Knygos gamtoje – už ar prieš?

5.00 avg. rating (98% score) - 1 vote

Knygų skaitymas vis dar gana populiari pramoga, tačiau knygos skaitymas namuose vasaros metu – keistas sprendimas, ypač jei lauke tikrai gražus oras, šviečia saulė. Taigi, pats laikas imtis knygos ir keliauti į gamtą.

Kadangi gamtoje vien tik skaityti gali būti nuobodu, puikia išeitimi gali būti ir baidarių nuoma. Vilniaus gyventojams vertėtų pasidomėti, kokias galimybes siūlo baidarių nuoma Vilniuje, į kurią įeina pasiplaukiojimai Nerimi, Vilnia ar Vokės upe, tekančia pietiniu sostinės kraštu, bei kokios galimybės rasti ramią vietą, kurioje būtų malonu su bendrakeleiviu užkąsti bei pusvalandžiui įnikti į knygą.

Jeigu nenorite plaukti Vilniuje, labiau domitės galimybe pakeliauti upėmis porą dienų, kodėl gi neužmetus akies į tai, ką siūlo Aukštaitija. Čia populiari baidarių nuoma Žeimena, tačiau jei labiau norite ramybės, kuri tikrai vertinama skaitant knygą – Jums labiau tiks plaukimas Lakaja, kuri teka visai šalia Žeimenos. Tiesa, tai yra jos intakas.

Be abejo nėra jokios būtinybės nuomotis baidares norint pabūti gamtoje su knyga. Tam puikiai gali tikti ir balkone ar rūsyje stovintis dviratis. Griebkite knygą ar elektroninę knygų skaityklę, įsimeskite keletą sumuštinių į kuprinę, butelį mineralinio vandens ir minkite pedalus į artimiausią parkelį ar pievelę paupy. Na, o jei neminate dviračio pedalų, kuo puikiausiai pasiekti tokią vietą galima ir pėsčiomis, viešuoju transportu ar nuosavu automobiliu.

Nors knygos skaitymas ir yra labiau vienam žmogui skirtas užsiėmimas, visai smagu vykti paskaityti su artimais draugais, turinčiais tokį patį pomėgį. Net ir nebendraudami, o tik būdami netoliese jausite kompaniją, maloniai leisite laiką, o padarę pertrauką galėsite aptarti savo skaitomas knygas.Parašykite komentarą