Kodėl pirkimas internetu taip žavi?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

rūbai internetuInternete apstu įvairiausio pobūdžio elektroninių parduotuvių. Ne viena jų pritraukusi savo gerbėjų būrį. Savaime suprantama, jog egzistuoja ir paklausa. Pirkėjams itin aktuali tema yra drabužiai internetu. Kai norima atnaujinti garderobą ir šiam tikslui pasirenkama virtuali erdvė, dėmesio objektu tampa pristatymo būdai.

Nesunku suprasti, kad internetinės parduotuvės turi patalpas, kuriose laiko prekes. Rūbai iš ten siunčiami pirkėjui. Jei pirkėjas gyvena didmiestyje, tikėtina, kad jame bus ir parduotuvės sandėlis. Jei taip, tuomet yra galimybė prekes pasiimti patiems. Tuomet nereikia nei pašto, nei kurjerio paslaugų. Žinoma, ne visuomet parduotuvių sandėliai būna patogiose vietose. Tačiau kartais tai pats optimaliausias sprendimas.

Be jau minėto būdo, rūbai internetu gali būti atsiimami pašto skyriuje. Tai populiarus būdas, kuris tikriausiai kainuos keletą litų (priklauso nuo konkrečios el. parduotuvės). Pasirenkate jums priimtiniausioje vietoje esantį skyrių ir laukiate, kol ten atsiras prekė. Beje, pasirinkus pašto variantą paprastai siūlomos dvi apmokėjimo galimybės. Pirmoji – atsiskaitymas banko pavedimu užsakant prekes. Antroji – sumokėjimas pašto skyriuje grynaisiais atsiimant siuntinį. Tik nuo paties pirkėjo priklauso, kaip jam priimtiniau. Kai kuriems drabužiai internetu dar kiek neįprastas reikalas, tad nesiryžtama pinigų mokėti iš anksto. Visgi svarbu pasirinkti patikimą parduotuvę ir nesklandumų kilti neturėtų.

Be dviejų paminėtų variantų dar galima pasirinkti kurjerio paslaugas. Šios gali kainuoti kiek daugiau nei prekių atsiuntimas į paštą. Na, o kartais, kai drabužiai internetu perkami iš užsienio parduotuvių, kurjerio paslaugos būna vienintelis būdas atsiimti rūbus. Reikėtų paminėti, jog prekės atvežamos tiesiai į namus. Kaina paprastai priklauso nuo siuntos svorio (kuo siunta sunkesnė, tuo kaina didesnė). Beje, kurjeriai savo darbą pradeda anksti, tad nenustebkite, jei telefonas suskambės jums dar miegant.

Kiekvienas renkasi tokį pristatymo būdą, kuris atrodo priimtiniausias. Pasirinkimas priklauso ir nuo elektroninės parduotuvės politikos, mat vienoje tas pats pristatymo būdas gali būti nemokamas, o kitoje – kainuoti 10 litų. Na, bet jei perkama rūbų už kelis šimtus litų, ta dešimtis praranda savo svorį.Parašykite komentarą