Echolotas – žvejo draugas

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

echolotas-deeper-smart-fishfinder-Echolotas – tai jūros gylio matuoklis. Toks apibrėžimas suponuoja apie prietaiso naudingumą žvejams bei jūreiviams. O ar įsivaizduojate, kas per daiktas galėtų būti išmanusis echolotas? Taip, technologijoms tobulėjant žmonės gali naudotis ne tik išmaniaisiais telefonais, bet ir tokiais prietaisais kaip echolotas „Deeper Smart Fishfinder“.

Minėtas įrenginys turėtų sudominti žvejoti mėgstančius žmones. O ypač tuos, kurie nori pasigirti savo laimikiu. Echolotas „Deeper Smart Fishfinder“ sužavės ir tuos, kurie nori naujų žvejybinių potyrių. Tuos, kuriems žvejyba yra svarbi gyvenimo dalis ir tuos, kuriems tai keletą kartų per metus pasitaikanti pramoga. Na, o kadangi buvo užsiminta apie išmanumą, svarbu aptarti, kokios savybės prietaisui suteikia „proto“.

Išmaniojo echoloto išmanumas prasideda nuo kompaktiško jo dydžio. Tai rutulio formos įrenginys. Jo skersmuo – vos 6,5 cm. Taigi, nereikės galvoti, kur įsidėti. O atliekamų funkcijų gausa prietaisą stumia į naują lygmenį. Pirmiausia, išmanusis echolotas „Deeper Smart Fishfinder“ parodo, kokia yra vandens temperatūra. Šis prietaisas taip pat „žino“, kokia struktūra pasižymi vandens telkinio dugnas ir kokie yra jo kontūrai. Šio echoloto pagalba sužinoma ir informacija apie sroves. Dar viena ypatybė – išmanusis echolotas aptinka vietą, kur yra žuvis. Taigi, žvejui pakanka pasirūpinti masalu ir traukti laimikį iš vandens. Tai dar ne visos funkcijos, tačiau jų pakanka įrodyti, kad kalbama apie išmanųjį prietaisą.

Žinoma, kiekvienam svarbu, kokiu praktiškumu toks „žvejo draugas“ pasižymi, ar nėra trapus kaip išmaniojo telefono ekranas, ar nėra kaprizingas. Dėl jau minėto dydžio echolotas „Deeper Smart Fishfinder“ yra labai kompaktiškas, o baterija leidžia prietaisu naudotis iki 4 val. Naudojimosi laiką pailgina dar ir tai, jog ištraukus iš vandens prietaisas išsijungia. Tokiu būdu taupomi energijos resursai. Galiausiai reikėtų pasakyti, kad šį echolotą paprasta įkrauti. Tam pakanka elektros tinklo ar micro USB kabelio.

Išmanusis echolotas žvejui suteikia visa bagažą reikiamos informacijos. Ja pasinaudodamas šis gali pagauti didžiausią savo laimikį ar tiesiog smagiai praleisti laiką prie vandens telkinio.Parašykite komentarą