Kas lemia ar tavo dovana patiks?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

kalėdinės dovanosVisi kalba apie pasiruošimą didžiausioms Kalėdų šventėms, eglutės puošimo dizainą, kalėdinių dovanų idėjų rinkimą, apsipirkimus dovanoms. Patarimų yra begalė, tačiau kaip susigaudyti tarp jų, kuomet vieni sako, jog šio daikto nedovanoti, o kiti teigia, jog tai praktiškas dovanos pasirinkimas? Todėl šiandien pakalbėsime apie kelias įvairias emocijas keliančias dovanas.

Pinigai

Vieniems tai pati banaliausia ir nuobodžiausia dovana. “Kur stebuklas, kur siurprizas?”, – klausia jie. O kitiems tai atrodo praktiška ir neįpareigojanti dovana. Abi pusės teisios. Pinigai vokelyje yra pati blogiausia dovana Kalėdoms. Tačiau pinigus ne tik vokelyje galima dovanoti. Štai, pavyzdžiui, naujakuriams dovanojama keraminė skylėta plyta, į kurios skyles sukaišiojami susukti banknotai. Dar perrišta kaspinu ar įvyniota į permatomą popierių ši plyta tampa išties šmaikščia ir prasminga dovana. Dar pinigus galima padovanoti ne banknotų, o monetų pavidalu. Ir sudėtus į kiaulę taupyklę, ant kurios jūs savo ranka užrašėte “Atostogoms Karibuose” ir pridėjote sveikinimo žodžius bei pasirašote.

Saldumynai

Taip, saldumynai turi daug angliavandenių ir kalorijų, kurie “nutupia” mums ant pilvo ir verčia raudonuoti, kai nebegalime įlįsti į džinsus. Tačiau tai vis tiek mėgstamiausias desertas. Visgi, saldumynų rinkiniai parduodami prekybos centre yra pati nemėgstamiausia dovana. Visų pirma, rinkiniai nėra pigus malonumas, o antra ten tikrai nėra aukščiausios kokybės produktai. Visgi, norint padovanoti saldumynų, verčiau pasitelkti fantaziją ir surinkti “išgyvenimo rinkinį” iš tų saldainių, kuriuos tikrai mėgsta saldumynų gavėjas.

Žieminiai daiktai

Megztinis su elniukais, storos pirštinės, vilnonės kojinės – visa tai asocijuojasi su vaikyste ir močiutės dovanomis. Niekas nesako, jog močiutės megztos kojinės nebuvo šiltos ir geros, bet verčiau tokias dovanas palikti močiutėms. O štai jei norite, kad draugas nešaltų kojyčių šaltais žiemos vakarais, verčiau padovanokite termo kojines ar apatinius. Naujausios technologijos užtikrina, jog neteks šalti net šalčiausią žiemą. Kitas įdomus variantas – vardinės kojinės, tokios, ant kurių atspausdinamas gavėjo vardas. Tokios kojinės turi didelę vertę šeimoje, kurioje gausu vyrų ir nuolatinė problema po skalbimo yra išsiaiškinti kur kieno kojinės.Parašykite komentarą