Greitieji kreditai. Imti ar neimti?

greitieji kreditaiNors Hamletas klausė Būti ar nebūti, šiai dienai ko gero populiaresnis išsireiškimas yra imti ar neimti, ypač kai kalbame apie kreditus trumpam laikui. Greitieji kreditai yra daug klausimų ir diskusijų kelianti paskolų sritis, kurią vieni peikia, o kiti džiaugiasi galėdami pasiskolinti pinigų greitai ir paprastai.

Norintys išmėginti greituosius kreditus pajutus pinigų stygių ar didelį norą čia ir dabar įsigyti tam tikrą prekę gali tai padaryti nemokamai, šiam reikalui yra skirta akcija pirma paskola nemokamai. Šios akcijos metu naujiems klientams yra suteikiamos paskolos be atlygio, tai yra, nereikia mokėti nei palūkanų, nei kokių nors kitų paslėptų mokesčių. Kitaip tariant, jei pasiskolinote 1000 eurų, tai tiek ir turėsite grąžinti. Didelis akcijos pirma paskola nemokamai trūkumų – dažniausiai tai yra trumpalaikės (30-90 dienų) paskolos.

Jei pirma paskola nemokamai Jums netinka, pavyzdžiui, reikalingi didesnės apimties ar trukmės greitieji kreditai, esate anksčiau turėję paskolą akciją taikančiose bendrovėse ir t. t., didelis bendrovių pasirinkimas suteikia galimybę pasiskolinti visai pigiai. Greitieji kreditai nepasižymi labai žema kaina, tačiau didelė konkurenciją ją pakoreguoja Jūsų naudai.

Nemažai įvairių nuolaidų bei kitų spec. pasiūlymų gali sulaukti ne tik nauji, bet ir lojalūs klientai. Pavyzdžiui, jei skolinatės ne pirmą kartą Jums gali būti siūloma kiek didesnė paskolos suma ar ilgesnis kredito terminas, taip pat galite tikėtis ir šiek tiek mažesnių palūkanų nei tie, kurie imą tokią pat paskolą pirmąjį kartą. Žinoma, tai galioja tik tuo atveju jei ankstesnę paskolą grąžinote be didesnių problemų (laiku, sumokėdami visus mokesčius).

Tiek įprastomis sąlygomis paimti greitieji kreditai, tiek ir akcijos metu pasinaudojus pirma paskola nemokamai, labai svarbu vykdyti visus įsipareigojimus, stengtis nieko nepradelsti, nes visa tai gali labai neigiamai atsiliepti Jūsų kredito istorijai, o bloga kredito istorija užveria duris kitoms paskoloms ir kai kuriems ilgalaikiams įsipareigojimams.