Greitai ir pigiai atnaujintas vaiko kambario interjeras

Artėjant rugsėjo 1-ąjai, dauguma tėvų pagalvoja apie vaiko kambarį, kaip jį įrengti ar atnaujinti. Vieni vaikai pradės naujus mokslo metus, kiti galbūt lankys darželį. Kuriant vaiko kambario interjerą, nepamirškite pasitarti su juo. Sienos užima didelę dalį vaiko kambario erdvės, kur yra didžiulės galimybės pasireikšti. Sienų lipdukų pagalba kambario neįrengsite, tačiau greitai ir pigiai atnaujinsite – įnešite azarto, švelnumo, vaikiškumo, svajonių pojūtį į bet kokio amžiaus vaiko kambarį.

Tiek darželinuko, tiek moksleivio kambariui puikiai tiks kreida rašoma lipni lenta. Galite klijuoti ant sienos,spintos,durų, veidrodžio… visą arba sukarpytą norimais ornamentais.   Vaikai galės spręsti užduotis, piešti, žaisti, tarnaus kaip priminimų bei pastabų lenta! Dauguma mūsų užaugome žaisdami –mokyklą, o čia ir tikra lenta ant sienos, savo namuose! Patys mažiausieji, taip pat galės pildyti savo svajonę – piešti ant sienos, juk dažniausiai tai draudžiama.

Futbolo aistruolio kambaryje, ant sienos, užklijuokite futbolo žaidėjo sienų lipduką, svajotojo – priklijuokite fosforines žvaigždes prie lubų, ar šviečiantį tamsoje sienų lipduką su miesto vaizdu. Vaikai, auga, keičiasi jų pomėgiai, pabodusį sienų dekoracinį lipduką lengvai nuklijuosite ir pakeisite nauju. Jei ant sienos atsirado defektas – sienų lipdukas puikiai tiks jį paslėpti.

Kur matuojate augančio vaiko ūgį? Gal žymite brūkšnelius ant durų staktos? Tačiau, kai mažylis užaugs durų staktos neįdėsite į prisiminimų dėžutę. Vaiko ūgiui matuoti galite naudoti sienų lipduką – ūgio matuoklį/liniuotę. Užaugus vaikui , ar keliantis gyventi į kitą vietą, ūgio matuoklio lipduką susuksite į ritinėlį ir saugiai padėsite.

El. parduotuvėje www.lipdukai.eu rasite ir daugiau įvairių, originalių idėjų Jūsų namams bei dovanoms – kreida rašomi puodeliai, SOS apsaugos apyrankės, VARDO lipdukai. Prekių siuntimas Lietuvoje -NEMOKAMAS!


Sužymėkte VARDO lipdukais visus stovyklautojų daiktus

Ką daryti, kad vaikai iš stovyklų parsivežtų visus savo daiktus?
Pasibaigus mokslo metams tėvai jau ieško, kaip pasirūpinti neišdildomais vasaros įspūdžiais savo atžaloms, kaip juos turiningai užimti. Kol tėveliai dirba, vaikai leidžia laiką vasaros stovyklose, kieme. Čia vaikų laukia daug įspūdžių, nelabai ir spėja pasirūpinti savo daiktais. Grįžus tėvai pasigenda vaiko daiktų arba randa svetimų.
Išeitis – sužymėti viską ko nenorite prarasti – VARDO lipdukais.
Sužymėkite visus mažojo stovyklautojo daiktus VARDO lipdukais

Iki šiol tėvai Lietuvoje, vaikų drabužius ar daiktus sužymėdavo užrašydami vardus arba inicialus pieštuku ar markeriu. Dabar galite www.lipdukai.eu susikurti savo VARDO lipdukus. Visi sužymėti daiktai atrodys tvarkingai, užrašai aiškūs ir gražūs. Išsirinksite norimą lipduko dydį, spalvą, kiekį, paveikslėlį ir užrašysite pageidaujamą informaciją. Leiskite vaikui pačiam susikurti savo VARDO lipduką!

 

 

VARDO lipdukai ne tik stovyklai bet ir mokyklai

Sužymėkite  drabužius, daiktus, žaislus, visa ko nenorite, kad vaikas prarastų. Vardiniai lipdukai – puikiai žinomi JAV, Vakarų Europoje ir netgi Australijoje. Šiose šalyse yra įprasta sužymėti vaikų daiktus, taip lengviau vaikams, pedagogams ir tėvams, kurie sutaupo laiką ir pinigus, nereikia pirkti pakartotinai tų pačių daiktų.
VARDO lipdukais sužymėkite avalynę, daiktus, drabužius Read the rest of this entry »