešingu atveju lažybos gali atsieiti labai brangiai.

Jei manote, kad lažybos yra pernelyg rizikingas, verčiantis konkuruoti neigiamai ar skatinantis rizikuoti savo santaupomis dalykas – Jums derėtų tiesiog pabandyti susilažinti su draugais nors iš menkiausios smulkmenos pramogaujant, sportuojant ar net dėl kokio nors sporto įvykio, kuomet išsiskiria nuomonės.

Besilažinantys pastebi, kad lažybos paverčia sporto varžybų stebėjimą kur kas įdomesniu, patrauklesniu net ir tiems, kurie nėra dideli sporto entuziastai. Taigi, jei planuojate žiūrėti krepšinio ar futbolo varžybas, pabandykite pasidomėti lažybų bendrovių siūlomais koeficientais, savo galimybėmis laimėti šiek tiek pinigų kol žiūrėsite sporto renginį.