Grindų dangą reikia rinktis priklausomai nuo kambario tipo

Rinkoje daugybė skirtingų grindų dangų ir pasirinkimas kartais atrodo begalinis – net galva sukasi. Tačiau daug lengviau susiaurinti paiešką, kuomet tiksliai žinoma, kokiam kambariui reikalinga danga. Specialistai teigia, jog kiekvienas kambarys turi savo ypatybes – vienuose mažiau vaikščiojama, kituose mažiau, vieni drėgnesni, kiti sausi ir šilti, tad prie jų reikia derinti ir grindų dangą.

grindys

Prieškambaris

Pirmasis kambarys į kurį patenkama iš lauko. Su purvinais, žvyru, smėliu, sniegu apkibusiais ar balose „išsimaudžiusiais“ batais. Tai veiksniai galintys greitai pažeisti neatsparią grindų dangą. Ir durų kilimėlis ne visais atvejais gali padėti. Taigi, grindis reikia rinktis ypatingai atsparias, pavyzdžiui, plyteles arba specialiai impregnuotą ir drėgmei atsparų laminatą. Tiek plytelės, tiek laminatas yra dekoratyvūs, yra begalė spalvų, atspalvių, iš kurių būtų galima pasirinkti.

Virtuvė

Vieniems virtuvė tiesiog dekoratyvi vieta, kurioje retkarčiais gaminamas maistas, kitiems tai pagrindinė gyvenimo vieta, kurioje vyksta absoliučiai viskas. Jei jūs priklausote pastarajam tipui, tuomet reikia ieškoti grindų dangos, kuri atlaikytų besilaistantį vandenį, nukritusius ir primintus maisto likučius, nuolatinį trypčiojimą strateginėse vietose, pavyzdžiui, prie plautuvės ir viryklės. Šiuo atveju, kaip ir prieškambaryje geriausia danga plytelės ir laminatas. Vienintelis plytelių trūkumas yra tas, jog nukritę daiktai ant grindų garantuotai sudūžta.

Svetainė

Svetainė yra namų vizitinė kortelė, šiame kambaryje sutinkami svečiai, jame renkasi visa šeima, tad grindų danga turi būti pirmiausia stilinga ir graži, tinkanti prie bendro interjero ir aiškiai nusakytų šeimininkų statusą. Geriausias pasirinkimas – parketas arba parketlentės. Įvairių atspalvių mediena leidžia sukurti patį gražiausią ir natūraliausią grindų paveikslą.

Miegamieji

Miegamosios ir poilsio zonos, vaikų kambariai yra privatesni ir uždaresni, tad ten išties ieškoma praktiškumo bei pigesnio grindų dangos varianto. Laminatas, kiliminė danga, kamštinė danga, parketas – visa tai geri variantai. Jei namuose yra mažų vaikų, kurie mėgsta ropinėti grindimis ar ant jų gulėti, tuomet reikia minkštų, šiltų grindų, kamštinė danga šiuo klausimu ko gero viena geriausių. Nuo šios savo populiaru ir pritaikymų miegamiesiems neatsilieka ir medinės grindys.


Lipni plėvelė / kreidinė lenta – namams, mokyklai, biurui

Sienų lipdukas užrašams – namuose, biure, mokykloje, darželyje…

Kreida rašoma lipni plėvelė  Ne vienas tikriausiai sukome galvą kur ir kaip namuose palikti raštelius namiškiams. Dažniausiai jie nutūpdavo ant šaldytuvo durelių, prilaikomi magnetais, buvo tvirtinami lipnia juosta ant sienų, kai kurie tikriausiai net buvo įsigiję šiam tikslui magnetines ir kitokias lentas, skirtas užrašams. Dažniausiai jos ilgai namuose neužsibūna, nes rašyti jose reikia specialaus markerio, be to, norėdami pritvirtinti tokią lentą, turime gadinti sieną – kalti vinį. Ir nors mobiliuosius telefonus turime beveik visi: nuo vaiko iki senelio, poreikis rašyti laiškelius – išliko iki šiol. Jų neatstoja nei SMS žinutės, nei kiti šiuolaikiški susirašinėjimo būdai. Dabar tokiam šeimyniniam susirašinėjimui yra kur kas paprastesnis būdas – kreida rašomos lentos lipdukai. Ir ne tik šiam tikslui. Jas galima panaudoti sumaniai, įdomiai ir naudingai.

Pranešimų lenta

Lipni plėvelė – kreidinė lenta puikiai tarnauja kaip vieta įvairiems pranešimas. Suraskite matomą vietą koridoriuje ir ant lygaus paviršiaus prilipdykite: tiks sienos, spintos, veidrodžio, durų paviršius. Lipdukui lentai tikrai rasite vietą, nes jų yra įvairių dydžių.

  Be to galėsite pasidaryti originalią norimo dydžio, galbūt   geometrinės figūros formos, gyvūno, žmogaus ar mistinės būtybės, komiško personažo silueto lentą. Toks paprastas daiktas kaip kreida rašomas lenta suburs visą šeimą kartu nuspręsti jos vietą, formą ir turinį. Galbūt joje pirmasis užrašas bus visiems priimtinos, aptartos namų taisyklės? Toks sienų lipdukas nepamainoma studentų bendrabučio kambaryje, vaikų darželio grupėje, mokykloje ar net biure.

Kreida rašoma plėvelė
Vieta lažyboms ir spėjimams

Sienos lipdukas – kreidinė lenta tiks sporto aistruoliams, kurie mėgsta spėlioti rungtynių baigtį arba kokia komanda kaip sužais, kokiu rezultatu, kas įmuš įvartį, įmes į krepšį daugiausia taškų ir kt. Kreida rašomos lentos lipduko vieta tokiu atveju – greta televizoriaus bendrame kambaryje svetainėje. Bus proga surengti šeimos totalizatorių! Jeigu nenorite, kad tokia lenta nuolat kabotų svetainėje, pasibaigus pvz. olimpinėms žaidynėms, pasaulio, Europos čempionatui, ją galima be didelių pastangų nuimti.

Vis dėlto neskubėkite išmesti, kreida rašoma lenta  – lipduka pravers ir sulaukus svečių. Juk nuobodu visą vakarą sėdėti prie stalo. Galima sugalvoti įvairių smagių žaidimėlių: nereikės jokių papildomų kortelių ar atlaisvinto stalo, tik jūsų fantazijos ir kreidos bei kempinės nuvalyti.

Elektoroninėje parduotuvėje www.lipdukai.eu rasite įvairių dydžių bei spalvų kreida ar markeriu rašomų lipnių plėvelių.


Greitai ir pigiai atnaujintas vaiko kambario interjeras

Artėjant rugsėjo 1-ąjai, dauguma tėvų pagalvoja apie vaiko kambarį, kaip jį įrengti ar atnaujinti. Vieni vaikai pradės naujus mokslo metus, kiti galbūt lankys darželį. Kuriant vaiko kambario interjerą, nepamirškite pasitarti su juo. Sienos užima didelę dalį vaiko kambario erdvės, kur yra didžiulės galimybės pasireikšti. Sienų lipdukų pagalba kambario neįrengsite, tačiau greitai ir pigiai atnaujinsite – įnešite azarto, švelnumo, vaikiškumo, svajonių pojūtį į bet kokio amžiaus vaiko kambarį.

Tiek darželinuko, tiek moksleivio kambariui puikiai tiks kreida rašoma lipni lenta. Galite klijuoti ant sienos,spintos,durų, veidrodžio… visą arba sukarpytą norimais ornamentais.   Vaikai galės spręsti užduotis, piešti, žaisti, tarnaus kaip priminimų bei pastabų lenta! Dauguma mūsų užaugome žaisdami –mokyklą, o čia ir tikra lenta ant sienos, savo namuose! Patys mažiausieji, taip pat galės pildyti savo svajonę – piešti ant sienos, juk dažniausiai tai draudžiama.

Futbolo aistruolio kambaryje, ant sienos, užklijuokite futbolo žaidėjo sienų lipduką, svajotojo – priklijuokite fosforines žvaigždes prie lubų, ar šviečiantį tamsoje sienų lipduką su miesto vaizdu. Vaikai, auga, keičiasi jų pomėgiai, pabodusį sienų dekoracinį lipduką lengvai nuklijuosite ir pakeisite nauju. Jei ant sienos atsirado defektas – sienų lipdukas puikiai tiks jį paslėpti.

Kur matuojate augančio vaiko ūgį? Gal žymite brūkšnelius ant durų staktos? Tačiau, kai mažylis užaugs durų staktos neįdėsite į prisiminimų dėžutę. Vaiko ūgiui matuoti galite naudoti sienų lipduką – ūgio matuoklį/liniuotę. Užaugus vaikui , ar keliantis gyventi į kitą vietą, ūgio matuoklio lipduką susuksite į ritinėlį ir saugiai padėsite.

El. parduotuvėje www.lipdukai.eu rasite ir daugiau įvairių, originalių idėjų Jūsų namams bei dovanoms – kreida rašomi puodeliai, SOS apsaugos apyrankės, VARDO lipdukai. Prekių siuntimas Lietuvoje -NEMOKAMAS!