Kodėl pirkimas internetu taip žavi?

rūbai internetuInternete apstu įvairiausio pobūdžio elektroninių parduotuvių. Ne viena jų pritraukusi savo gerbėjų būrį. Savaime suprantama, jog egzistuoja ir paklausa. Pirkėjams itin aktuali tema yra drabužiai internetu. Kai norima atnaujinti garderobą ir šiam tikslui pasirenkama virtuali erdvė, dėmesio objektu tampa pristatymo būdai.

Nesunku suprasti, kad internetinės parduotuvės turi patalpas, kuriose laiko prekes. Rūbai iš ten siunčiami pirkėjui. Jei pirkėjas gyvena didmiestyje, tikėtina, kad jame bus ir parduotuvės sandėlis. Jei taip, tuomet yra galimybė prekes pasiimti patiems. Tuomet nereikia nei pašto, nei kurjerio paslaugų. Žinoma, ne visuomet parduotuvių sandėliai būna patogiose vietose. Tačiau kartais tai pats optimaliausias sprendimas.

Be jau minėto būdo, rūbai internetu gali būti atsiimami pašto skyriuje. Tai populiarus būdas, kuris tikriausiai kainuos keletą litų (priklauso nuo konkrečios el. parduotuvės). Pasirenkate jums priimtiniausioje vietoje esantį skyrių ir laukiate, kol ten atsiras prekė. Beje, pasirinkus pašto variantą paprastai siūlomos dvi apmokėjimo galimybės. Pirmoji – atsiskaitymas banko pavedimu užsakant prekes. Antroji – sumokėjimas pašto skyriuje grynaisiais atsiimant siuntinį. Tik nuo paties pirkėjo priklauso, kaip jam priimtiniau. Kai kuriems drabužiai internetu dar kiek neįprastas reikalas, tad nesiryžtama pinigų mokėti iš anksto. Visgi svarbu pasirinkti patikimą parduotuvę ir nesklandumų kilti neturėtų.

Be dviejų paminėtų variantų dar galima pasirinkti kurjerio paslaugas. Šios gali kainuoti kiek daugiau nei prekių atsiuntimas į paštą. Na, o kartais, kai drabužiai internetu perkami iš užsienio parduotuvių, kurjerio paslaugos būna vienintelis būdas atsiimti rūbus. Reikėtų paminėti, jog prekės atvežamos tiesiai į namus. Kaina paprastai priklauso nuo siuntos svorio (kuo siunta sunkesnė, tuo kaina didesnė). Beje, kurjeriai savo darbą pradeda anksti, tad nenustebkite, jei telefonas suskambės jums dar miegant.

Kiekvienas renkasi tokį pristatymo būdą, kuris atrodo priimtiniausias. Pasirinkimas priklauso ir nuo elektroninės parduotuvės politikos, mat vienoje tas pats pristatymo būdas gali būti nemokamas, o kitoje – kainuoti 10 litų. Na, bet jei perkama rūbų už kelis šimtus litų, ta dešimtis praranda savo svorį.


Mada neatsiejama nuo šiuolaikinio gyvenimo

mados-kandis2Turint omenyje pašėlusį šiuolaikinio gyvenimo tempą, atrodo sudėtinga nepasiklysti tarp to kas estetiška, ir to, kas absurdiška. Vis dėlto šiuolaikinės technologijos padeda greitai ir protingai įsigyti naujų rūbų, pasipuošti nepatiriant didelių laiko sąnaudų bei neišleidžiant visko iki paskutinio cento. Visapusiškai geras sprendimas nepaliaujamo bėgimo laikais yra rubai internetu. Deja, šioje srityje (turbūt kaip ir visur) egzistuoja tam tikrų „kabliukų“. Jų aptarimas turėtų padėti išvengti klaidų perkant drabužius.

Rūbai internetu paprastai vilioja mažesnėmis kainomis nei įprastose parduotuvėse. Neretai galima įsigyti išties gražių apdarų išleidžiant gerokai mažiau pinigų. Net ir žymių dizainerių rūbai kartais siūlomi už visai nekosminę kainą. Elektroninės parduotuvės yra linkusios siūlyti įvairias nuolaidas, skelbti akcijas. Bent vieną kartą pirkusiems siunčiamos reklamos elektroniniu paštu, siekiama sudominti ir išlaikyti pirkėją. Jei net įprastu atveju rūbai internetu siūlomi pigiau, tai su akcija kaina tampa kaip niekad priimtina. Visgi kai kurie žmonės pernelyg greitai pasiduoda reklamos įtakai ir nusiperka daiktą ne todėl, kad jo reikia, ne todėl, kad jis labai patraukė dėmesį, o todėl, kad prie prekės parašyti patrauklūs skaičiukai. Viskas lyg ir gerai – spinta pasipildys nauju rūbu, be to, bus sutaupyta. Bet ar nekyla minčių, jog drabužiai perkami tada, kai jų iš tiesų norima? Ir tokie, kurie verčia varvinti seilę? Juk vien dėl žemos kainos įsigytos kelnės nėra taupymas, jei jų šiuo metu visai nereikia. Galbūt tos kelios dešimtys litų būtų puikiai pasitarnavusios suplyšusias šlepetes pakeisti naujomis?

Kitas „kabliukas“ yra dydis. Jei rūbai internetu perkami iš užsienio, tuomet reikėtų labai atidžiai pasidomėti, koks dydis atitinka jums pažįstamą. Na, bet gavus per mažą ar per didelį rūbą labai nusiminti nereikėtų, mat jis gali puikiai tikti kam nors iš draugų, pažįstamų. Be to, dauguma parduotuvių sutinka drabužį pakeisti tinkamu. Žinoma, kuo geriau dydžiais pasidomėsite iš pradžių, tuo labiau vėliau dėkosite sau, kadangi turėsite puikiai tinkančią aprangą.