Informacija apie kreditus ir paskolas

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Sunkiai besiverčiantis nepalankiu ekonominiu laikotarpiu vis dažniau tenka pasikliauti ne savo santaupomis, o kreditais ir įvairiomis paskolomis. Tiek kreditų, tiek paskolų pasiūla šiuo metu yra itin didelė. Mes trumpai aptarsime, kaip, kur ir kada skolintis, kokie kreditai yra pigiausi ir kokios paskolos yra jums palankiausios.

Gauti kreditą yra labai nesunku. Patogiausia jį pasiimti – internete. Jūs tiesiog užsiregistruojate greitųjų kreditų įmonės tinklapyje, atliekate registracijos procesą, patvirtinate savo banko sąskaitą ir jau galite pasiimti kreditą, jeigu atitinkate įmonės kredito gavėjo reikalavimus. Pasirašius sutartį, pinigai į sąskaitą dažniausiai atkeliauja labai greitai – tereikia palaukti apie 5 – 15 minučių. Gauti paskolą galite, jeigu prieš tai neturėjote jokių įsiskolinimų ir esate pilnametis.

Paskolą galite gauti apsilankę banke. Nesvarbu ar tai būtų būsto paskola, ar tiesiog vartojimo kreditas, jums teks pasirašyti sutartį prieš tai pasikonsultavus su banko darbuotoju ir privalėsite pateikti savo pajamų įrodymus. Na o greitųjų kreditų įmonėse jums tereikia turėti banko sąskaitą (patogiausia būtų turėti ir elektroninės bankininkystės paslaugą) ir privalėsite būti pilnametis.

Paskolos ir kreditai yra naudingi, kai jūs neturite, arba nenorite leisti savo santaupų. Prieš imdami paskolą arba kreditą, įsitikinkite, kad galėsite jį laiku grąžinti, kadangi greitųjų kreditų įmonės skaičiuoja didelius delspinigius vėluojantiems, o bankai gali daugiau nebeleisti imti paskolų.

Papildomai vertėtų paminėti ir tai, kad skolindamiesi jūs didinate savo kredito reitingą. Būtent remiantis šiuo reitingu kreditoriai nusprendžia du dalykus:

1. Ar jums galima suteikti paskolą, t.y. ar jūs suteikiate pakankamai pasitikėjimo tam, kad grąžintumėte paskolą?

2. Jei nuspręsta jums paskolą suteikti, kokio dydžio ji turėtų būti?

Skolindamiesi ir laiku grąžindami paskolas jūs didinate savo kredito reitingą, kas leis ateityje skolintis didesnes sumas už mažesnes palūkanų normas.Parašykite komentarą