Gražūs telefono numeriai – puiki pagalba Jūsų verslui

5.00 avg. rating (99% score) - 3 votes
grazus numeriai

gražus numeriai verslui. Išskirtiniai numeriai.

Turbūt kiekvienas esate pastebėjęs, gražius numerius dar kitaip vadinamus vip numeriais, su daug vienodų skaičių, kurie yra labai lengvai įsimenami ir patogūs klientams. Gražūs numeriai padeda įmonėms suteikti savo klientams daugiau pasitikėjimo, o klientams nereikia vargintis įsimenant sunkius, daug skirtingų skaičių turinčius numerius.

Taip pat turbūt ne vienas esatę susimastęs kaip gražūs telefono numeriai praverstų ir Jums – versle, taksi kompanijoje ar tiesiog draugų rate. Visiems ypatingas telefono numeris atrodo prabangos preke, kuri greičiausiai kainuoja milžiniškus pinigus. Tačiau norėčiau iš dalies paneikti šį faktą.

Yra trys kategorijos gražių numerių:

  • 800, 700 linijos gražūs telefono numeriai su daug vienodų skaičių;
  • Trumpieji VIP numeriai;
  • Paprasti gražūs numeriai su daug vienodų skaičių.
grazus telefono numeriai

Gražūs telefono numeriai su išskirtiniais skaitmenimis verslui.

Pirmoji ir antroji numerių kategorija yra tikrai brangi ir naudojama tiktais didesnių įmonių telefono linijoms aptarnauti. Pavyzdžiui taksi telfonų linijoms ar kontaktų centrams, kuomet telefono numeris yra vienas, o jį aptarnaujančių darbuotojų keli. Tačiau paskutinioji numerių kategorija yra netokia brangi, bet puikiai suteikianti beveik tokią pačia kokybę. Kitaip tariant kainos ir kokybės santykiu gerokai aplenkianti pirmąsias dvi gražių telefono numerių kategorijas. Šiuo metu šių numerių kainos yra nusistovėjusios ir svyruoja maždaug tarp 150 Lt iki 5000 Lt priklausomai nuo vienodų numerių skaičiaus ir išsidėstymo. Kiek didesnės kainos yra kreipiantis tiesiogiai pas operatorius. Tačiau tik laiko klausimas kada gražūs numeriai pradės brangti, kadangi jų paklausa šiai dienai yra labai išaugusi, o pasiūla mažėja, ypač šiais modernizmo ir technologijų laikais, kuomet savo vip numerį gali bet kurią dieną perkelti į kitą tinklą be didelių trukdžių. Taigi kodėl gi delsti ir neįsigyti gražaus numerio šiandien? Padėk savo verslui augti jau dabar! Vieną iš tokių numerių galite rasti čia.Parašykite komentarą