Sužymėkte VARDO lipdukais visus stovyklautojų daiktus

5.00 avg. rating (98% score) - 1 vote

Ką daryti, kad vaikai iš stovyklų parsivežtų visus savo daiktus?
Pasibaigus mokslo metams tėvai jau ieško, kaip pasirūpinti neišdildomais vasaros įspūdžiais savo atžaloms, kaip juos turiningai užimti. Kol tėveliai dirba, vaikai leidžia laiką vasaros stovyklose, kieme. Čia vaikų laukia daug įspūdžių, nelabai ir spėja pasirūpinti savo daiktais. Grįžus tėvai pasigenda vaiko daiktų arba randa svetimų.
Išeitis – sužymėti viską ko nenorite prarasti – VARDO lipdukais.
Sužymėkite visus mažojo stovyklautojo daiktus VARDO lipdukais

Iki šiol tėvai Lietuvoje, vaikų drabužius ar daiktus sužymėdavo užrašydami vardus arba inicialus pieštuku ar markeriu. Dabar galite www.lipdukai.eu susikurti savo VARDO lipdukus. Visi sužymėti daiktai atrodys tvarkingai, užrašai aiškūs ir gražūs. Išsirinksite norimą lipduko dydį, spalvą, kiekį, paveikslėlį ir užrašysite pageidaujamą informaciją. Leiskite vaikui pačiam susikurti savo VARDO lipduką!

 

 

VARDO lipdukai ne tik stovyklai bet ir mokyklai

Sužymėkite  drabužius, daiktus, žaislus, visa ko nenorite, kad vaikas prarastų. Vardiniai lipdukai – puikiai žinomi JAV, Vakarų Europoje ir netgi Australijoje. Šiose šalyse yra įprasta sužymėti vaikų daiktus, taip lengviau vaikams, pedagogams ir tėvams, kurie sutaupo laiką ir pinigus, nereikia pirkti pakartotinai tų pačių daiktų.
VARDO lipdukais sužymėkite avalynę, daiktus, drabužius

Vykstant į stovyklas gali prireikti daug daiktų: miegmaišis, dantų pasta, šukos, žaidimai, gertuvė, rankšluostis, avalynė, kuprinė…Ir ko tik nepameta vaikai….Kai kurie iš jų gali būti tokie patys kaip ir kitų vaikų, jei sužymėsite VARDO lipdukais, ginčų nebus kam kuris daiktas priklauso. O jei  vaikas ką ir pames, radęs draugas žinos kam grąžinti.
VARDO lipdukai atsparūs vandeniui
Lipdukai pagaminti iš specialių medžiagų, tai nepaprasti popieriniai lipdukai. VARDO lipdukai atsparūs vandeniui, nenusitrina net užrašas. Drabužius, užklijuotais VARDO lipdukais, galite skalbti skalbimo mašina, o daiktus plauti indaplovėje, jei pavyzdžiui pažymėjote vaiko vardu gertuvę ar pietų dėžutę. Saugokite savo daiktus, kam pirkti vis naujus!Parašykite komentarą