Automobilių supirkimas – paskutinis žingsnis automobilio gyvenime

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kiekvienai mašinai ateina metas, kai jos savininkui tenka ištarti sudie. Vieniems automobiliams šis laikas ateina anksčiau, kitiems – vėliau. Dažnai automobilių savininkams sunku išsiskirti su savo numylėtinėmis, kurioms blizginti paskirdavo visą savo laisvalaikį. Neratai automobilių megėjai dar bando tvarkyti beviltiškos būklės mašinas. Bando užlopyti išlendančias rūdis, tvarkyti vos dirbantį motorą. Ateina laikas, kai pasirinkimai lieka tik du: pardavinėti automobilį turguje ar per skelbimus, arba pasinaudoti superkame automobilius tipo skelbimais ir priduoti mašiną supirkėjams. Pastaruoju metu išpopuliarėjo pastarasis būdas atsisveikinti su nebereikalingu automobiliu. Tiesa, yra dar vienas variantas, atiduoti savo nenaudojamą transporto priemonę giminėms į kaimą arba kolegai, kuris mėgsta užsiimti automobiliu remontu, bet šis būdas nėra nei pelningas, nei efektyvus.

Automobilių supirkimas Lietuvoje pastaruoju metu yra ant bangos. Atsirado daugybė įmonių, siūlančių supirkti Jūsų automobilį. Skelbimų pilna visur: internete, laikraščiuose, dažnai lankstinukų galima rasti net už automobilio stiklo. Kodėl ši paslauga tokia populiari? Automobilių supirkimas labai paplitusi paslauga, ja galima pasinaudoti bet kuriame Lietuvos miestelyje ar kaimelyje.Tereikia surinkti numerį ir netrukus tralas, pasiruošęs išvežti Jūsų nebenaudojamą automobilį, jau Jūsų kieme. Taigi paslauga patogi ir paprasta. Ir visai nesvarbu ar automobilis naujas, devėtas, nevažiuojantis, jame auga grybai ar samanos, automobilių supirkimo specialistai Jums pasiūlys teisingą kainą ir nupirks viską be išlygų. Taigi antras privalumas – lankstumas.

Daugeliui gali atrodyt, kad automobilių supirkimas nenaudingas, nes kaina kurią Jums pasiūlys supirkėjas bus per maža. Bet galima užtikrinti vieną dalyką, kaina Jus nustebins. Jeigu automobilis geros būklės, kaina taip pat bus atitinkama. Jeigu automobilis nevažiuojantis, vis tiek už jį gausite krūvelę pinigų ir nereikės jo niekur vežti. Automobilių supirkėjai pasiims jį iš vietos. Dažnai tikslią automobilio supirkimo kainą sunku iš karto pasakyti, nes reikia įvertinti daug veiksnių, tad dažniausiai automobilių supirkimo įmonės pateikia nedidelę užklausos formą, kurią reikia užpildyti, tada supirkėjai sprendžia dėl tikslios kainos. Joje taip pat galite prisegti automobilio nuotraukas, kaina tuomet bus nustatyta dar tiksliau. Taip pat paprastai reikia nurodyti mašinos tipą, markę, metus, kuro tipą ir panašias automobilio charakteristikas.

Tad jei nusprendėte pirkti naują automobilį ir atsisveikinti su senuoju ar galbūt norite parduoti naują ir nusipirkti dar naujesnį automobilį, automobilių supirkimas Jūsų paslaugoms.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *